Naše řešení jsou jedinečná stejně jako vy.

Přizpůsobená řešení

Jedinečná stejně jako vy

S tím, jak jsou výrobní závody stále více automatizované a zpracovatelské závody stále složitější, se mění úkoly a výzvy našich zákazníků. Jako odborníci na automatizaci bychom chtěli s vámi spolupracovat na budování cesty k digitální budoucnosti – s řešeními, která jsou stejně individuální jako vy.

Odborníci ze společnosti Pepperl+Fuchs plánují, vyvíjejí a implementují přizpůsobená řešení, která jsou upravena na míru podle potřeb a aplikací zákazníků jak z oblasti průmyslové automatizace, tak z oblasti zpracovatelského průmyslu. Protože každý zákazník a každý projekt je jedinečný. Postaráme se o každý krok, od prvního předběžného návrhu až po řešení připravené k použití. Můžete se tak soustředit na své hlavní podnikání a nechat úkoly v oblasti automatizace v rukou specialisty.

Bez ohledu na to, zda potřebujete vlastní návrh, novou možnost montáže nebo kompletní balíček jednotlivých komponent a softwaru, využijeme naši vášeň pro automatizaci a technické know-how k nalezení řešení, které vám bude nejlépe vyhovovat. Pro nás jsou totiž řešení technicky dokonalá pouze v případě, že vyřeší váš problém úplně.

Podle vašich potřeb
V závislosti na potřebách vaší konkrétní aplikace mohou jednotlivá řešení od společnosti Pepperl+Fuchs sahat od drobných úprav a speciálně vyvinutých produktů až po kompletní balíček, který zahrnuje integraci a certifikaci. Bez ohledu na složitost úprav a specifický vývoj jsou naše řešení vždy založena na individuálním poradenství a pravidelné komunikaci se zákazníky. To platí jak pro průmyslovou, tak pro procesní automatizaci. Porozumění vaší aplikaci a naše odborné znalosti v oblasti automatizace jsou základem pro řešení, které je pro vás to pravé.
Individuální řešení pro průmyslovou automatizaci
Divize průmyslové automatizace společnosti Pepperl+Fuchs nabízí široké portfolio produktů pro různá průmyslová odvětví. Pokud máme k dispozici produkt, který je téměř dokonalý pro vaši aplikaci, upravíme jej tak, aby přesně splňoval vaše požadavky, ať už jde o délku kabelu, typ připojení nebo jiné drobné úpravy. Pokud produkty z našeho standardního portfolia nemohou nabídnout řešení vašeho úkolu, budeme s vámi spolupracovat na vývoji přizpůsobeného řešení založeného na stávajících technologiích. Toto řešení může zahrnovat úpravu konstrukce, možností montáže, hardwaru a softwaru. Pokud je nutné přizpůsobené řešení integrovat přímo do vašeho systému, odborníci ze společnosti Pepperl+Fuchs vyvinou správné nástroje a postarají se o integraci do vašeho procesu, připojení k systému ERP a programování řídicího systému.
Podívejte se na naše video a uvidíte příklad společného řešení.
Individuální řešení pro zpracovatelský průmysl
Divize automatizace procesů společnosti Pepperl+Fuchs se může pochlubit více než 60 lety zkušeností v oblasti ochrany elektrických zařízení proti výbuchu. V kombinaci s komplexním technologickým know-how to znamená, že naši odborníci jsou vybaveni tak, aby dokázali splnit všechny druhy požadavků a vyvinuli přesně takové řešení, které vaše aplikace potřebuje, a to dokonce i pro nebezpečná nebo drsná prostředí. Společnost Pepperl+Fuchs zřídila po celém světě střediska pro technická řešení (SEC), která se věnují těmto přizpůsobeným řešením pro automatizaci procesů. Během projektování a realizace se o vše postarají naši odborníci: Od vypracování předběžného návrhu a počátečního řešení až po projektování a navržení kompletního řešení, a to včetně certifikace. Vždy s vámi úzce spolupracujeme.
Další informace o střediscích pro technická řešení získáte v našem videu.

Příběh: Vše na dohled

Laserový snímač R2000 uvnitř krytu GUB

Ať už se jedná o cisternové automobily na silnici, nebo cisternové vozy na železnici: Chemikálie musí být přepravovány opatrně, protože více než 40 % produktů je klasifikováno jako nebezpečné. Navzdory tomuto vysokému procentu vysoce rizikového nákladu není postup plnění vozidel a vagonů těmito látkami vždy stejný, protože plyny, kapaliny a granule mají různé vlastnosti. Kromě toho často existuje riziko výbuchu. K zajištění nezbytné úrovně bezpečnosti jsou tak vyžadována kreativní řešení. Společnost Pepperl+Fuchs vyvinula přizpůsobené řešení, které zvyšuje bezpečnost a efektivitu nakládání.

Příběh: Systém Kanban nové úrovně

Bosch Connected Industry: Systém Kanban nové úrovně

Systémy Kanban jsou nepostradatelné ve výrobních závodech a nabízejí mnoho výhod. Nicméně ruční pracovní postupy náchylné k chybám a nízká úroveň digitalizace poskytují prostor ke zlepšení. Společnosti Bosch Connected Industry (BCI), Pepperl+Fuchs a Neoception se spojily a vytvořily komplexní řešení, které přizpůsobuje regály systému Kanban pro Průmysl 4.0 a je stejně vhodné pro projekty budování zcela nových provozů i pro projekty modernizace.

Výkonná síť

Zákazníci skupiny Pepperl+Fuchs Group mají prospěch nejen z našeho rozsáhlého know-how v oblasti ochrany elektrických zařízení proti výbuchu a technologie průmyslových senzorů. Díky technickému vývoji produktů, systémům přizpůsobeným na míru, chytrým automatizačním systémům pro letecký průmysl a individuálním analýzám procesů a řešením IoT mají zákazníci přístup k výkonné síti odborníků.

Například start-up Neoception vyvíjí inovativní softwarová řešení a služby průmyslového IoT, které jsou přizpůsobeny na míru firemním procesům a požadavkům zákazníků. Pomocí analýzy specifické pro konkrétního zákazníka pomáhá tento tým zvýšit efektivitu závodů a procesů a využívá skrytý potenciál.

Výkonná síť

Vždy se soustředíme na vaše individuální požadavky. Společnosti ze skupiny Pepperl+Fuchs Group, jejichž hybnou silou je vášeň pro automatizaci a průkopnické technologie, se zavázaly spolupracovat s vámi – nyní i v budoucnosti.

Vyzvěte nás!

Máte dotazy nebo úkoly, které bychom měli vyřešit? Spojte se s námi. Těšíme se, že se ozvete.