Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Tab-Ex® Pro—The World’s First 10-inch Android Tablet for Zone 2/22 and Div. 2

2020-08-24

Tab-Ex® Pro Android tablets
Tab-Ex® Pro Android tablets

For applications that require quick and easy data acquisition, companies are turning to tablet solutions. The advantages are obvious: the devices are easy to operate, intuitive to use, and enable users to enter data, take photos, and access important documents on the go.

To round out its tablet portfolio, the Pepperl+Fuchs brand ecom, in cooperation with Samsung, has launched the Tab-Ex® Pro—the world's first Android tablet with a 10-inch display for applications in Zone 2/22 and Div. 2 hazardous areas. The rugged, slim and lightweight tablet proves to be the ideal companion for mobile workers in the field and for implementing IIoT applications. Connected to a screen and keyboard, the Tab-Ex® Pro can even double as a desktop computer if desired. This provides companies with a cost-effective alternative to a standard desktop PC, offering the best of both worlds.


Mobilní a stolní počítač v jednom zařízení

Tablet Tab-Ex® Pro je založen na tabletu Samsung Galaxy Tab Active Pro a je vybaven také technologií Google ARCore pro implementaci aplikací s rozšířenou realitou , funkcí rozpoznávání obličeje a výkonným procesorem (osmijádrový 64bitový Qualcomm SDM670, 2,0 GHz, 1,7 GHz). Bezpečnostní platforma Samsung KNOX a nejnovější operační systém Android navíc zajišťují nejvyšší úroveň zabezpečení dat a zařízení.

Velký 10palcový vícedotykový displej nabízí vynikající čitelnost dokonce i na přímém světle a lze jej snadno ovládat perem S nebo v rukavicích. Díky tomu je tablet Tab-Ex® Pro ideální pro náročné aplikace, pro přístup k webovému obsahu, jako jsou konstrukční výkresy, a pro použití aplikací, které vyžadují větší displej. V případě potřeby lze tablet pomocí funkce Samsung DeX (funkce pro práci s počítačem) připojit k velké obrazovce a klávesnici, přičemž následně uživatelům nabízí kompletní funkce stolního počítače.

Výkonná vyměnitelná baterie s kapacitou 7 400 mAh s možností nabíjení pomocí kolíku pogo pin a dobou provozu až 15 hodin umožňuje spolehlivé použití tabletu Tab-Ex® Pro v terénu. Periferní zařízení, jako jsou různé náhlavní soupravy a bezdrátové reproduktory s mikrofonem, a možnost párování zařízení s chytrými hodinkami ecom Smart-Ex Watch 01 rozšiřují řadu funkcí tabletu. Tablet Tab-Ex® Pro se dodává s programovatelnými (nouzovými) tlačítky a na vyžádání je k dispozici také bez kamery.


Snadná správa mobilních zařízení


Highlights of the Tab-Ex® Pro

  • World's first Android tablet with 10-inch display for use in Zone 2/22 and Div. 2 (D2 version available starting September 2020; DZ2 version available starting October 2020)
  • Rugged but slim and lightweight tablet
  • 10-inch multi-touch display for demanding applications that require a large screen
  • Can be used as mobile tablet or desktop computer
  • Google ARCore enables the implementation of augmented reality applications
  • Programmable (emergency) buttons improve lone worker protection

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat
amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.

Marketingová vstupní stránka pro tablet Tab-Ex® 02

Nová řada tabletů Tab-Ex® 02 je vybavena jak osvědčenými a otestovanými funkcemi, tak inovativními funkcemi, jako je gyroskop pro rozšířenou realitu, která usnadňují implementaci aplikací pro Průmysl 4.0 nebo IIoT…