Digitalizacja stref zagrożonych wybuchem.
Umożliwienie łączności.
Zwiększanie mobilności.

Smart-Ex 02 — najnowocześniejszy smartfon do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem na całym świecie

Korzystaj z bezkompromisowej mobilności

Nowy model Smart-Ex® 02 to kolejna generacja wytrzymałych, iskrobezpiecznych smartfonów do stref zagrożonych wybuchem i trudnych środowisk przemysłowych marki ecom firmy Pepperl+Fuchs. Opracowany w całości w naszej firmie smartfon ma duży, 5-calowy wyświetlacz, ergonomiczną konstrukcję, zaawansowane funkcje i zoptymalizowane akcesoria, dzięki czemu mobilne zastosowania cyfrowe mogą wyjść poza granice firmy. Obsługa globalnych pasm częstotliwości oraz certyfikaty wraz z wydajnym systemem operacyjnym umożliwiają użytkownikom szeroki zakres zastosowań na całym świecie.

Smart-Ex 02, niezależnie od tego, czy jest używany jako smartfon, PDA, skaner czy aparat fotograficzny, ułatwia pracownikom mobilnym wykonywanie codziennych czynności w dowolnym miejscu i czasie. Poznaj przyszłościowe rozwiązanie, które otwiera nowe możliwości dla zastosowań Przemysłu 4.0.

Najważniejsze cechy Smart-Ex 02

Będzie to pierwszy smartfon z certyfikatem ATEX/IECEx dla strefy 1, który spełnia wymagania standardu Android Enterprise Recommended
Ultrawytrzymały pięciocalowy wyświetlacz i ergonomiczna konstrukcja zwiększają elastyczność
Smartfon z obsługą 21 pasm LTE i bez simlocka zapewnia swobodę użytkowania na całym świecie
Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach przemysłowych i w rozszerzonych zakresach temperatur
Wysoka wydajność dzięki systemowi operacyjnemu Android 11 oraz najmocniejszej wymiennej baterii na rynku o pojemności 4400 mAh.

Korzyści

Pełna mobilność w dowolnym miejscu i czasie

Pełna mobilność w dowolnym miejscu i czasie

Smart-Ex 02 jest wyposażony w duży 5-calowy wyświetlacz wielodotykowy wykonany z wytrzymałego, odpornego na uderzenia i zarysowania szkła Gorilla Glass® 2. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości jest zawsze łatwy w użyciu, bez względu na to, czy masz brudne rękawice lub mokre palce. Nawet rozszerzone zakresy temperatur ani bezpośrednie światło słoneczne nie mają wpływu na jego czytelność. Spraw, aby Twoje aplikacje cyfrowe były mobilne, bez względu na warunki!
Większa wydajność i produktywność

Większa wydajność i produktywność

Smartfon Smart-Ex 02, jako urządzenie z certyfikatem Google, spełnia wszystkie wymagania zastosowań przemysłowych i umożliwia dostęp do różnych aplikacji w celu zwiększenia wydajności, przejrzystości i bezpieczeństwa. Będzie to pierwszy smartfon z certyfikatem ATEX/IECEx dla strefy 1, który spełnia standard Android Enterprise Recommended. Przyciski programowalne można skonfigurować specjalnie dla użytkownika.
Uniwersalność zastosowań na całym świecie

Uniwersalność zastosowań na całym świecie

Iskrobezpieczny smartfon serii Smart-Ex 02 został stworzony w oparciu o potrzeby rynku i przyszłe wymagania. Smartfon obsługuje 21 pasm częstotliwości LTE i ma wszystkie odpowiednie atesty i certyfikaty do użytkowania na całym świecie w trudnych warunkach przemysłowych i strefach zagrożonych wybuchem aż do poziomu strefy 1/21, 2/22 i Division 1/2. Odpowiedni do wszechstronnych zastosowań mobilnych na całym świecie!
Serwis i wsparcie ekspertów

Serwis i wsparcie ekspertów

Dzięki globalnej sieci i ponad 30-letniemu doświadczeniu w dziedzinie ochrony przeciwwybuchowej nasi eksperci znajdują się zawsze w pobliżu i są gotowi do udzielenia pomocy z wykorzystaniem swojej dogłębnej wiedzy. Ponieważ smartfon Smart-Ex 02 został zaprojektowany w naszej firmie, nasze własne zespoły rozwoju oprogramowania i inżynierii aplikacji pracują niezależnie od partnerów zewnętrznych. Skorzystaj z indywidualnej obsługi i szybszego czasu reakcji!

360° — odkryj Smart-Ex 02

Większa elastyczność i wyższa wydajność

Smart-Ex® 02 jest całkowicie nowym rozwiązaniem i jest w pełni dostosowany do wymagań rynku.
Jego ergonomiczna konstrukcja i intuicyjny interfejs użytkownika zapewniają optymalną wygodę użytkowania. Przyciski regulacji głośności i spustu migawki aparatu są dobrze rozmieszczone
i zapewniają prostą obsługę modelu Smart-Ex® 02. Przyciski programowane przez użytkownika można skonfigurować odpowiednio do wymagań klienta.

Produkty i usługi cyfrowe


Platforma Produkty i usługi cyfrowe to rozwiązanie, które łączy zautomatyzowane przygotowanie, zarządzanie urządzeniami mobilnymi i analizę urządzeń. W razie potrzeby może być również używana jako pełnoprawny system zarządzania mobilnością przedsiębiorstwa.

Na życzenie klienta urządzenia mobilne ecom mogą być dostarczane z fabryki z predefiniowanymi, niestandardowymi konfiguracjami, takimi jak ustawienia zabezpieczeń, aplikacje czy konfiguracja sieci bezprzewodowej. Umożliwia to rozpoczęcie użytkowania urządzeń w dowolnym miejscu na świecie natychmiast po dostawie. Urządzeniami można zarządzać za pośrednictwem platformy internetowej ecom i aktualizować je zdalnie w dowolnym momencie podczas pracy, bez konieczności wysyłania ich do lokalnych informatyków lub centrali.

Ponadto platforma analizuje dane historyczne w celu wykrycia krytycznych zdarzeń w oprogramowaniu, instalacji i innych procesów istotnych dla bezpieczeństwa. Statystyczna kumulacja zdarzeń może być wykorzystana do ustalenia korelacji i związków przyczynowo-skutkowych na przykład między błędami oprogramowania, danymi geograficznymi i zasięgiem sieci Wi-Fi.

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o gotowej do użycia usłudze, która zapewnia jakość i bezpieczeństwo wszystkich urządzeń.

Koncepcja pracowników mobilnych

Firma Pepperl+Fuchs oferuje szereg doskonale dopasowanych urządzeń peryferyjnych, akcesoriów i programów, które stanowią idealne uzupełnienie iskrobezpiecznego smartfona Smart-Ex 02. Każde z proponowanych rozwiązań dla pracowników mobilnych łączy w sobie cechy zapewniające najwyższe bezpieczeństwo oraz maksymalną funkcjonalność, a dodatkowo jest dostarczane z kompletem aprobat i certyfikatów do użytku na całym świecie.

Koncepcja pracownika mobilnego pozwala na spójne połączenie i współpracę pomiędzy personelem mobilnym, dyspozytornią i systemami zaplecza. Użytkownicy w terenie mogą rejestrować dane oraz szczegóły dotyczące lokalizacji i udostępniać je innym w czasie rzeczywistym.

Taka synergia otwiera zupełnie nowe, innowacyjne zastosowania i efektywne kompleksowe rozwiązania, które zapewniają naszym klientom istotną przewagę konkurencyjną w ramach Przemysłu 4.0.

Koncepcja pracowników mobilnych

Android Enterprise Recommended

Aby ułatwić przedsiębiorstwom (przemysłowym) znalezienie odpowiednich smartfonów, Google od 2018 roku oferuje program weryfikacji Android Enterprise Recommended.

Urządzenia i usługi, które uzyskały taką weryfikację, spełniają potrzeby biznesowe partnerów przeszkolonych i wspieranych przez samą firmę Google. Dzięki temu standardowi Google wprowadza spójne zasady przygotowywania urządzeń, zarządzania nimi i ich konserwacji, umożliwiając użytkownikom skrócenie czasu i obniżenie kosztów wsparcia. Regularne poprawki bezpieczeństwa dostarczane w ciągu 90 dni zapewniają, że urządzenia z systemem Android są zawsze aktualne.

Logo Android Enterprise Recommended

Kontakt

Czy masz pytania dotyczące iskrobezpiecznego smartfona Smart-Ex 02? Czy chcesz otrzymać dodatkowe informacje? Chętnie pomożemy! Po prostu wypełnij formularz kontaktowy i wyślij nam wiadomość.