Maximalizace bezpečnosti.

Zajištění transparentnosti.

Zvýšení efektivity.

VisuNet RM Shell 5 pro pracovní stanice typu tenký klient

VisuNet RM Shell 5 – inteligentní řešení HMI pro koncept Průmysl 4.0

Vzdálený monitoring

Firmware VisuNet RM Shell 5 s nástrojem Control Center umožňuje účinnou správu vzdálených monitorů VisuNet: vše lze ovládat u jednoho centrálního bodu – od konfigurace přes údržbu až po podporu.

Efektivní správa profilu

Správci mohou přistupovat ke vzdáleným monitorům VisuNet a vytvářet nové profily, aniž by opouštěli centrální pracovní stanici. Po vytvoření profilu jej lze rychle a snadno přenést do libovolného počtu vzdálených monitorů.

Bezpečné a spolehlivé

Vestavěný firewall, blokace USB a uživatelské role chráněné heslem splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Další novou funkcí firmwaru RM Shell 5 je podpora antivirových programů, jako je například McAfee Endpoint Security®.

Flexibilita

Firmware RM Shell 5 nabízí rozšířené funkce pro správce díky možnosti přístupu ze systému Windows®. Správci mohou nezávisle instalovat požadované aplikace a nastavovat přístupová práva uživatelů. Pokročilá nastavení jim navíc umožňují přizpůsobovat firmware potřebám aplikace.

Plnění požadavků budoucnosti

S představením platformy VisuNet RM Shell 5 společnosti Pepperl+Fuchs přichází nová generace firmwaru pro vzdálené monitory VisuNet, který v každém detailu splňuje požadavky budoucnosti. Inteligentní systém HMI komunikuje s řídicím systémem procesů nebo systémem MES prostřednictvím standardní technologie Ethernet, díky čemuž umožňuje pohodlné řízení a monitoring výrobního závodu.
Firmware VisuNet RM Shell 5 se instaluje do pracovních stanic typu tenký klient a komunikuje se systémem řízení procesů nebo systémem MES prostřednictvím standardní technologie Ethernet. Tento inteligentní systém HMI kombinuje hardware a software pro pohodlný monitoring a řízení procesů a závodů. Zajišťuje přehled o aplikacích provozovaných v nebezpečných prostředích, které běží na hostitelských strojích v bezpečném prostředí. Firmware VisuNet RM Shell 5 je kompatibilní s moderními virtualizovanými systémy a běžnými systémy pro řízení procesů založenými na pracovní stanici.
Nový operační systém

Firmware RM Shell 5 je založen na operačním systému Microsoft® Windows® 10 IOT Enterprise a podporuje nejnovější vzdálené protokoly, jako jsou RDP10, VNC a NetC@P. Systém Windows zajišťuje prostřednictvím kanálu pro dlouhodobou údržbu (LTSC) dlouhodobou dostupnost aktualizací zabezpečení.Domovská obrazovka firmwaru VisuNet RM Shell 5

Firmware VisuNet RM Shell 5 nabízí jednoduché, intuitivní uživatelské rozhraní Na domovské obrazovce se zobrazují všechny místní vzdálené protokoly.
Všechny funkce firmwaru RM Shell 5 lze také použít na našem novém mobilním tabletovém tenkém klientu, který je vhodný pro použití v prostředích s nebezpečím výbuchu. Je založen na odolném tabletu řady „Pad-EX“ od značky ecom společnosti Pepperl+Fuchs, dodává se s předinstalovaným softwarem RM Shell 5 a lze jej snadno a rychle integrovat do sítě tenkých klientů. To umožňuje uživatelům připojit se ke vzdáleným monitorům, pracovníkům podpory v terénu nebo jen kontrolovat různé procesy odkudkoli v zařízení. To poskytuje velkou flexibilitu.

NOVINKA! Mobilní RM Shell

Tabletový tenký klient pro použití v průmyslu

Tabletový tenký klient pro použití v průmyslu
Zjednodušená správa profilu

Vytváření nových profilů v nástroji Control Center je snadné. Správci se mohou připojit ke vzdálenému monitoru VisuNet Remote Monitor a vytvořit profil, aniž by opustili centrální pracovní stanici. Profil je poté možné pohodlně přenést do libovolného počtu monitorů.

Efektivní správa uživatelů

Funkce zrcadlení relací správcům umožňuje se v případě závady připojit k vadným vzdáleným monitorům a poskytovat podporu ze své vlastní pracovní stanice. Tento centrální bod pro správu šetří prostředky a zvyšuje dostupnost závodu.

Inovativní software VisuNet Control Center

Software VisuNet Control Center představuje rozhodující výhodu firmwaru RM Shell 5. Umožňuje efektivní centralizovanou správu vzdálených monitorů VisuNet.

Marc Seißler, Product Portfolio Manager pro produkty HMI, ukazuje postup konfigurace vzdáleného monitoru VisuNet pomocí softwaru VisuNet Control Center krok za krokem.

Bezpečný, spolehlivý, flexibilní

Vestavěné bezpečnostní mechanismy

Firmware RM Shell 5 nabízí nejvyšší standardy zabezpečení. Vestavěný firewall a funkce blokace USB snižují riziko infiltrace malwaru a virů. Filtr Unified Write Filter chrání jednotku před škodlivými programy. Firmware RM Shell 5 nyní umožňuje také instalaci antivirových programů, jako je například McAfee Endpoint Security, pro zajištění doplňkové ochrany před malwarem. Uživatelské role chráněné heslem (operátor, technik, správce) umožňují řídit přístupová práva.

 

Spolehlivé spojení

Pokročilé funkce firmwaru VisuNet RM Shell 5 zajišťují stálé spolehlivé spojení s hostitelem. Například vzdálený monitor VisuNet lze nakonfigurovat pro automatické navázání připojení k systému pro řízení procesů po spuštění systému. V případě chyby hostitele je firmware RM Shell 5 schopný nezávisle navázat předdefinované záložní připojení a zajistit tak bezchybné zobrazení informací.

Větší flexibilita

Rozšířené funkce pro správce nabízejí uživatelům firmwaru RM Shell 5 ještě větší flexibilitu. Správci mohou instalovat všechny požadované aplikace, včetně antivirového softwaru a ovladačů příslušenství. Správce rozhoduje o tom, kteří uživatelé mají přístup k jednotlivým aplikacím. Úpravou pokročilých nastavení v Ovládacích panelech systému Windows® mohou správci přizpůsobit firmware tak, aby odpovídal požadavkům jejich aplikace.

 

Hlavní výhody firmwaru VisuNet RM Shell 5

Založeno na systému Microsoft® Windows 10 IoT Enterprise LTSC
Pohodlný vzdálený monitoring prostřednictvím softwaru VisuNet Control Center pro vyšší efektivitu
Vestavěné bezpečnostní mechanismy pro omezení rizika
Řízení přístupu k systému prostřednictvím uživatelských rolí chráněných heslem
Rozšířené funkce pro správce umožňují přizpůsobení individuálním požadavkům

Kontakty

Máte ohledně firmwaru VisuNet RM Shell 5 nějaké otázky nebo byste rádi získali další informace? Rádi vám pomůžeme! Jednoduše vyplňte kontaktní formulář a zašlete nám zprávu.