Digitalizace prostředí s nebezpečím výbuchu.
Podpora konektivity.
Posílení mobility.


Jiskrově bezpečný speciální telefon pro zónu 1/21 a divizi 1 – Ex-Handy 10

Objevte nové možnosti

Nový telefon Ex-Handy 10 značky ecom společnosti Pepperl+Fuchs představuje novou generaci speciálních telefonů pro rozsáhlou řadu aplikací. Toto vysoce výkonné a odolné řešení je vyrobeno pro náročná průmyslová prostředí a přichází s rozsáhlou sadou certifikací a více frekvenčními pásmy pro použití v prostředích s nebezpečím výbuchu klasifikovaných jako zóna 1/21, 2/22 a divize 1/2po celém světě.

Telefon Ex-Handy 10 je plně kompatibilní s WEA 2.0 a podporuje také vlastnosti a funkce WEA 3.0, s výjimkou pokročilého značení zeměpisné polohy (pouze americký trh). Telefon 4G/LTE je speciálně přizpůsoben potřebám uživatelů, kteří hledají sofistikovaný mobilní telefon s výkonnou baterií, jenž podporuje ovládání pomocí tlačítek i dotykové obrazovky. Nový telefon Ex-Handy 10 připravuje cestu pro budoucí aplikace IIoT, od komunikace až po ochranu samostatného pracovníka.

Funkce

Mimořádně odolný, prachotěsný a vodotěsný kryt s krytím IP68, vyhovující standardu MIL-STD-810G
Displej s vysokým rozlišením vyrobený ze skla Gorilla® Glass odolného proti poškrábání
Globální schválení pro prostředí klasifikovaná jako zóna 1/21 a divize 1 nebo zóna 2/22 a divize 2
Nejvýkonnější baterie na trhu (4400 mAh)
Vyrobeno pro použití při okolních teplotách od –20 °C do +60 °C
Paměti RAM 2 GB a ROM 16 GB s možností rozšíření až na 128 GB pomocí karty SD

Výhody

Komunikace připravená na budoucnost

Speciální telefon nové generace používá operační systém Android 9 a je dokonalým průkopníkem pro inovativní aplikace průmyslu 4.0 v prostředích s nebezpečím výbuchu. Jiskrově bezpečný telefon 4G/LTE Ex-Handy 10 podporuje soukromé sítě LTE a Wi-Fi a zajišťuje optimální pokrytí sítí s nízkou latencí sítě a vynikajícími rychlostmi přenosu dat.

Praktické provedení

Odolný a snadno ovladatelný telefon Ex-Handy 10 je vhodný pro komunikaci 4G v náročných prostředích a lze jej ovládat tlačítky nebo pomocí dotykové obrazovky. Zařízení je vyrobeno pro použití při okolních teplotách od –20 °C do +60 °C a je opatřeno prachotěsným a vodotěsným krytem poskytujícím krytí IP68 a displejem s vysokým rozlišením ze skla Gorilla® Glass odolným proti poškrábání. 

Přizpůsobitelné řešení

Značka ecom společnosti Pepperl+Fuchs nabízí komplexní řešení, která umožňují telefon Ex-Handy 10 přizpůsobit na míru potřebám jednotlivých zákazníků. Ať už potřebujete vlastní software, nástroje pro správu mobilních zařízení nebo ochranu samostatných pracovníků, můžeme vám poskytnout dokonalé řešení pro celou řadu aplikací. 

Vysoce výkonná technologie

Díky souladu s globálními předpisy a celosvětovému schválení pro použití v prostředích s nebezpečím výbuchu klasifikovaných jako zóna 2 / divize 2 a zóna 1 / divize 1 splňuje telefon Ex-Handy 10 ty nejnáročnější požadavky průmyslových aplikací. Zdokonalená dobíjecí baterie a správa energie umožňují dosahovat dlouhé provozní doby.

Objevte výhody telefonu Ex-Handy 10

Nový speciální telefon Ex-Handy 10 značky ecom společnosti Pepperl+Fuchs s certifikací pro zónu 1 / divizi 1 je určen pro prostředí s nebezpečím výbuchu a náročná průmyslová prostředí. Telefon Ex-Handy 10 bezpečně a efektivně splňuje současné i budoucí požadavky na komunikaci průmyslu 4.0 a průmyslového internetu věcí.

Nová generace speciálních telefonů, která byla kompletně vyvinuta interně, je založena na důmyslných technologiích a nabízí uživatelům odpovídající příslušenství z jediného zdroje, včetně jiskrově bezpečného dálkového reproduktorového mikrofonu RSM-Ex 01. Bez ohledu na to, v jaké oblasti světa se nacházíte, je vždy k dispozici někdo z globální sítě podpory společnosti Pepperl+Fuchs, kdo vám odpoví na vaše dotazy.

Pohled ze všech stran – objevte telefon Ex-Handy 10 pro zónu 1 / divizi 1

Digitální produkty a službyKromě digitálních produktů a služeb poskytuje značka ecom společnosti Pepperl+Fuchs centrální platformu pro projektové manažery, specialisty v oblasti IT a uživatele. Nabídka služeb zahrnuje vše od poradenství v oblasti aplikačního inženýrství, předběžné konfigurace podle požadavků zákazníka a uvedení mobilních zařízení do provozu až po správu mobilních zařízení.

Tento nástroj umožňuje uživatelům zobrazit si software a konfigurace produktů a provádět jejich správu prostřednictvím vzdáleného firmwarového řešení. Umožňuje také zákazníkům rychle reagovat na měnící se požadavky jednotlivých aplikací prováděním nezbytných úprav. Tím šetří čas, zdroje a finanční prostředky a současně zajišťuje nepřetržitý proces a vysokou kvalitu všech zařízení.

Podívejte se na video, ve kterém se dozvíte více o službě přípravy k použití, která zajišťuje kvalitu a zabezpečení pro všechna zařízení.

Koncept mobilního pracovníka

In addition to digital products and services, the Pepperl+Fuchs brand ecom provides a central platform for project managers, IT specialists, and users. Services range from application engineering consulting, customer-specific pre-configuration, and mobile device commissioning to mobile device management. With this tool, users can view their products’ software and configurations and manage them using a remote firmware solution. It also enables customers to react quickly to the changing requirements of their individual applications by carrying out necessary adjustments. This saves time, resources, and costs, while a constant process and a high quality of all devices is ensured.

Efektivita kdekoli: Koncept mobilního pracovníka

K úspěšnému zajištění digitalizace aplikací pomocí mobilních zařízení je klíčové univerzální řešení založené na mobilních pracovních, kteří jsou připojeni k síti.

Odolný a vysoce výkonný telefon Ex-Handy 10 je navržen tak, aby v reálném čase propojil pracovníky s řídicí místností. Kromě toho mohou být do vlastní IT infrastruktury společnosti zařazeny a integrovány funkce automatické ochrany samostatných pracovníků specifické pro danou aplikaci, aby byla zajištěna bezpečnost pracovníků v terénu.

Kontaktujte nás

Máte dotazy ohledně telefonů Ex-Handy 10 a jejich příslušenství nebo chcete získat další informace? Rádi vám pomůžeme! Stačí vyplnit kontaktní formulář a poslat nám zprávu a sjednat si osobní schůzku s jedním z našich odborníků.