Ultrasone sensorserie UCC*-50GK
Deze IoT-sensor, gebaseerd op de UCC*-50GK sensoren, wordt ingezet in de traditievolle stad Heidelberg, Duitsland, waar een innovatief, slim afvalbeheersysteem wordt toegepast. De oplossing maakt eveneens gebruik van SAP IoT-software en een Low-Range Wide Area Network (LoRaWAN).
Ons digitaal magazine bevat een artikel dat alle aspecten van het project bespreekt.
Als je geïnteresseerd bent om de UCC*-50GK ultrasone sensoren van dichtbij te bekijken, verwijzen we naar onze speciale en voor beperkte tijd geldende aanbieding: de eerste 200 personen die het contactformulier invullen, zullen een gratisproefmonster van ons ontvangen! De kit bevat één UCC*-50GK ultrasone sensor en bijkomende set-upinformatie.
Opmerking: Om juridische redenen kunnen gratis proefmonsters enkel met commerciële vooruitzichten door bedrijven worden aangevraagd, en niet door privépersonen. Bovendien kunnen de proefmonsters, om praktische redenen, enkel worden aangevraagd in landen die rechtstreeks door de Pepperl+Fuchs groep, en niet door tussenpersonen of distributeurs, worden beleverd.
Wacht niet en neem onmiddellijk contact met ons op!
De UCC*-50GK ultrasone sensor is bestemd voor afstandsmeting. Hij gebruikt ultrasone pulsen om de afstand tot nabijgelegen voorwerpen te meten en levert informatie via één van de drie sensoruitgangen: UART, PWM en LIN bus.
Met onze korte instructies zul je een goede kijk hebben op de integratie van de sensor in je toepassing. De wegwijzer bevat algemene gebruiksaanwijzingen.