Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Czujniki fotoelektryczne w branży opakowań — niezawodne napełnianie, zamykanie i pakowanie

2018-10-31

Photoelectric Sensors in Packaging Industry
Czujniki fotoelektryczne serii R201 zapewniają niezawodność procesów w rozlewniach.

Czujniki te są używane do różnych złożonych zadań w systemach pakowania. Przykładem może być rozlewnia o wysokim przerobie w branży napojów i napełniania, gdzie w ciągu godziny napełnia się, zamyka i pakuje dziesiątki tysięcy butelek. Wymagane są wydajne, dokładne i niezawodne czujniki, które zapewnią bardzo dynamiczny, bezproblemowy i bezpieczny proces. Czujniki fotoelektryczne z serii R201 Pepperl+Fuchs łączą w sobie wszystkie te cechy. Zobacz, jak wygląda to w rozlewni i odkryj różnorodne możliwości stosowania czujników serii R201. 


Jedna seria o licznych zastosowaniach


Zaawansowany technologicznie produkt — seria R10x i R20x


Nowe czujniki serii R200 i R201 o średniej wielkości nadają się idealnie do wykrywania na dalszą odległość, z kolei niewielki czujniki z serii R100, R101,R103 są odpowiednie do zastosowań o krótkim zasięgu. Obydwie serie obejmują kilka rodzajów czujników fotoelektrycznych charakteryzujących się wydajną technologią i jednolitym stylem obudowy. To kompleksowe rozwiązanie zapewnia wyjątkową elastyczność i jest odpowiednie do różnorodnych zastosowań.


e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj
amplify — magazyn firmy Pepperl+Fuchs

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o odniesionych sukcesach, raporty dotyczące zastosowań oraz nowości z lokalnych rynków.

Czujniki fotoelektryczne serii R10x i R20x

Po raz pierwszy użytkownicy uzyskali pełną gamę rozwiązań obejmujących urządzenia fotoelektryczne oraz innowacyjne technologie zamknięte w identycznych obudowach. Poznaj nową serię R10x oraz R20x…