Digitalizacja stref zagrożonych wybuchem.
Umożliwienie łączności.
Zwiększanie mobilności.

Produkty i usługi cyfrowe

Łatwa konfiguracja i intuicyjne zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Portal internetowy Produkty i usługi cyfrowe marki ecom firmy Pepperl+Fuchs łączy zautomatyzowane przygotowanie z zarządzaniem urządzeniami mobilnymi i funkcją monitorowania w czasie rzeczywistym na jednej platformie. Na życzenie klienta platforma może służyć jako pełnowartościowy system do zarządzania urządzeniami mobilnymi, który umożliwia zdalne i jednoczesne zarządzanie urządzeniami w skali globalnej. Urządzenia mobilne są dostarczane ze wstępnie przygotowanymi konfiguracjami zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta i są gotowe do użycia natychmiast po dostawie. Aktualizacje można przeprowadzać za pośrednictwem platformy online w dowolnym momencie i podczas pracy, bez konieczności angażowania lokalnych działów IT lub wysyłania urządzeń do centrali. Analiza danych historycznych i w czasie rzeczywistym jest możliwa w każdej chwili. Taka funkcja analizy zapewnia firmom kompleksowy wgląd w procesy i szybko ujawnia wadliwe lub krytyczne dla bezpieczeństwa procedury lub interakcje. 

Otrzymujesz kompletną, gotową do użycia usługę, która gwarantuje stałą jakość i bezpieczeństwo dla wszystkich urządzeń w Twojej firmie. To nie tylko oszczędność czasu, ale także cennych zasobów!

przegląd produktów i usług cyfrowych

Dowiedz się więcej na temat usługi gotowej do użytku

Smartfony, tablety i cyfrowe przepływy pracy stały się integralną częścią nowoczesnych środowisk pracy. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o naszej gotowej do użycia usłudze wspierającej użytkownika od indywidualnej konfiguracji urządzeń po diagnostykę i zapewniającej niezmiennie wysoką jakość i bezpieczeństwo.

W naszym filmie specjalista ds. sprzedaży technicznej, Christopher Limbrunner, przedstawia platformę internetową dla produktów i usług cyfrowych, z której można korzystać jak z pełnoprawnego systemu zarządzania mobilnością przedsiębiorstwa. Ponadto użytkownicy mogą wybierać spośród różnych aplikacji, takich jak aplikacje do skanowania kodów kreskowych czy do podstawowej ochrony samotnie pracującego pracownika, które ułatwiają ich codzienną pracę.

Informacje od ekspertów w dziedzinie urządzeń i usług mobilnych

Obejrzyj wystąpienie z kluczowymi uwagami i dowiedz się więcej o kluczowych zastosowaniach iskrobezpiecznych urządzeń mobilnych oraz o tym, jak usługi cyfrowe pomagają poprawić jakość danych, przejrzystość i bezpieczeństwo urządzeń.

Jako światowy lider na rynku iskrobezpiecznych urządzeń mobilnych wspieramy naszych klientów od konfiguracji i zarządzania do oceny danych z urządzeń (w czasie rzeczywistym). Zanurz się w naszych rozwiązaniach dla pracowników mobilnych i dowiedz się, jak poprawić jakość danych, produktywność i bezpieczeństwo pracowników!

Używanie (wytrzymałych) smartfonów, tabletów i otaczającej nas infrastruktury w sferze prywatnej i służbowej daje nam korzyści w postaci zwiększonej wydajności, dostępności informacji i większego bezpieczeństwa. Podczas dyskusji panelowej Marco Kuhn, Roolf Wessels i Jörg Hartleb z ecom instruments GmbH dzielą się wiedzą i doświadczeniem na temat urządzeń i usług mobilnych.

Krótkie zestawienie zalet

ikona pulpitu

Platforma centralna

Od samego początku oferujemy pomoc techniczną — od konfiguracji po rozwiązywanie problemów: Użytkownik otrzymuje indywidualnie skonfigurowane urządzenia, które są gotowe do użycia zaraz po dostawie. Uruchamianie, zarządzanie i analiza urządzeń mobilnych odbywa się wygodnie z poziomu centralnej platformy. Wszystkie aktualizacje oprogramowania można wdrażać na całym świecie w tym samym czasie.
ikona wykresu

Poprawiona jakość

Dzięki nowej platformie można konfigurować i zarządzać wszystkimi urządzeniami, co zapobiega powstawaniu błędów w procesach ręcznych. Możliwość oceny danych bieżących i historycznych w dowolnym momencie zapewnia niezmiennie wysoką jakość danych oraz niezawodne i optymalne działanie urządzeń mobilnych.
ikona diagramu

Diagnostyka w czasie rzeczywistym

W razie potrzeby dane operacyjne w czasie rzeczywistym i dzienniki błędów mogą być zbierane z urządzeń mobilnych, co pozwala na monitorowanie stanu urządzeń w dowolnym miejscu i czasie. Pomaga to w szybkim wykrywaniu usterek i usuwaniu ich na wczesnym etapie.
ikona bezpieczeństwa

Wysoki standard bezpieczeństwa

Za pomocą platformy można analizować i śledzić krytyczne procesy bezpieczeństwa, takie jak krytyczne zdarzenia oprogramowania, w celu ustalenia wczesnych korelacji między błędami oprogramowania, danymi geograficznymi i zasięgiem sieci Wi-Fi. Hosting serwerów w chmurze w Niemczech spełnia najwyższe standardy ochrony danych, przez co można korzystać z wysokiej dostępności i bezpieczeństwa danych!

Przygotowywanie i rejestrowanie

W razie potrzeby urządzenia przenośne mogą opuścić fabrykę z indywidualnymi ustawieniami domyślnymi, takimi jak dostosowane ustawienia zabezpieczeń, aplikacje czy skonfigurowane połączenie Wi-Fi. Ta usługa przygotowania umożliwia wdrożenie urządzeń w dowolnym miejscu na świecie natychmiast po dostawie. Przy zakupie dużej liczby nowych urządzeń firmy mogą zaoszczędzić czas na uciążliwej, ręcznej i często podatnej na błędy konfiguracji.

Pozwala to zagwarantować jednolity standard (bezpieczeństwa) i wysoką jakość wszystkich urządzeń od momentu dostawy. Ustawienia jednego urządzenia mobilnego mogą służyć jako „złoty wzór”, który można łatwo przenieść na inne urządzenia i odtworzyć w przypadku resetowania lub naprawy.

przygotowywanie i rejestrowanie

Konfiguracja i zarządzanie

konfiguracja i zarządzanie

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Rozwiązanie Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM) jako rdzeń platformy umożliwia konfigurację zaawansowanych ustawień, a także zarządzanie online urządzeniami i indywidualnymi profilami użytkowników. Małe i średnie firmy mogą używać tego narzędzia jako natychmiastowego rozwiązania do zarządzania swoimi urządzeniami mobilnymi, natomiast w przypadku dużych przedsiębiorstw oprogramowanie MDM upraszcza firmom trzecim zarządzanie urządzeniami należącymi do firmy. Wymagane aplikacje, ustawienia Wi-Fi, poczty e-mail i VPN dla całej puli urządzeń można zdefiniować całkowicie zdalnie. Oprócz podglądu stanu urządzenia i opcjonalnej funkcji śledzenia lokalizacji istnieje również możliwość zablokowania lub całkowitego zresetowania urządzeń w razie potrzeby.

Zarządzanie aplikacjami mobilnymi
Zarządzanie treściami mobilnymi
Zarządzanie tożsamością mobilną
zarządzanie aplikacjami mobilnymi

Zarządzanie aplikacjami mobilnymi

Ten obszar funkcjonalny umożliwia wdrażanie, zarządzanie i zabezpieczanie aplikacji na urządzeniach: dystrybucja aplikacji może odbywać się w formie bezpośredniego powiadomienia push na urządzenie mobilne lub publikacji we własnym sklepie z aplikacjami.

Analizy i diagnostyka

analiza i diagnostyka

Narzędzia opracowane specjalnie do analizy i diagnostyki zapewniają ciągłe informacje o statusie urządzenia. Jeśli wystąpią problemy, określone dane diagnostyczne mogą zostać przekazane zespołowi wsparcia, aby można było je szybko zidentyfikować i naprawić. Do tego celu dostępne są dwa narzędzia eDIAGNOSTICS i eANALYTICS (od 12/2020).

Kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów i usług cyfrowych lub chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie pomożemy! Po prostu wypełnij formularz kontaktowy i wyślij nam wiadomość.