SIL i PL — bezpieczeństwo funkcjonalne od firmy Pepperl+Fuchs

Kilkaset produktów z oceną kategorii SIL/PL oraz bezpłatne narzędzia i broszury w jednym miejscu: „Centrum bezpieczeństwa funkcjonalnego” to Twój punkt wyjściowy, gdy musisz wprowadzić funkcje bezpieczeństwa.

Wybierz produkt

Produkty Pepperl+Fuchs związane z bezpieczeństwem

Łatwiej jest ocenić dany system bezpieczeństwa, gdy znane jest ryzyko awarii poszczególnych podzespołów. Aby to umożliwić, firma Pepperl+Fuchs oferuje obszerną gamę produktów z określonym poziomem SIL/PL.

Na tej stronie można dokonać wyboru na podstawie różnych kryteriów, takich jak poziom nienaruszalności bezpieczeństwa, poziom zapewnienia bezpieczeństwa, funkcja urządzenia oraz typ sygnału, aby szybko znaleźć właściwe urządzenie odpowiadające żądanemu poziomowi SIL/PL.

Największa na rynku oferta produktów z zakresu bezpieczeństwa
Wiedza to klucz
Certyfikowana jakość

NEW! The Only SIL 3 Portfolio Worldwide for All Signal Types

SIL 3 Output Drivers Added to Portfolio of SIL 3 Interface Modules

SIL 3 Interface Components

With the new SIL 3 output drivers, Pepperl+Fuchs has closed the last gap in its portfolio of SIL 3-certified isolated barriers.Intrinsically safe SIL 3 components are now available for all signal types—digital and analog, for control signals to the actuators and for measurement signals from the field, as devices for DIN rail mounting and as isolating components for termination boards.

NOWOŚĆ! Niezawodne zabezpieczenie zgodnie z kategorią 3 PL d

System ultradźwiękowych czujników USi-safety

System ultradźwiękowych czujników USi-safety

System czujników ultradźwiękowych USI-Safety stanowi przełom w zastosowaniach związanych z bezpieczeństwem. Czujniki można stosować zarówno w trudnych warunkach, w zapylonym środowisku, jak i na zewnątrz. Maszyny i pojazdy można niezawodnie zabezpieczyć za pomocą najnowocześniejszej technologii ultradźwiękowej i wszystkich zalet, jakie z niej wynikają.

Dokumenty i narzędzia

Pobierz Kompendium bezpieczeństwa funkcjonalnego!

Pobierz teraz Kompendium bezpieczeństwa funkcjonalnego!

W naszym kompendium dotyczącym bezpieczeństwa funkcjonalnego wyjaśniamy pojęcia i definicje, które są potrzebne do zmniejszenia ryzyka do tolerowanego poziomu. W kompendium wyjaśniono poszczególne standardy i definicje zagrożeń oraz metod analizy ryzyka.

Dowiedz się, w jaki sposób z powodzeniem wdrożyć stosowanie urządzeń bezpieczeństwa i skorzystaj z naszego praktycznego studium przypadku, które jest uproszczonym przykładem systemu ochrony przed przepełnieniem. Do kompendium są dołączone glosariusz oraz lista skrótów, które pomagają szybko odszukać terminologię związaną z bezpieczeństwem zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Poznaj naszych ekspertów

Wywiad z ekspertami ds. bezpieczeństwa funkcjonalnego

Rozległa wiedza pomogła firmie Pepperl+Fuchs w uzyskaniu wiodącej pozycji na rynku w zakresie podzespołów gwarantujących bezpieczeństwo funkcjonalne. W wywiadzie opublikowanym w cyfrowym magazynie „amplify” dyrektor ds. bezpieczeństwa funkcjonalnego Michael Kindermann, menedżer ds. bezpieczeństwa funkcjonalnego Hasan Sülük i menedżer ds. szkolenia i prac komisyjnych dr Andreas Hildebrandt omawiają swoją codzienną pracę, bieżące normy i zgodność produktów, jak również metody przekazywania wiedzy.

Przeczytaj wywiad

Coroczne wykłady na temat poziomów SIL organizowane przez firmę Pepperl+Fuchs to wydarzenie cenione przez prelegentów i uczestników. Zobacz, co działo się na dziesiątej edycji tego wydarzenia i przekonaj się, co sprawia, że wykłady na temat poziomów SIL są takie wyjątkowe. 

Kontakt