SIL a PL – Funkční bezpečnost od značky Pepperl+Fuchs

Stovky produktů s vyhodnocením SIL/PL, bezplatné nástroje a brožury na jednom místě: centrum funkční bezpečnosti je vaším výchozím bodem, když potřebujete implementovat bezpečnostní funkce.

Vyberte svůj produkt

Bezpečnostní produkty od společnosti Pepperl+Fuchs

Vyhodnocení systému, který je významný z hlediska bezpečnosti, je snadnější, jestliže riziko poruchy příslušných součástí již je známo. Proto společnost Pepperl+Fuchs nabízí velké množství produktů s vyhodnocením SIL/PL.

Na této stránce můžete volit různá kritéria pro výběr, jako je například úroveň bezpečnostní integrity, úroveň výkonu, funkce zařízení a typ signálu pro rychlé vyhledání zařízení s posouzením SIL/PL, které hledáte.

Nejširší bezpečnostní portfolio na trhu
Klíčem jsou znalosti
Certifikovaná kvalita

NOVINKA! Jediné portfolio SIL 3 na světě pro všechny typy signálů

Do portfolia modulů rozhraní SIL 3 byly přidány výstupní budiče SIL 3

Součásti rozhraní SIL 3

Díky novým výstupním budičům SIL 3 zaplnila společnost Pepperl+Fuchs poslední mezeru ve svém portfoliu izolovaných bariér s certifikací SIL 3. Jiskrově bezpečné součásti SIL 3 jsou nyní dostupné pro všechny typy signálů – digitální i analogové, pro řídicí signály do akčních členů a pro měřicí signály z provozu, jako zařízení pro montáž na lištu DIN a jako oddělovací součásti pro zakončovací desky.

NOVINKA! Spolehlivé zabezpečení v souladu s kategorií 3 PL d

Systém ultrazvukových senzorů USi-safety

Systém ultrazvukových senzorů USi-safety

Systém ultrazvukových senzorů USi-safety posouvá bezpečnostní aplikace na novou úroveň – ať již se jedná o aplikace v náročných, prašných prostředích nebo ve venkovních prostorách. Stroje a vozidla lze spolehlivě chránit pomocí nejmodernější ultrazvukové technologie a všech výhod, které přináší.

Literatura a nástroje

Stahujte Přehled funkční bezpečnosti!

Stáhněte si Přehled funkční bezpečnosti ještě dnes!

V našem Přehledu funkční bezpečnosti, který si můžete stáhnout, objasňujeme koncepty a definice, které jsou potřebné ke snížení rizik na přípustnou úroveň. Přehled vysvětluje konkrétní standardy a definice nebezpečí a metody analýzy rizik.

Naučte se úspěšně nasazovat bezpečnostní vybavení a přečtěte si praktickou případovou studii využívající zjednodušený příklad systému prevence přeplnění. Příručka je zakončena slovníkem a seznamem zkratek, které vám pomohou v případě potřeby rychle dohledat terminologii z oblasti zabezpečení.

Seznamte se s odborníky

Rozhovor s odborníky na funkční bezpečnost

Rozsáhlé interní odborné znalosti byly klíčové pro roli společnosti Pepperl+Fuchs coby lídra v oblasti součástí pro funkční bezpečnost. V tomto rozhovoru pro náš digitální magazín „amplify“ diskutují vedoucí oddělení funkční bezpečnosti Michael Kindermann, manažer funkční bezpečnosti Hasan Sülük a manažer školení a práci výboru Dr. Andreas Hildebrandt o své každodenní práci, aktuálních standardech, které jejich produkty musí splňovat, a o metodách předávání vědomostí.

Přečíst rozhovor

Společnost Pepperl+Fuchs každoročně hostí akci SIL clinic, kterou oceňují jak řečníci, tak jejich posluchači. Získejte představu o desátém ročníku akce SIL clinic a také o tom, čím je tak výjimečná. 

Kontakty