Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Niezawodne wszędzie: globalne rozwiązania przewietrzania i utrzymywania ciśnienia

2023-05-23

Reliable Everywhere: Global Purge and Pressurization Solutions from Pepperl+Fuchs
Przewietrzanie i utrzymywanie ciśnienia to uniwersalna metoda ochrony, która może być wykorzystywana w wielu różnych zastosowaniach przemysłowych.

Przewietrzanie i utrzymywanie ciśnienia (ochrona typu Ex p) to uniwersalna metoda ochrony, która może być wykorzystywana w wielu różnych zastosowaniach przemysłowych. Bazując na zasadzie segregacji pomiędzy atmosferą niebezpieczną i bezpieczną, metoda ta zapewnia ochronę przed wybuchem zarówno w przypadku zagrożeń gazowych, jak i pyłowych. Ponadto jest to jeden z niewielu rodzajów ochrony, który umożliwia stosowanie konwencjonalnych urządzeń w atmosferach potencjalnie wybuchowych. Metoda ta może być stosowana w małych szafkach na urządzenia, w dużych i złożonych zespołach, a także do silników i innych obrotowych urządzeń elektrycznych. Firma Pepperl+Fuchs, jako lider w dziedzinie Purging Technology®, ma ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji innowacyjnych i certyfikowanych rozwiązań, które są niezwykle proste w użyciu i mogą z łatwością obsługiwać niemal wszystkie powyższe zastosowania. Dowiedz się, w jaki sposób systemy przewietrzania i utrzymywania ciśnienia znanej marki Bebco EPS® firmy Pepperl+Fuchs mogą stanowić rozwiązanie dla różnych wymagających zastosowań związanych z automatyzacją procesów.


Przykłady zastosowań przewietrzania i utrzymywania ciśnienia


Ogólnoświatowe wsparcie przez centra rozwiązań inżynieryjnych Solution Engineering Centers (SEC)

Przykłady te pokazują, w jaki sposób nasze systemy przewietrzania i utrzymywania ciśnienia mogą rozwiązać praktycznie każdy problem związany z zastosowaniem. Oprócz doskonałości technicznej firma Pepperl+Fuchs zapewnia również wiodącą w branży obsługę klienta: Dział automatyzacji procesów w firmie Pepperl+Fuchs ma ponad 60-letnie doświadczenie w budowie systemów ochrony przeciwwybuchowej instalacji elektrycznych. W naszych ogólnoświatowych centrach rozwiązań inżynieryjnych Solution Engineering Centers (SEC) dostarczamy rozwiązania inżynieryjne dostosowane do potrzeb klientów na całym świecie. Na etapie projektowania i wdrażania nasi eksperci dbają o wszystko: od przygotowania oferty i wstępnego rozwiązania po zaprojektowanie i skonstruowanie kompletnego rozwiązania, łącznie z jego certyfikacją. Zawsze ściśle współpracujemy z klientami.

Najważniejsze informacje o globalnych rozwiązaniach w zakresie przewietrzania i utrzymywania ciśnienia

  • Szybki i łatwy przepływ projektu: Firma Pepperl+Fuchs ma ponad 25-letnie doświadczenie w dziedzinie systemów przewietrzania i utrzymywania ciśnienia — z tysiącami dostarczonych rozwiązań.
  • Globalny dostawca kompletnych rozwiązań: projektowanie, inżynieria, produkcja i certyfikacja końcowa z jednego źródła — wszędzie na świecie
  • Spokój ducha: Nasz doświadczony zespół ds. rozwiązań poprowadzi rozwiązanie przez proces zastosowania, zapewniając, że finanse i harmonogramy projektu będą pozostawać pod kontrolą
  • Efektywność kosztowa oszczędność masy dzięki lekkim szafkom
  • Zredukowana złożoność: rozwiązania pakietowe wstępnie zdefiniowanych i certyfikowanych szafek
  • Dopasowane do większości zastosowań: certyfikowane kompletne rozwiązania gotowe do instalacji bezpośrednio z centrów rozwiązań inżynieryjnych (SEC)
  • Uproszczone procesy: adaptacja istniejących rozwiązań z obszarów niezagrożonych do niebezpiecznych.
  • Ciągłe monitorowanie i kontrola: pętla sprzężenia zwrotnego dotycząca statusu rodzaju ochrony, automatyczna kontrola temperatury i wycieku oraz alarmowanie

e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj
amplify–The Pepperl+Fuchs Magazine

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o odniesionych sukcesach, raporty dotyczące zastosowań, wywiady oraz nowości z lokalnych rynków.