Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Smartphone Smart-Ex® 02 obdržel osvědčení Android Enterprise Recommended od společnosti Google

2020-02-20

Nový standard usnadňuje výběr mobilních zařízení a služeb pro náročné průmyslové aplikace

Smart-Ex 02 smartphone with Android Enterprise Recommended logo
Nový standard pro speciálně ověřená zařízení a služby se systémem Android.

Zvýšená míra využívání sítí ve výrobních zařízeních a rostoucí poptávka po mobilních řešeních jdou ruku v ruce. Rozhodující význam tak má výběr takových mobilních zařízení, která jsou vhodná pro danou oblast použití: Je zařízení speciálně navrženo pro prostředí s nebezpečím výbuchu? Splňuje bezpečnostní požadavky na ochranu zaměstnanců a samotného výrobního zařízení? Jsou poskytovány pravidelné opravy zabezpečení a upgrady? Nicméně dalším klíčovým faktorem úspěchu společnosti je rychlá a snadná integrace zařízení do stávajících procesů a nabízená přidaná hodnota, pokud jde o funkčnost a efektivitu. A právě proto společnost Google přichází se standardem Android Enterprise Recommended, který usnadní uživatelům nalezení speciálně ověřených zařízení a služeb se systémem Android.


Vyhovuje nejvyšším standardům a je vždy aktuální

Prostřednictvím standardu Android Enterprise Recommended chce společnost Google usnadnit hledání správných mobilních řešení. Z tohoto důvodu poskytuje seznam zařízení a služeb ověřených podle tohoto náročného standardu. Tato řešení splňují nejvyšší standardy pro průmyslové použití a byla navržena a testována společností Google.

Standard Android Enterprise Recommended zajišťuje konzistentní a snadné nasazení a provádění správy mobilních řešení prostřednictvím podpory hardwaru a operačního systému, garantovaných upgradů systému Android a pravidelných oprav zabezpečení. Kromě úspory času a nákladů při dodávkách a údržbě zařízení mohou uživatelé těžit z úzké spolupráce mezi společností Google a výrobci a z komplexních služeb podpory poskytovaných výrobci. Ty mohou zahrnovat kontrolu kvality v Německu a globální podporu od společnosti Pepperl+Fuchs.Smartphone Smart-Ex® 02 splňuje požadavky standardu Android Enterprise Recommended společnosti Google.

Působivý výkon, dokonce i v obtížných podmínkách

Smart-Ex® 02 je první zařízení certifikované pro zónu 1/21 a divizi 1
Smart-Ex® 02 je první zařízení certifikované pro zónu 1/21 a divizi 1

Jiskrově bezpečný smartphone Smart-Ex® 02 jako první zařízení certifikované pro zónu 1/21 a divizi 1 splňuje požadavky standardu Android Enterprise Recommended společnosti Google. Smartphone Smart-Ex® 02 je navržen pro teplotní rozsah od –20 °C do +60 °C, takže lze použít i v extrémních podmínkách. Displej Gorilla® Glass je robustní a odolný vůči nárazům a poškrábání a je snadno čitelný i za přímého světla. Výkonná a snadno vyměnitelná baterie 4400 mAh umožňuje provoz po dobu 24hodinových směn. Magnetický port USB chrání před opotřebením a poškozením konektoru a nespolehlivým připojením USB.


Hlavní přednosti standardu Android Enterprise Recommended

  • Řešení vyvinutá a testovaná společností Google, která splňují nejvyšší standardy pro použití v náročných průmyslových prostředích
  • Úzká spolupráce mezi výrobci a společností Google 
  • Zjednodušená správa mobilních zařízení a služeb se systémem Android
  • Podpora operačního systému, garantované upgrady systému Android a pravidelné opravy zabezpečení

 


elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat
amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.

Smartphone Smart-Ex® 02

Jiskrově bezpečný smartphone Smart-Ex 02 je díky velkému 5" displeji, ergonomické konstrukci, pokročilým funkcím a optimalizovanému příslušenství schopen přispět ke zlepšení postupů v nebezpečných a náročných prostředích po celém světě…