Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Obsługa ładunków

Podczas kompletacji, zabezpieczania i transportowania ładunków, zautomatyzowane pojazdy sterowane (AGV) wymagają wielu informacji w celu zapewnienia bezpiecznych i płynnych procesów. Po pierwsze, zautomatyzowany pojazd musi precyzyjnie zadokować się w odpowiedniej stacji transferowej. Podczas załadunku i rozładunku należy zapewnić, aby nośniki ładunku były niezawodnie wykrywane i prawidłowo pozycjonowane. Identyfikacja ładunku może być również wyzwaniem, jeżeli na przykład trzeba wykryć kilka obiektów jednocześnie lub precyzyjnie sterować robotem zamontowanym na AGV.

Począwszy od dokowania, poprzez wykrywanie i pozycjonowanie ładunku, aż po jego identyfikację, firma Pepperl+Fuchs oferuje bogate portfolio kompaktowych i wytrzymałych czujników, które idealnie nadają się do stosowania w zautomatyzowanych pojazdach sterowanych. Na przykład technologie bezdotykowe zapewniają bezpieczny transfer materiałów, a wydajne systemy identyfikacji niezawodnie identyfikują nośniki ładunku nawet w trudnych warunkach.


Discover our load handling solutions for your AGV in an interactive way!




Solutions for Docking


Solutions for Load Positioning and Detection


Solutions for Load Identification


Nawigacja i prowadzenie

W celu niezawodnego prowadzenia zautomatyzowanych pojazdów sterowanych potrzebne są zaawansowane technologie. Zachęcamy do poznania naszych rozwiązań dla nawigacji i naprowadzania!

Postrzeganie otoczenia

Pojazdy AGV muszą przez cały czas dokładnie rozpoznawać swoje otoczenie, aby uniknąć kolizji z ludźmi i przedmiotami. Zachęcamy do znalezienia odpowiednich produktów do postrzeganie otoczenia!