Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Řešení tenkých klientů představuje výkonnou výpočetní technologii, která umožňuje uživatelům přístup k virtuálním aplikacím a informacím, které běží na centrálních serverech. Tato řešení neobsahují disky HDD a ventilátory, takže jsou maximálně hospodárná. Jejich účinnost v kombinaci se spravovatelností je důvodem vysoké poptávky po nich ve většině kancelářských a průmyslových prostředí: Např. v moderním řízení procesů je tenký klient důležitou součástí virtualizační strategie DCS a považuje se za základní kámen nepřetržitých změn vedoucích k technologii Industry 4.0/Internet věcí (IoT). V těchto scénářích zpracovatelského průmyslu jsou požadavky na tenké klienty tak vysoké, že je komerčně dostupná řešení tenkých klientů prostě nedokázala splnit.

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí tenkého klienta v hliníkovém krytu, který je šitý na míru náročným průmyslovým podmínkám. Řešení tenkého klienta s hliníkovým krytem poskytuje nejnovější technologii v kompaktním odolném obalu, který vydrží nápor náročných provozních podmínek. Je vyvinuto pro vyšší životnost a spolehlivost, splňuje výkonové požadavky pro virtualizovanou nebo webovou infrastrukturu a podporuje centralizovaný správní software pro architektury tenkého klienta.


Typical Applications

In all kind of industries, control rooms serve as central spaces to monitor and control processes and support engineers in production management. The BTC12, which is equipped with two display ports for two Ultra HD monitors, provides real time overviews of the processes at all times. With its rugged design and an extended temperature range, it can be flexibly installed in the control room—mount it on or under a desk, or even store it in a drawer. Learn more about the benefits of the BTC industrial box thin client in applications like this. 

Portfolio


Update Service

As a user of the Pepperl+Fuchs thin client software, benefit from our new service.

Subscribe

Let us inform you as soon as a new software update is available!

Complete Thin Client Solution from the Control Room Down to Hazardous Areas