Vize budoucnosti.

Unikátní řešení zahrnující chytré brýle a smartphone.

Průmyslové chytré brýle Visor-Ex® 01 – nositelné zařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu

Nepřetržitý vzdálený přístup

Nepřetržitý vzdálený přístup

„Podívejte se, co vidím“ – tato důležitá funkce řešení Visor-Ex® 01 umožňuje každému pracovníkovi vidět přesně totéž, co vidí technik na místě. Tím je umožněno společné řešení problémů i spolehlivé provádění oprav a údržby pod vedením vzdálených odborníků. Stává se tak skutečností zcela nový způsob spolupráce, práce na místě a školení servisních techniků.
Zkrácená doba a snížené náklady

Zkrácená doba a snížené náklady

Řešení Visor-Ex® 01 šetří provozovatelům závodů náklady na servisní personál výrobce: jakýkoli problém lze vyřešit digitální týmovou prací techniků zákazníka. Výrazně se tak zvyšuje efektivita a produktivita mobilních pracovníků. Kromě toho se zkracují cestovní doby a doby reakce, snižují náklady a urychlují procesy údržby. Zkracují se prostoje, a tím se zvyšuje dostupnost závodu.
Bezpečnější pracoviště

Bezpečnější pracoviště

S řešením Visor-Ex® 01 může mobilní pracovník projít složitými pracovními procesy podle přesných podrobných pokynů a mohou mu být poskytnuty další informace. Digitální pracovní postupy a vzdálená podpora snižují možnost lidské chyby na minimum: dokonce i kritické kontroly jsou prováděny v souladu s příslušnými předpisy a postupy, což zvyšuje bezpečnost na pracovišti.
Digitální pracovní postupy

Digitální pracovní postupy

Aplikace IIoT vyžadují stále více digitálních pracovních postupů. Tištěné příručky určené pro údržbu a provoz jsou nahrazovány digitálními dokumenty. Řešení Visor-Ex® 01 udržuje mobilní pracovníky plně připojené i na vzdálených místech. K jeho použití při práci nepotřebují ruce: digitální dokumenty se promítají přímo do jejich zorného pole, takže pomoc a informace jsou dostupné kdykoli.

Podpora digitálních pracovních postupů

Digitální pracovní postup s řešením Visor-Ex

Visor-Ex® 01 je řešení HMI s otevřenou koncepcí, které se snadno stane nedílnou součástí kancelářského a provozního prostředí. Lze jej plně integrovat do libovolného digitálního pracovního postupu a je kompatibilní prakticky se všemi nástroji pro spolupráci, jako jsou Zoom a Microsoft Teams. Systém lze snadno konfigurovat a integrovat se stávajícím řešením MDM/EMM nebo řešením eMDM od společnosti ecom.

Unikátní technologie s unikátními funkcemi

Řešení Visor-Ex® 01 nabízí širokou škálu inovativních a pro IIoT přizpůsobených funkcí, které činí tento systém unikátním. Toto video poskytuje poznatky o vysoce praktické, flexibilní a uživatelsky přívětivé špičkové technologii.

Spolupráce se vzdálenými odborníky

Visor-Ex® 01 je první a jediné řešení na světě, které zahrnuje chytré brýle a smartphone a je certifikováno pro použití v prostředích s nebezpečím výbuchu. Video ukazuje, jak mohou mobilní pracovník vybavený chytrými brýlemi a vzdálený odborník spolupracovat na řešení chyby, ke které došlo u ventilu ve zpracovatelském závodě.

Připojení ve 3 krocích

Visor-Ex® 01 je lehká náhlavní jednotka speciálně navržená pro průmyslové použití, kterou lze připevnit k ochranné přilbě nebo kombinovat s libovolnou náhlavní soupravou. Připojení je rychlé a snadné a probíhá ve třech jednoduchých krocích.

Smart-Ex® 02 pro prostředí s nebezpečím výbuchu

Smart-Ex 02

Řešení Visor-Ex® 01 je zkombinováno s novou generací jiskrově bezpečných smartphonů pro prostředí s nebezpečím výbuchu Smart-Ex® 02. Tento plně vybavený smartphone se systémem Android 11 poskytuje výpočetní výkon pro celý systém a obsahuje komunikační hardware pro systém hands-free využívající síť Wi-Fi a mobilní komunikaci. Jedná se v podstatě o mimořádně odolný smartphone s dotykovým ovládáním a vizuální kontrolou prostřednictvím náhlavní soupravy, který se připevňuje na opasek.

Nositelná zařízení pro budoucí výzvy

Systém Visor-Ex

Visor-Ex® 01 je unikátně navržené řešení s kapesní jednotkou, které kombinuje chytré brýle a univerzální smartphone. Místo komplexní integrace do náhlavní soupravy jsou jednotlivé součásti rozmístěny do samostatných jednotek, které lze pohodlně připevnit k tělu. Lehká náhlavní souprava poskytuje vysoce kvalitní komunikaci zahrnující zvuk i obraz a je vybavena objektivem s optickým zoomem pro laserové snímání na místě. Kapesní jednotka a smartphone Smart-Ex® 02, který slouží jako komunikační a procesorová jednotka, jsou přizpůsobeny pro připevnění k libovolnému opasku a zajišťují komunikaci bez rušení přes kabely.

Digitální produkty a služby


Digitální produkty a služby představují řešení, které kombinuje automatizovanou přípravu, správu mobilních zařízení a analýzu zařízení. V případě potřeby je lze také nasadit jako plnohodnotný systém řízení podnikové mobility.

Na přání zákazníka mohou být mobilní zařízení značky ecom expedována z výroby s předem definovanými vlastními konfiguracemi, jako jsou nastavení zabezpečení, aplikace a nastavení bezdrátové komunikace. To umožňuje nasazovat zařízení kdekoli na světě ihned po dodání. Správu zařízení lze provádět prostřednictvím online platformy ecom a jejich aktualizaci vzdáleně kdykoli během provozu, aniž by bylo nutné zapojit místní pracovníky oddělení IT nebo ústředí.

Kromě toho platforma analyzuje historická data, aby bylo možné rozpoznat kritické softwarové události, instalace a další procesy kritické z hlediska bezpečnosti. Statistické shromažďování událostí lze použít například ke stanovení vzájemných a příčinných souvislostí mezi chybami softwaru, zeměpisnými údaji a pokrytím sítěmi WiFi.

 

Podívejte se na video, ve kterém se dozvíte více o službě přípravy k použití, která zajišťuje kvalitu a zabezpečení pro všechna zařízení.

Kontakty