Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Tab-Ex® Pro – první 10palcový tablet se systémem Android na světě pro zónu 2/22 a divizi 2

2020-08-24

Tab-Ex® Pro Android tablets
Tablety Tab-Ex® Pro se systémem Android

U aplikací s požadavkem na rychlé a snadné získávání dat firmy volí řešení v podobě tabletů. Výhody jsou zřejmé: zařízení se snadno obsluhují, jejich používání je intuitivní a uživatelům umožňují zadávat data, pořizovat fotografie a přistupovat k důležitým dokumentům na cestách.

Značka ecom společnosti Pepperl+Fuchs uvedla ve spolupráci se společností Samsung na trh tablet Tab-Ex® Pro – první tablet na světě se systémem Android a 10palcovým displejem, který je určen pro aplikace v prostředích s nebezpečím výbuchu v zóně 2/22 a divizi 2 a doplňuje portfolio tabletů této značky. Robustní, tenký a lehký tablet se osvědčuje jako ideální společník pro mobilní pracovníky v terénu a pro implementaci aplikací IIoT. Po připojení k obrazovce a klávesnici lze tablet Tab-Ex® Pro v případě potřeby používat dokonce jako stolní počítač. Díky tomu mají společnosti k dispozici cenově výhodnou alternativu standardního stolního počítače, která nabízí to nejlepší z obou světů.


Mobilní a stolní počítač v jednom zařízení

Tablet Tab-Ex® Pro je založen na tabletu Samsung Galaxy Tab Active Pro a je vybaven také technologií Google ARCore pro implementaci aplikací s rozšířenou realitou, funkcí rozpoznávání obličeje a výkonným procesorem (osmijádrový 64bitový Qualcomm SDM670, 2,0 GHz, 1,7 GHz). Bezpečnostní platforma Samsung KNOX a nejnovější operační systém Android navíc zajišťují nejvyšší úroveň zabezpečení dat a zařízení.

Velký 10palcový vícedotykový displej nabízí vynikající čitelnost dokonce i na přímém světle a lze jej snadno ovládat perem S nebo v rukavicích. Díky tomu je tablet Tab-Ex® Pro ideální pro náročné aplikace, pro přístup k webovému obsahu, jako jsou konstrukční výkresy, a pro použití aplikací, které vyžadují větší displej. V případě potřeby lze tablet pomocí funkce Samsung DeX (funkce pro práci s počítačem) připojit k velké obrazovce a klávesnici, přičemž následně uživatelům nabízí kompletní funkce stolního počítače.

Výkonná vyměnitelná baterie s kapacitou 7 400 mAh s možností nabíjení pomocí kolíku pogo pin a dobou provozu až 15 hodin umožňuje spolehlivé použití tabletu Tab-Ex® Pro v terénu. Periferní zařízení, jako jsou různé náhlavní soupravy a bezdrátové reproduktory s mikrofonem, a možnost párování zařízení s chytrými hodinkami ecom Smart-Ex Watch 01 rozšiřují řadu funkcí tabletu. Tablet Tab-Ex® Pro se dodává s programovatelnými (nouzovými) tlačítky a na vyžádání je k dispozici také bez kamery.


Snadná správa mobilních zařízení


Nejdůležitější informace o tabletu Tab-Ex® Pro

  • První tablet na světě se systémem Android a 10placovým displejem pro použití v zóně 2/22 a divizi 2 (verze D2 k dispozici od září 2020; verze DZ2 k dispozici od října 2020)
  • Odolný, ale přesto tenký a lehký tablet
  • 10palcový vícedotykový displej pro náročné aplikace vyžadující velkou obrazovku
  • Umožňuje použití jako mobilní tablet nebo stolní počítač
  • Technologie Google ARCore umožňuje implementaci aplikací s rozšířenou realitou
  • Programovatelná (nouzová) tlačítka zlepšují ochranu samostatných pracovníků

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat
amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.

Marketingová vstupní stránka pro tablet Tab-Ex® 02

Tablety Tab-EX® 02 s úhlopříčkou 8" a tablety Tab-Ex® Pro s úhlopříčkou 10" přicházejí také s inovativními vlastnostmi, jako je rozšířená realita, které usnadňují implementaci aplikací průmyslu 4.0 / IIoT.