Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Výhody řízení automaticky řízeného vozidla (AGV) s technologií Data Matrix

Technologie Data Matrix kóduje, který soubor z ohromeného množství digitálních informací, uložených v zařízení o velikosti poštovní známky, lze nalézt na zdánlivě nekonečných komerčních a zákaznických plochách. Ale její plný potenciál v aplikacích průmyslové automatizace se nyní teprve začíná využívat. Integrováním této výkonné technologie do tradičního řízení AGV se manipulace s materiálem dostává na zcela novou úroveň.

Systém Pepperl+Fuchs PGV je první polohovací sledovací a řídicí systém založený na technologii Data Matrix na světě. S použitím moderní průmyslové 2D kamery systém PGV nejen vede vozík po kódované nebo barevné trase, ale také nabízí integrované řešení pro spouštění rozjezdu, zastavení a otáčení a absolutní kódovací systém schopný polohovat vozík s přesností na méně než milimetr. Systém se vyznačuje vynikající odolností vůči nečistotám, poškrabání a rušení okolním světlem, což zaručuje maximální užitnou dobu a dostupnost systému.

Bezkonkurenční bezpečnost!
Polohovací systém PXV je dostupný v bezpečné verzi: Systém safePGV vůbec poprvé umožňuje bezpečné absolutní polohování podle klasifikace SIL 3/PL e pouze s jediným snímačem.


Výhody:

  • Flexibilní navigace pomocí speciální dvoubarevného kódovacího pásu Data Matrix nebo štítků Data Matrix
  • Bezpečná a spolehlivá navigace i s poškozenými kódy Data Matrix díky velkému čtecímu okénku o velikosti 120 x 80 mm
  • Kompaktní pouzdro pro použití i v nejmenších vozidlech AGV
  • Snadná instalace a uvedení do provozu typu plug-and-play
  • Protokol PROFINET PROFIsafe pro flexibilní integraci do libovolného ovládacího panelu

Centrum funkční bezpečnosti od společnosti Pepperl+Fuchs

Stovky produktů s vyhodnocením SIL/PL, bezplatné nástroje a brožury na jednom místě: centrum funkční bezpečnosti je vaším výchozím bodem, když potřebujete implementovat bezpečnostní funkce.

Absolutní polohovací systémy safePXV a safePGV

Nové absolutní polohovací systémy safePXV a safePGV poprvé dosahují bezpečnostní úrovně SIL 3/PL e s pomocí jediného snímače…