Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Tiskové zprávy za rok 2018

Sada tiskových materiálů k veletrhu SPS IPC Drives (divize procesní automatizace, angličtina) Sada tiskových materiálů k veletrhu SPS IPC Drives (divize procesní automatizace, angličtina)

Tato sada tiskových materiálů obsahuje tiskové zprávy k branám PROFINET, které zajišťují hladkou integraci dat ze zařízení a procesů, řadám specializovaných telefonů a tabletů a novému pročišťovacímu řešení Bebco EPS® řady 7500 Ex pzc/Typu Z.

(Listopad 2018)

Sada tiskových materiálů k veletrhu SPS IPC Drives (divize průmyslové automatizace, angličtina) Sada tiskových materiálů k veletrhu SPS IPC Drives (divize průmyslové automatizace, angličtina)

Tato sada tiskových materiálů obsahuje tiskové zprávy k sadě rozhraní IO-Link, která se stane globálním standardem pro Průmysl 4.0, fotoelektrickým snímačům řady R200 a R201, absolutnímu polohovacímu systému PXV 2-D a pro podporu údržby procesů používajících technologie RFID a Industry 4.0 v parku řešení.

(Listopad 2018)

Společnosti SAP a Pepperl+Fuchs posilují spolupráci v oblasti IoT ve zpracovatelském průmyslu Společnosti SAP a Pepperl+Fuchs posilují spolupráci v oblasti IoT ve zpracovatelském průmyslu

Společnosti SAP a Pepperl+Fuchs plánují posílit spolupráci v oblasti IoT ve zpracovatelském průmyslu. Tyto dvě společnosti to oznámily na veletrhu ACHEMA ve Frankfurtu. Spolupráce zahrnuje koordinovaný vývoj společných řešení i prodej a implementaci.

(Červen 2018)

Sada tiskových materiálů k veletrhu ACHEMA 2018 (divize procesní automatizace, anglicky) Sada tiskových materiálů k veletrhu ACHEMA 2018 (divize procesní automatizace, anglicky)

Tato sada obsahuje informace o monitorování stavu a prediktivní údržbě s pomocí inovativních aplikací pro Průmysl 4.0, o inovativní řadě skříní GRP pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu, o rozšířeném a aktualizovaném modulárním monitorovacím systému VisuNet, o mobilních řešeních ecom pracujících v reálném čase, o bezpečnostních relé s diagnostikou a o progresivním rozhraní PROFINET.

(Červen 2018)

Sada tiskových materiálů k veletrhu ACHEMA 2018 (divize průmyslové automatizace) Sada tiskových materiálů k veletrhu ACHEMA 2018 (divize průmyslové automatizace)

Tato sada tiskových materiálů obsahuje informace o monitorování polohy ventilů pomocí systému pro ochranu kabelů F31K2 a o kompaktním otevřeném řešení F25 pro zpětnou vazbu o poloze ventilů u malých akčních členů ventilů a ručních ventilů.

(Červen 2018)

Sada tiskových materiálů k veletrhu HANNOVER MESSE 2018 (divize procesní automatizace, angličtina) Sada tiskových materiálů k veletrhu HANNOVER MESSE 2018 (divize procesní automatizace, angličtina)

Tato sada tiskových materiálů obsahuje informace o nových bezpečnostních relé K-System s diagnostickou funkcí, transparentní detekcí chyb vedení a duální redundancí, o odolném průmyslovém tabletu Tab-Ex 02® od značky ecom patřící společnosti Pepperl+Fuchs i o možnostech konfigurace a doručení svorkovnic a místních řídicích jednotek.

(Duben 2018, Press-Kit-HMI-2018-PF-PA-ENG)

Sada tiskových materiálů k veletrhu HANNOVER MESSE 2018 (divize průmyslové automatizace, anglicky) Sada tiskových materiálů k veletrhu HANNOVER MESSE 2018 (divize průmyslové automatizace, anglicky)

Tato sada tiskových materiálů obsahuje informace o nových optických senzorech pro delší provozní vzdálenosti, o absolutních polohovacích systémech pro bezpečnostní aplikace, o řešeních I4.0 pro každodenní výrobu, o nových čtecích / zapisovacích hlavách RFID s rozhraním IO-Link a o rozhraní IO-Link od společnosti Pepperl+Fuchs obecně.

(Duben 2018, Press-Kit-HMI2018-PF-FA-ENG)

Tiskové a mediální centrum

Stáhněte si profil společnosti Pepperl+Fuchs a obrázky ústředí a produktových portfolií ve vysokým rozlišením. Bezplatné použití pro redakce a novináře.

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat