Rozwiązania czujnikowe dla przemysłu elektronicznego

Od niezawodnego wykrywania po bezpieczną identyfikację i dokładne pozycjonowanie — odkryj naszą kompleksową ofertę dla przemysłu elektronicznego...

Korzyści

ikona fabryki

Wszechstronna oferta

Od niezawodnego wykrywania przez bezpieczną identyfikację aż po dokładne pozycjonowanie: Nasze rozwiązania z zakresu automatyzacji zapewniają płynną realizację procesów w wielu zastosowaniach w przemyśle elektronicznym.
ikona pomysłu

Rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb

Niezależnie czy jest to produkcja modułów fotowoltaicznych (PV), produkcja i obsługa płytek drukowanych (PCB) czy montaż końcowy inteligentnych urządzeń, różne zadania w przemyśle elektronicznym wymagają precyzji i niezawodności. Pepperl+Fuchs nieustannie opracowuje nowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
wieloletnie doświadczenie

Doświadczony Lider

Korzystając z ponad 70-letniego doświadczenia w dziedzinie automatyzacji przemysłowej, firma Pepperl+Fuchs opracowała skuteczne rozwiązania dla wielu zastosowań i nieustannie rozwija nowe technologie zaprojektowane w celu zapewnienia naszym klientom większej wydajności procesów.
Ikona Sensorik4.0®

Sensorik4.0®

Dla nas liczy się sukces naszych klientów: Technologia inteligentnych czujników Pepperl+Fuchs pozwala zapewnić bezpieczeństwo i wydajność procesów oraz dostosować zakład produkcyjny do poziomu Przemysłu 4.0!

Produkcja systemów fotowoltaicznych

Proces płytek drukowanych (PCB)

Proces podzespołów (LED)

Proces montażu powierzchniowego (SMT)

Proces końcowy (LCM)

Kontakt

Masz pytania dotyczące naszych czujników dla przemysłu elektronicznego?
Chętnie pomożemy! Wystarczy wysłać do nas wiadomość lub umówić się na spotkanie z jednym z naszych ekspertów, aby uzyskać więcej informacji na temat interesujących Cię produktów.