Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Synergia kluczem do sukcesu — witamy firmę ecom w grupie Pepperl+Fuchs

24 października 2016 r. firma Pepperl+Fuchs poinformowała o nabyciu firmy ecom instruments GmbH, globalnego lidera rynku w branży mobilnych urządzeń przemysłowych do użytku w strefach zagrożonych wybuchem. Jako pionier w branży firma ecom już od 1986 roku zajmuje się zabezpieczeniami urządzeń mobilnych przed wybuchem, a o specjalistycznej wiedzy firmy świadczą najlepiej liczne, opracowane przez nią innowacyjne rozwiązania. Firma ecom jest też pierwszym producentem, który wprowadził na rynek zabezpieczone przed wybuchem telefony komórkowe, smartfony 4G i tablety.

Obecnie firma, której siedziba mieści się w Assamstadt w Niemczech, prowadzi działalność o zasięgu globalnym i oferuje zintegrowane rozwiązania opierające się na solidnych i niezawodnych, zabezpieczonych przed wybuchem podzespołach sprzętowych, a także zaawansowane technologicznie produkty (tablety, smartfony i komputery osobiste), urządzenia peryferyjne, inteligentne oprogramowanie, aplikacje oraz globalne usługi pomocy technicznej.

Oprócz poszerzenia gamy produktów i uzyskania kompetencji w dziedzinie zabezpieczenia urządzeń elektrycznych przed wybuchem firma Pepperl+Fuchs może teraz zaoferować zupełnie nowe możliwości dla klientów na każdym odcinku łańcucha wartości dodanej. Urządzenia mobilne i rozwiązania firmy ecom stanowią ponadto idealną bazę do opracowywania nowych rozwiązań z zakresu Przemysłu 4.0.


Oferta produktów firmy ecom

ecom oferuje kompleksową gamę urządzeń mobilnych zaprojektowanych do stosowania w trudnych warunkach i środowiskach zagrożonych wybuchem. Działalność firmy obejmuje cztery podstawowe dziedziny, w ramach których oferowany jest bogaty wybór nowatorskich i sprawdzonych produktów: Komputery mobilne, Komunikacja, Pomiary i kalibracja oraz Lampy ręczne. Każde z proponowanych rozwiązań łączy w sobie cechy zapewniające najwyższe bezpieczeństwo oraz maksymalną funkcjonalność, a dodatkowo jest dostarczane z kompletem aprobat i certyfikatów dotyczących zastosowania w danej branży. Przedstawiamy część kompleksowej oferty lidera rozwiązań z zakresu ochrony przed wybuchem dla urządzeń mobilnych:


e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj