Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Uzemňovací systémy DMT obdržely certifikace Ex d a Ex tb a jsou navrženy pro monitorování kapacitance a odporu zařízení na místech, na kterých může docházet k vytváření elektrostatického náboje. Robustní ohnivzdorné kryty umožňují použití v nebezpečných prostředích s výskytem plynu skupiny IIC.

Statický náboj představuje bezpečnostní hrozbu všude, kde jsou umístěny nádrže, kontejnery, sudy nebo směšovací stanice plněné z vozidel pro přepravu paliv. Uzemňovací systémy řady DMT kombinují bezpečnostní vlastnosti krytů EJB nebo GUB se svorkou připevněnou ke kabelu dlouhému 8 metrů. Zařízení tak měří a monitorují propojení se zemí, aby eliminovala elektrostatický náboj, zatímco jsou z vozidel přečerpávány hořlavé produkty.

Pokud chcete získat informace o možnostech integrace uzemňovacích systémů do vaší aplikace, obraťte se na zástupce společnosti Pepperl+Fuchs.


Průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu

Získejte zdarma kopii ve formátu PDF průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu. Příručka nabízí ucelený přehled celého našeho portfolia.