Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Připraveno k odeslání během 5 dnů: Zakázkové svorkovnice a ovládací jednotky

2018-04-12

Pepperl+Fuchs meets your demand for short lead times of terminal boxes, local control units, and safety switches
Společnost Pepperl+Fuchs vyhoví vašemu požadavku na krátké dodací lhůty svorkovnic, místních ovládacích jednotek a bezpečnostních spínačů.

Jako výrobce strojů nebo výrobních zařízení vždy hledáte krátkou dodací lhůtu pro produkty: řešení se zakázkovou konfigurací musí být dodána stejně rychle jako standardní součásti, které nejsou na skladě.

Díky komplexnímu portfoliu ovládacích jednotek, svorkovnic a také odpojovacích spínačů společnost Pepperl+Fuchs uspokojí váš požadavek na krátké dodací lhůty pomocí obrovské nabídky různých verzí pro každou produktovou řadu.

Při objednání v Evropě bude váš zakázkový produkt připraven k odeslání během pouhých pěti dnů.

Budete tak mít vždy jistotu včasného dodání, když se bude blížit termín dodávky stroje nebo uvedení výrobního zařízení do provozu po modernizaci. A co víc, při objednání od společnosti Pepperl+Fuchs se můžete spolehnout, že konstrukce produktů odpovídá nejvyšším požadavkům na spolehlivost, protože jako průkopníci a odborníci v oblastech ochrany proti výbuchu a průmyslových snímačů se pyšníme vysokou kvalitou našich řešení.

 


Použijte naše online nástroje pro rychlé objednání produktů


V centru pozornosti: Šest otázek pro Herberta Schobera

Společnost Pepperl+Fuchs poskytuje zákazníkům zakázkové ovládací jednotky, propojovací skříňky a také odpojovače pro nebezpečné oblasti během pouhých pěti dnů, a to včetně certifikace. Herbert Schober nám řekne více o této části portfolia vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu.