SIL a PL – Funkční bezpečnost od značky Pepperl+Fuchs

Stovky produktů s vyhodnocením SIL/PL, bezplatné nástroje a brožury na jednom místě: centrum funkční bezpečnosti je vaším výchozím bodem, když potřebujete implementovat bezpečnostní funkce.

Funkční bezpečnost pro vaše aplikace

Technické zařízení může představovat bezpečnostní riziko s takovou mírou nebezpečnosti, že tomuto zařízení nesmějí být vystaveny osoby. V takovýchto případech se příslušná rizika musejí snížit tak, aby byla uspokojena potřeba pro bezpečný provoz.

Společnost Pepperl+Fuchs vám coby lídr na trhu s funkčními bezpečnostními elektrickými součástmi pomáhá splnit požadavky potřebných standardů. Ať již hledáte modul rozhraní třídy SIL 3 nebo senzor třídy PL e: odpověď najdete v našem rozsáhlém portfoliu. 

A navíc: nedodáváme vám jen součásti a řešení, ale také doplňkové nástroje a informace o funkční bezpečnosti. Na této webové stránce si můžete stáhnout knihovny SISTEMA, přečíst si zajímavý rozhovor s našimi podnikovými odborníky na funkční bezpečnost nebo získat vlastní bezplatnou digitální společnost z našeho „Přehledu funkční bezpečnosti“. V tomto 50stránkovém dokumentu získáte cenné informace a nápady pro svou každodenní práci.

Nejširší bezpečnostní portfolio na trhu
Klíčem jsou znalosti
Certifikovaná kvalita

Vyberte svůj produkt

Bezpečnostní produkty od společnosti Pepperl+Fuchs

Vyhodnocení systému, který je významný z hlediska bezpečnosti, je snadnější, jestliže riziko poruchy příslušných součástí již je známo. Proto společnost Pepperl+Fuchs nabízí velké množství produktů s vyhodnocením SIL/PL.

Na této stránce můžete volit různá kritéria pro výběr, jako je například úroveň bezpečnostní integrity, úroveň výkonu, funkce zařízení a typ signálu pro rychlé vyhledání zařízení s posouzením SIL/PL, které hledáte.

Literatura a nástroje

Stahujte Přehled funkční bezpečnosti!

Stáhněte si Přehled funkční bezpečnosti ještě dnes!

V našem Přehledu funkční bezpečnosti, který si můžete stáhnout, objasňujeme koncepty a definice, které jsou potřebné ke snížení rizik na přípustnou úroveň. Přehled vysvětluje konkrétní standardy a definice nebezpečí a metody analýzy rizik.

Naučte se úspěšně nasazovat bezpečnostní vybavení a přečtěte si praktickou případovou studii využívající zjednodušený příklad systému prevence přeplnění. Příručka je zakončena slovníkem a seznamem zkratek, které vám pomohou v případě potřeby rychle dohledat terminologii z oblasti zabezpečení.

Seznamte se s odborníky

Rozhovor s odborníky na funkční bezpečnost

Rozsáhlé interní odborné znalosti byly klíčové pro roli společnosti Pepperl+Fuchs coby lídra v oblasti součástí pro funkční bezpečnost. V tomto rozhovoru pro náš digitální magazín „amplify“ diskutují vedoucí oddělení funkční bezpečnosti Michael Kindermann, manažer funkční bezpečnosti Hasan Sülük a manažer školení a práci výboru Dr. Andreas Hildebrandt o své každodenní práci, aktuálních standardech, které jejich produkty musí splňovat, a o metodách předávání vědomostí.

Přečíst rozhovor

Společnost Pepperl+Fuchs každoročně hostí akci SIL clinic, kterou oceňují jak řečníci, tak jejich posluchači. Získejte představu o desátém ročníku akce SIL clinic a také o tom, čím je tak výjimečná. 

Kontakty