Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Průmyslové skříňkové tenké klienty a skříňkové počítače

Tenké klienty umožňují uživatelům přistupovat k virtualizovaným aplikacím a informacím z centralizovaných serverů. V moderním řízení procesů jsou tenké klienty základním kamenem Průmyslu 4.0, respektive internetu věcí (IoT) a strategií virtualizace DCS. Komerčně dostupné tenké klienty však nejsou pro oblasti řízení procesů vhodné.

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí průmyslové skříňkové tenké klienty přizpůsobené na míru průmyslovým prostředím. Poskytují nejnovější technologii v kompaktních a odolných hliníkových pouzdrech, která vydrží zatížení nepřetržitého provozu v náročných okolních podmínkách. Průmyslové skříňkové tenké klienty od společnosti Pepperl+Fuchs jsou zkonstruovány tak, aby poskytovaly delší životnost a vyšší spolehlivost, a vyznačují se chlazením bez ventilátoru, které nepoužívá žádné pohyblivé součásti, a rozsahem teplot od –20 do +60 °C. Průmyslové skříňkové tenké klienty splňují výkonové požadavky pro virtualizovanou nebo webovou infrastrukturu a podporují software centralizované správy pro architektury tenkých klientů.

Naše tenké klienty jsou doplněny řadou průmyslových skříňkových počítačů, které nabízejí flexibilní řešení s vynikajícím poměrem nákladů k výkonu. Tyto skříňkové počítače jsou vybaveny procesory Intel® Celeron nebo i5 7. generace (Kaby Lake) a konfiguracemi s rozšířenou pamětí RAM a jsou ideální pro aplikace vyžadující vyšší výpočetní výkon.


Typical Applications

In all kind of industries, control rooms serve as central spaces to monitor and control processes and support engineers in production management. The BTC12, which is equipped with two display ports for two Ultra HD monitors, provides real time overviews of the processes at all times. With its rugged design and an extended temperature range, it can be flexibly installed in the control room—mount it on or under a desk, or even store it in a drawer. Learn more about the benefits of the BTC industrial box thin client in applications like this. 

Portfolio


Služba aktualizací

Jako uživatel softwaru tenkého klienta od společnosti Pepperl+Fuchs můžete využívat naši novou službu.

Odebírat

Dovolte nám informovat vás, když bude dostupná nová aktualizace softwaru.

Řešení tenkých klientů od řídicích místností po nebezpečné oblasti

Platforma VisuNet FLX

Seznamte se s novou platformu VisuNet FLX pro vysoce flexibilní pracovní stanice obsluhy a monitorovací systémy.