Žádné kompromisy!

Trocha bezpečnosti nestačí, raději důvěřujte odborníkům.

Pepperl+Fuchs – váš partner pro funkční bezpečnost

 • Cyklistická helma z cedníku?

 • Ochranný airbag z balónu?

 • Háčkovaný záchranný kruh?

Důvěřovali byste některému z těchto zařízení? Určitě ne. Proč tedy přinášet nějaké oběti, pokud jde o implementaci aplikací funkční bezpečnosti v oblasti automatizačních technologií?

Společnost Pepperl+Fuchs, která má více než 50 let zkušeností s vývojem bezpečnostních zařízení, je průkopníkem v oblasti funkční bezpečnosti. O našich odborných znalostech svědčí více než 750 dostupných bezpečnostních produktů a více než 10 milionů prodaných zařízení. Naše portfolio zahrnuje senzorová řešení téměř všech funkčních principů a také moduly rozhraní pro každý typ signálu.

Znalosti společnosti Pepperl+Fuchs v oblasti bezpečnostních norem a předpisů, jako jsou SIL a směrnice o strojních zařízeních, jsou řízeny certifikovanými bezpečnostními techniky. Tyto důkladné znalosti jsou základním předpokladem pro bezpečnostní komponenty a řešení, na které se můžete spolehnout.

Bezpečnost není náhoda

Více než 50 let zkušeností v oblasti bezpečnosti
Miliony prodaných periferních zařízení
Oceněné bezpečnostní komponenty
Certifikovaní bezpečnostní technici
Důkladná znalost bezpečnostních předpisů jak v oblasti průmyslové automatizace, tak v oblasti zpracovatelského průmyslu

Naše nabídka pro vás

Společnost Pepperl+Fuchs, která má více než 50 let zkušeností s vývojem bezpečnostních zařízení, kterých prodala již přes 10 milionů, je průkopníkem v oblasti funkční bezpečnosti. Její portfolio obsahuje více než 750 bezpečnostních produktů, což z něj vytváří jedno z největších bezpečnostních portfolií na trhu. Podívejte se na video, ve kterém se dozvíte více o funkční bezpečnosti ve společnosti Pepperl+Fuchs.

 

Detailní seznámení

Funkční bezpečnost pro průmyslovou automatizaci

Funkční bezpečnost pro průmyslovou automatizaci

Na tomto webu se dozvíte více o našich speciálních nabídkách pro funkční bezpečnost v oblasti průmyslové automatizace. To je obzvláště důležité pro odborníky v oblasti automatizace, kteří se těmito předpisy zabývají:

 • Směrnice o strojních zařízeních (2006/42/EG)
 • IEC 61508
 • EN ISO 12100
 • EN ISO 13849
 • IEC 62061

Funkční bezpečnost pro automatizaci procesů

Funkční bezpečnost pro automatizaci procesů

 

Na tomto webu se dozvíte více o našich speciálních nabídkách pro funkční bezpečnost v oblasti automatizace procesů. To je obzvláště důležité pro odborníky v oblasti automatizace, kteří se těmito předpisy zabývají:

 • Směrnice 2012/18/EU
 • IEC 61508
 • IEC 61511
 • VDI/VDE 2180

Základní informace

Hledáte základní informace o bezpečnostních normách a předpisech? Na těchto stránkách je uveden přehled norem a metod, které se používají pro dosažení bezpečného provozního stavu závodů a strojů. Pronikněte do podstaty úrovně integrity bezpečnosti (SIL) i úrovně vlastností (PL) a získejte informace o historii a diferenciaci příslušných norem.

Základní informace o SIL a PL

Hledáte prostě určitý produkt?

Vyhodnocení systému, který je významný z hlediska bezpečnosti, je snadnější, jestliže riziko poruchy příslušných součástí již je známo. Proto společnost Pepperl+Fuchs nabízí velké množství produktů s vyhodnocením SIL/PL.

Na tomto webu můžete zvolit různá kritéria pro výběr, jako jsou úroveň integrity bezpečnosti, úroveň vlastností, funkce zařízení a typ signálu, abyste mohli rychle vyhledat požadované zařízení s klasifikací SIL/PL.

Vyberte svůj produkt

Kontakty