Digitalizacja stref zagrożonych wybuchem.
Umożliwienie łączności.
Zwiększanie mobilności.


Iskrobezpieczny telefon „feature phone” do stref 1/21 i Div. 1 — Ex-Handy 10

Odkryj nowe możliwości

Nowy telefon Ex-Handy 10 marki ecom firmy Pepperl Fuchs to nowa generacja urządzeń Feature Phone przeznaczonych do obsługi szerokiej gamy zastosowań. Wydajne, wytrzymałe rozwiązanie zostało stworzone z myślą o trudnych warunkach przemysłowych, ma liczne certyfikaty, obsługuje wiele pasm częstotliwości i może być używane w zagrożonych wybuchem strefach 1/21, 2/22 i Div. 1/2 na całym świecie.

Telefon Ex-Handy 10 jest w pełni zgodny z WEA 2.0 i obsługuje także funkcje WEA 3.0 z wyjątkiem zaawansowanego tagowania geolokalizacji (tylko rynek amerykański). Telefon Feature Phone 4G/LTE jest specjalnie przystosowany do potrzeb użytkowników, którzy poszukują zaawansowanego telefonu komórkowego z mocną baterią i wyposażonego w klawiaturę oraz ekran dotykowy. Od komunikacji po ochronę samotnie pracujących pracowników — nowy model Ex-Handy 10 otwiera drogę dla przyszłych zastosowań IIoT.

Właściwości

Wyjątkowo wytrzymała obudowa odporna na pył i wodę o stopniu ochrony IP68 oraz spełniająca wymagania normy MIL-STD-810G
Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości wykonany z odpornego na zarysowania szkła Gorilla® Glass
Globalne zatwierdzenia dla stref 1/21 i Div. 1 oraz 2/22 i Div. 2
Najmocniejszy akumulator na rynku (4400 mAh)
Przeznaczony do użytku w temperaturach otoczenia od -20°C do +60°C
2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci ROM z możliwością rozszerzenia do 128 GB za pomocą karty SD

Korzyści

Przyszłościowe rozwiązania komunikacyjne

Nowa generacja telefonów Feature Phone jest obsługiwana przez system operacyjny Android 9 i stanowi doskonałą platformę do innowacyjnych zastosowań Przemysłu 4.0 w strefach zagrożonych wybuchem. Iskrobezpieczne urządzenie 4G /LTE Ex-Handy 10 obsługuje prywatne sieci LTE i Wi-Fi oraz zapewnia optymalny zasięg sieci przy niskich opóźnieniach i doskonałych szybkościach transmisji danych.

Praktyczna konstrukcja

Wytrzymały i łatwy w obsłudze telefon Ex-Handy 10 nadaje się do komunikacji w sieci 4G w trudnych warunkach i może być obsługiwany za pomocą przycisków lub ekranu dotykowego. Urządzenie jest przeznaczone do pracy w temperaturze od -20°C do +60°C i jest wyposażone w obudowę odporną na pył i wodę o stopniu ochrony IP68 oraz ekran ze szkłem Gorilla® Glass o wysokiej rozdzielczości i odporności na zarysowania. 

Rozwiązanie z możliwością dostosowania

Marka ecom firmy Pepperl+Fuchs oferuje kompleksowe rozwiązania, dzięki którym model Ex-Handy 10 można dostosować do indywidualnych potrzeb klientów. Bez względu na to, czy potrzebujesz niestandardowego oprogramowania, narzędzi do zarządzania urządzeniami mobilnymi czy ochrony samotnie pracujących pracowników, oferujemy idealne rozwiązanie do szerokiego zakresu zastosowań. 

Zaawansowana technologia

Dzięki globalnym jednostkom nadzorującym i zatwierdzeniu do użytku w strefach zagrożonych wybuchem 2/Div. 2 i 1/Div. 1 telefon Ex-Handy 10 spełnia najsurowsze wymagania obowiązujące w zastosowaniach przemysłowych. Zaawansowany akumulator i zarządzanie energią zapewniają długi czas pracy.

Odkryj zalety Ex-Handy 10

Nowy, certyfikowany dla strefy 1/Div. 1 „feature phone” Ex-Handy 10 marki ecom firmy Pepperl+Fuchs został zaprojektowany do pracy w strefach zagrożonych wybuchem i w trudnych warunkach przemysłowych. Ex-Handy 10 bezpiecznie i skutecznie spełnia obecne i przyszłe wymagania komunikacyjne Przemysłu 4.0 i przemysłowego Internetu rzeczy.

Telefon „feature phone” nowej generacji, zaprojektowany w całości w firmie, jest oparty na zaawansowanej technologii i oferuje użytkownikom pasujące akcesoria z jednego źródła — w tym iskrobezpieczny radiotelefon RSM-Ex 01. Bez względu na to, w którym miejscu na świecie się znajdujesz, ktoś z globalnej sieci wsparcia technicznego Pepperl+Fuchs może odpowiedzieć na Twoje pytania.

Widok 360° — poznaj telefon Ex-Handy 10 dla strefy 1/Div. 1

Produkty i usługi cyfroweOprócz produktów i usług cyfrowych marka ecom firmy Pepperl+Fuchs dostarcza centralną platformę dla kierowników projektów, specjalistów IT i użytkowników. Zakres usług obejmuje doradztwo w zakresie inżynierii aplikacji, wstępną konfigurację dostosowaną do potrzeb klienta, przekazywanie urządzeń mobilnych do eksploatacji, aż po zarządzanie urządzeniami mobilnymi.

Za pomocą tej platformy użytkownicy mogą przeglądać oprogramowanie i konfiguracje swoich produktów oraz zarządzać nimi za pomocą rozwiązania zdalnego oprogramowania sprzętowego. Platforma umożliwia również klientom szybkie reagowanie na zmieniające się wymagania poszczególnych aplikacji poprzez wprowadzanie niezbędnych modyfikacji. Platforma pozwala zaoszczędzić czas, zasoby i koszty, a jednocześnie zapewnia stałe działanie i wysoką jakość wszystkich urządzeń.

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o gotowej do użycia usłudze, która zapewnia jakość i bezpieczeństwo wszystkich urządzeń.

Koncepcja pracowników mobilnych

In addition to digital products and services, the Pepperl+Fuchs brand ecom provides a central platform for project managers, IT specialists, and users. Services range from application engineering consulting, customer-specific pre-configuration, and mobile device commissioning to mobile device management. With this tool, users can view their products’ software and configurations and manage them using a remote firmware solution. It also enables customers to react quickly to the changing requirements of their individual applications by carrying out necessary adjustments. This saves time, resources, and costs, while a constant process and a high quality of all devices is ensured.

Wydajność w każdym miejscu: Koncepcja pracowników mobilnych

Uniwersalne rozwiązanie oparte na podłączonym do sieci pracowniku mobilnym ma kluczowe znaczenie dla udanej cyfryzacji zastosowań z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.

Wytrzymałe i wydajne urządzenie Ex-Handy 10 zostało zaprojektowane do łączenia pracowników ze sterownią w czasie rzeczywistym. Ponadto, aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników w terenie, można skonfigurować funkcje automatycznej ochrony samotnie pracujących pracowników dostosowane do konkretnych zastosowań i zintegrować je z infrastrukturą IT firmy.

Kontakt

Masz pytania dotyczące Ex-Handy 10 i akcesoriów lub chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie pomożemy! Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy i wyślesz nam wiadomość lub ustalisz termin osobistej konsultacji z jednym z naszych ekspertów.