Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

„Vaše budoucí automatizace“ mezi reálným a digitálním světem

2021-10-19

Společnost Pepperl+Fuchs kombinuje virtuální akci Digital Expo 2021 s analogovou přítomností na veletrhu SPS

“Your Future Automation” Between the Real and Digital World
Vyzkoušejte si „vaši budoucí automatizaci“

Tam, kde se stírají hranice mezi reálným a digitálním světem, vzniká prostor pro nové nápady a hybridní koncepty: A právě to motivovalo společnost Pepperl+Fuchs ke zkombinování vlastní online akce „Digital Expo“ s účastí na veletrhu SPS v Norimberku. Dveře do virtuální předváděcí místnosti akce Digital Expo 2021 budou otevřeny od 15. do 26. listopadu. Můžete nás také navštívit osobně na veletrhu SPS od 23. do 25. listopadu 2021. Vyzkoušejte si „vaši budoucí automatizaci“ jako ucelenou událost v hybridní podobě a kombinujte výhody analogové a digitální komunikace.


Praktické automatizační technologie

V duchu hesla „vaše budoucí automatizace“ se v listopadu uskuteční dvě akce s následujícími třemi hlavními tématy:

  • Elektromobilita – nová řešení pro nové výrobní procesy
  • Funkční bezpečnost – od mimořádných produktů po přizpůsobené bezpečnostní koncepty
  • Průmyslová komunikace – digitalizované procesy pro prostředí s nebezpečím výbuchu

Máte na výběr následující možnosti: Vyzkoušejte si řešení naživo na veletrhu SPS v Norimberku, získejte přehled ve svém volném čase na naší digitální výstavě Digital Expo nebo zkombinujte obojí. V každém případě získáte vynikající přehled o řešeních a inovacích, které se týkají automatizačních technologií v oblasti automatizace výroby a procesů.

Ve dnech 23. až 25. listopadu si návštěvníci průmyslového veletrhu SPS v Norimberku vyzkouší vybrané exponáty naživo a na digitálních tzv. „dotykových stolech“. Promluvte si osobně s našimi odborníky a získejte další informace o exponátech přímo na místě. Speciálním bodem programu budou různé prezentace, které se uskuteční přímo na našem stánku 330 v hale 7A.

Pokud se na veletrh SPS nedostanete, neváhejte se podívat na naši digitální výstavu Digital Expo. Tam budete mít od 15. do 26. listopadu (včetně) možnost seznámit se s různým obsahem virtuálně. Získáte také další informační materiály, jako jsou brožury, animace nebo produktové listy. Kromě toho tam budou živě přenášeny exkluzivní prezentace od našich produktových specialistů a naše prezentace z veletrhu SPS. Přehled o tom, kdy a v jakém jazyce budou jednotlivá témata uvedena, můžete také získat přímo na digitální výstavě Digital Expo.SPS Live v Norimberku – Letos bez společnosti Pepperl+Fuchs

V důsledku pokračujícího nárůstu počtu infekcí a incidence se společnost Pepperl+Fuchs rozhodla zrušit svou účast na veletrhu SPS. Navzdory příkladným plánovaným hygienickým opatřením je pro nás nejdůležitější vaše zdraví a zdraví našich zaměstnanců. Kromě toho považujeme za svou povinnost udělat vše pro to, abychom zastavili šíření koronaviru.

Dobrou zprávou je, že si nemusíte nechat ujít nové produkty a zajímavé technologie. I když se letos nemůžeme sejít osobně, stále můžete získat všechny potřebné informace o klíčových tématech původně plánovaných pro Norimberk a mnohem více na platformě Digital Expo až do 26. listopadu.


elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat
amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.