Serviceline
Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Synergie pro Váš úspěch – ve skupině Pepperl+Fuchs vítáme společnost ecom

Společnost Pepperl+Fuchs oznámila 24. října 2016 akvizici společnosti ecom instruments GmbH, špičkového světového výrobce průmyslových mobilních zařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu. Jako průkopník průmyslových technologií vyvíjí společnost ecom ochrany proti výbuchu pro mobilní zařízení od roku 1986 a své vyspělé technologie již představila v řadě inovativních řešení. Společnost ecom je také prvním výrobcem, který na trh uvedl mobilní telefony, chytré telefony 4G a tablety s ochranou proti výbuchu.

Dnes je tato společnost se sídlem v německém Assamstadtu hráčem na celosvětovém trhu a nabízí integrovaná řešení, která využívají robustní a spolehlivá moderní mobilní zařízení s ochranou proti výbuchu (tablety, chytré telefony, PDA, atd.), periferní zařízení, inteligentní software a aplikace, včetně celosvětové zákaznické podpory.

Kromě rozšíření produktové řady a kompetence na poli elektrických zařízení s ochranou proti výbuchu může společnost Pepperl+Fuchs svým zákazníkům přinést také nové příležitosti v celém hodnotovém řetězci. Mobilní zařízení a řešení společnosti ecom tvoří také ideální základ pro vývoj nových řešení konceptu Průmysl 4.0.


Náhled do portfolia produktů ecom

Produktové portfolio ecom zahrnuje vše pro mobilní zařízení určená do náročných podmínek a prostředí s nebezpečím výbuchu. Společnost ecom nabízí široký rozsah inovativních a osvědčených řešení ve čtyřech základních skupinách: „Mobilní výpočetní zařízení“, „Komunikace“, „Měření a kalibrace“ a „Pracovní svítilny“. Každé řešení kombinuje nekompromisní bezpečnostmaximální funkčností a má všechny nezbytné certifikáty a homologace pro příslušnou oblast použití. Podívejte se na ukázku z komplexní produktové řady špičkového výrobce mobilních zařízení s ochranou proti výbuchu:


elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat

Přečtěte si aktuální vydání elektronického zpravodaje: