Poprawa wyników projektu.
Przyspieszenie uruchomienia.
Uproszczenie obsługi.

Bariera uniwersalna HiC2441 — Uniwersalne rozwiązanie dla każdego rodzaju sygnału

Kamień milowy w technologii interfejsów

Bariera uniwersalna HiC2441 firmy Pepperl+Fuchs wyznacza nowe standardy wydajności w dużych projektach z zakresu urządzeń procesowych. Jako pierwsza na świecie bariera separacyjna niezależnie rozpoznaje wymagania wejść/wyjść i automatycznie dostosowuje się do praktycznie każdego rodzaju sygnału wejściowego i systemu DCS/-ESD. Dzięki tej wyjątkowej funkcjonalności bariera HiC2441 jest uważana za kamień milowy w dziedzinie technologii interfejsów. Poznaj zalety, jakie oferuje ta innowacyjna technologia!

Najważniejsze cechy

 Automatycznie dostosowuje się do typu sygnału — nie wymaga konfiguracji
Szybkie, bezpieczne i łatwe uruchomienie
Zmniejsza koszty planowania, projektowania i konfiguracji
Łatwa instalacja modułów bez użycia narzędzi i zmniejszenie wymaganych czynności konserwacyjnych

Korzyści

Wielofunkcyjne zastosowanie

Wielofunkcyjne zastosowanie

Dzięki wielofunkcyjnej barierze uniwersalnej zawsze będziesz mieć pod ręką odpowiednie urządzenie, niezależnie od rodzaju sygnału. Eliminuje to czasochłonny dobór modułów, a także zmniejsza nakłady na konserwację.
Szybkie i bezpieczne uruchamianie

Szybkie i bezpieczne uruchamianie

Bariera uniwersalna umożliwia bezpieczne i łatwe wdrożenie bez dodatkowych ustawień sprzętowych lub programowych. W związku z tym nie można popełnić błędów związanych z konfiguracją.
Krótszy czas instalacji okablowania

Krótszy czas instalacji okablowania

Bariera uniwersalna HiC2441 pozwala na wstępne okablowanie zacisków bez konieczności uwzględniania typu sygnału. Oznacza to, że nie ma potrzeby koncentrowania się na przestrzeni, kosztach i czasie okablowania szafek przyłączeniowo-rozdzielczych.
Mniej miejsca wymaganego na części zamienne

Mniej miejsca wymaganego na części zamienne

Dzięki barierze uniwersalnej HiC2441 zapasowe podzespoły zajmują znacznie mniej miejsca, ponieważ pojedynczy moduł może być przechowywany uniwersalnie, niezależnie od typu sygnału.

Nowy poziom elastyczności

Bariera uniwersalna

Dzięki barierze uniwersalnej HiC2441 firmy Pepperl+Fuchs rozważania na temat różnic w wymaganiach dotyczących sygnałów i wynikających z nich ograniczeń należą już do przeszłości. Umożliwia to standaryzację szafy sterowniczej i znacznie skraca czas planowania, projektowania, parametryzacji i konserwacji. Dzięki zdalnemu dostępowi zmiany parametrów, które wcześniej trwały kilka dni, teraz mogą być dokonywane w ciągu kilku minut za pomocą uniwersalnej karty wejściowej systemu DCS. Pozwala to szybko wdrożyć nawet zmiany wprowadzane do projektu automatyzacji procesów ad hoc.

Bariera uniwersalna jest częścią sprawdzonego systemu H firmy Pepperl+Fuchs. Wiodący producenci systemów sterowania mogą teraz korzystać z zalet wstępnie zmontowanych płytek zaciskowych z określonymi złączami systemowymi, niezależnie od rodzaju sygnału.

Animacja — Bariera uniwersalna HiC2441

W tym filmie dowiesz się więcej o funkcjach bariery uniwersalnej HiC2441 i o tym, jak zapewnia ona wysoką dostępność instalacji.

Kontakt

Czy masz pytania dotyczące bariery uniwersalnej HiC2441? Czy chcesz otrzymać dodatkowe informacje? Chętnie pomożemy! Po prostu wypełnij formularz kontaktowy, aby wysłać nam wiadomość.