Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Systém Eurocard je nyní zastaralý. Zjistěte, jak upgradovat!

Čas na změnu

„Nikdy neměňte funkční systém“ – pro technologii Eurocard to již neplatí: tato technologie pro montáž do 19palcových stojanů téměř po 40 letech končí.

Pokud vezmeme v úvahu vysoký počet systémů Eurocard, které se stále používají, je jasné, že dotčené společnosti před sebou mají přímo herkulovský úkol. V případě poruchy již nejsou k dispozici náhradní díly a hrozí přerušení výroby. Nenechte si ujít příležitost upgradovat svůj výrobní závod včas.

Individuální řešení od společnosti Pepperl+Fuchs

Společnost Pepperl+Fuchs již vyvinula různá speciální zákaznická řešení pro upgrade technologie.

Dávají nové řídicí skříně smysl? Je nutné stojany zcela nahradit? Odpovědi se liší do té míry, jako otázky. Ať již dává větší smysl kompletní výměna rozvaděče nebo obecná obměna technologie, společnost Pepperl+Fuchs nabízí řešení šitá na míru vaší výrobě – při minimálním narušení chodu firmy.Pokud nahrazujete celou techniku, zastaralou technologii Eurocard lze vyměnit za moderní technologie, například rozhraní montovaná na lištu DIN, vzdálené vstupy/výstupy nebo infrastruktury fieldbus. Pro tuto strategii existují různá řešení založená na stojanech, celých řídicích skříních nebo terénních řešeních.


The BGT rack with integrated K-System modules enables you to easily replace outdated eurocard technology with the latest interface technology.

 


Při výměně stojanů zůstává základní konstrukce a infrastruktura nedotčena. Pouze staré stojany se systémem Eurocard se demontují a nahrazují nově navrženými stojany se speciálními zákaznickými montážními hloubkami, kompletní předpřipravenou kabeláží a nejnovějšími součástmi rozhraní od společnosti Pepperl+Fuchs.V případě kompletních řešení se stávající 19palcové rozvaděče nahrazují novými rozvaděči podle specifikací zákazníka. Skříň se podrobně navrhne, sestaví, zapojí se kabeláž a celý produkt je k dispozici jako kompletní sada s rozsáhlou projektovou dokumentací a schématy obvodů. Zákazníci v ideálním případě musí pro přenos svorek nebo desek pouze zapojit kabely.


Začněme.

Spolupracujme při hledání dokonalého řešení a zajištění co nejhladšího upgradu. Vaše dotazy vždy rádi zodpovíme.

Před odesláním formuláře vyplňte všechna pole. Zaručujeme vám, že s vašimi osobními údaji budeme nakládat pečlivě a v souladu s platnou legislativou a předpisy. Více zjistíte v našich Zásadách ochrany osobních údajů.


* Společnost Pepperl+Fuchs usiluje o to, aby vám poskytla odpověď, která je pro vás užitečná a relevantní. Vaši otázku většinou zodpovíme do dvou pracovních dnů nebo dříve. Občas se odpověď opozdí. V takovýchto případech vaši otázku často zkoumáme, rozebíráme ji s kolegy nebo jsme ji předali na jiné pracoviště společnosti Pepperl+Fuchs. Ohledně stavu vaší otázky vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu.