Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Tiskové zprávy za rok 2019

Sada tiskových materiálů k chytrým výrobním řešením SPS z roku 2019 (divize procesní automatizace, angličtina) Sada tiskových materiálů k chytrým výrobním řešením SPS z roku 2019 (divize procesní automatizace, angličtina)

Tato sada tiskových materiálů obsahuje informace o skříních GRP pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu, o tenkém klientovi BTC14, o systému řady 6100 pro pročišťování a tlakování motorů a o smartphonech a digitálních službách pro prostředí s nebezpečím výbuchu.
(Listopad 2019)

Sada tiskových materiálů k chytrým výrobním řešením SPS z roku 2019 (divize průmyslové automatizace, angličtina) Sada tiskových materiálů k chytrým výrobním řešením SPS z roku 2019 (divize průmyslové automatizace, angličtina)

Tato sada tiskových materiálů obsahuje informace o modulárním systému IoT pro dálkové řízení hladiny plnění, o vícevrstvém 3-D skeneru LiDAR pro spolehlivou detekci objektů, o řídicí jednotce IO-Link s rozhraním OPC UA a o přizpůsobeném řešení pro kyvadlový systém.
(Listopad 2019)

Sada tiskových materiálů k veletrhu HANNOVER MESSE 2019 (divize procesní automatizace, anglicky) Sada tiskových materiálů k veletrhu HANNOVER MESSE 2019 (divize procesní automatizace, anglicky)

Tato tisková sada obsahuje tiskové zprávy k nejnovějšímu rozšíření portfolia ecom, nové bráně PROFINET, která bezproblémově integruje zařízení s procesními daty, systému ochrany proti přepětí M-LB-2000 a ke komplexním řešením tenkého klienta ze zóny 1 do řídicí místnosti. 

(Duben 2019)

Sada tiskových materiálů k veletrhu HANNOVER MESSE 2019 (divize průmyslové automatizace, anglicky) Sada tiskových materiálů k veletrhu HANNOVER MESSE 2019 (divize průmyslové automatizace, anglicky)

Tato tisková sada obsahuje tiskové zprávy k akvizici společnosti Control Corporation společností Pepperl+Fuchs, novým indukčním bezpečnostním senzorům, systému Neoception Asset Tracker, inteligentnímu komunikačnímu rozhraní I/O-Link a řízení úrovně hladiny v internetu věcí. 

(Duben 2019)

Investice do průmyslové komunikace Investice do průmyslové komunikace

Společnost Pepperl+Fuchs, vedoucí společnost zabývající se vývojem průmyslových automatizačních technologií, získá od 1. února 2019 společnost Comtrol Corporation. Společnost Comtrol je americkým průkopníkem v oblasti průmyslové ethernetové komunikace a bran rozhraní IO-Link.

(Leden 2019)

Sada tiskových materiálů k veletrhu BAU 2019 (divize průmyslové automatizace, angličtina) Sada tiskových materiálů k veletrhu BAU 2019 (divize průmyslové automatizace, angličtina)

Tato sada tiskových materiálů obsahuje tiskové zprávy k senzoru DoorScan společnosti Pepperl+Fuchs – senzoru typu „dva v jednom“ řady MotionScan, určenému do automatických posuvných dveří, radarového pohybového detektoru RAVE, čítacího systému TALLY, senzoru proti jízdě těsně za vozidlem ONLY ONE a do systémů detekce směru. 

(Leden 2019)

Tiskové a mediální centrum

Stáhněte si profil společnosti Pepperl+Fuchs a obrázky ústředí a produktových portfolií ve vysokým rozlišením. Bezplatné použití pro redakce a novináře.

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat