Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Vícepaprskové bezpečnostní světelné zábrany se zvětšeným detekčním rozsahem a krytím IP67

2018-03-20

Multiple-Beam Safety Light Barriers
Využijte výhod nové řady bezpečnostních světelných zábran SLCS a SLCT.

Nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti ochrany osob a zařízení – to jsou vícepaprskové bezpečnostní světelné zábrany Pepperl+Fuchs. Bezpečnostní senzory vytvářejí dvourozměrnou detekční zónu2 400 mm, která uživateli umožňuje chránit prsty, ruce nebo tělo podle potřeb jednotlivých aplikací. Takové řešení poskytuje větší flexibilitu pro různé aplikace a nová řada SLCS a SLCT nabízí ještě krytí IP67 pro náročné okolní podmínky a zvětšený detekční rozsah až 20 m.


Stoprocentní bezpečnost při jakémkoli použití

Naše vícepaprskové bezpečnostní světelné zábrany vám pomohou zvýšit bezpečnost práce dynamických procesů. Od balicích a tiskových strojů až po horizontální a vertikální cirkulační systémy manipulace s materiálem – bezpečnostní senzory udržují osoby mimo vyhrazené prostory, zabraňují nehodám a střeží ohraničené plochy. Naše bezpečnostní světelné zábrany jsou navrženy speciálně tak, aby plnily požadavky funkční bezpečnosti. Pomáhají vám chránit vaše investice a udržovat maximální disponibilitu závodu.Vícepaprskové bezpečnostní světelné zábrany jako ochrana na průmyslové skladovací jednotce.

Rychlá a pohodlná montáž

Úzké pouzdro a rybinová vodítka umožňují namontovat vícepaprskové bezpečnostní světelné zábrany řady SLCS a SLCT ve třech různých polohách. Sortiment montážních setů nabízí praktické řešení pro široký rozsah použití na strojích nebo v terénu.


Výhody bezpečnostních světelných zábran řady SLCS a SLCT

  • Spolehlivá detekce se zvýšeným dosahem až 20 m
  • Krytí IP67 pro maximální použitelnost v náročných okolních podmínkách
  • Integrovaná funkce vyhodnocování signálu v prostorově úsporném pouzdru
  • Flexibilní instalace, tři možnosti montáže
  • Snadná instalace se zástrčkovým konektorem M12
  • Široký sortiment příslušenství pro řadu různých aplikací
  • Větší teplotní rozsah od -35° C do 60° C

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat
amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.