Yhteydenotto, Koneautomaatio
+358 20 7861 290
Yhteydenotto, Prosessiautomaatio
+358 20 7861 291

Henkilöstö

Juha-Pekka Pajusaari, Process Automation Sales Manager


Yhteystiedot:
Puhelin 040-7038381
Sähköposti jpajusaari@fi.pepperl-fuchs.com


Aki Luukkainen, Factory Automation Sales Manager


Yhteystiedot:
Puhelin 050-5726268
Sähköposti aluukkainen@fi.pepperl-fuchs.com


Henna Kanerva, Factory Automation Inside Sales Engineer


Yhteystiedot:
Puhelin 040-7501600
Sähköposti hkanerva@fi.pepperl-fuchs.com


Minna Lehtinen, Factory Automation Inside Sales Secretary


Yhteystiedot:
Puhelin 050 326 1335
Sähköposti mlehtinen@fi.pepperl-fuchs.com


Juhamatti Rissa, Process Automation Inside Sales


Yhteystiedot:
Puhelin 0400-688003
Sähköposti jrissa@fi.pepperl-fuchs.com

 

 

 


Pekka Öykkönen, Factory Automation Business Development Manager


Yhteystiedot:
Puhelin 050-3314580
Sähköposti poykkonen@fi.pepperl-fuchs.com


Mikko Halttunen, Factory Automation Area Sales Manager


Yhteystiedot:
Puhelin 0400-226508
Sähköposti mhalttunen@fi.pepperl-fuchs.com


Tero Närhi, Factory Automation Area Sales Manager


Yhteystiedot:
Puhelin 040-7315428
Sähköposti tnarhi@fi.pepperl-fuchs.com


Tony Weckström, Process Automation Area Sales Manager


Yhteystiedot:
Puhelin 045-1203589
Sähköposti tweckstrom@fi.pepperl-fuchs.com


Nina-Maija Geselle, Laskutus ja talous


Yhteystiedot:
Puhelin 0400-198856
Sähköposti ngeselle@fi.pepperl-fuchs.com


Jukka-Pekka Vesalainen, Varastotoiminnot


Yhteystiedot:
Puhelin 0400-198862
Sähköposti jvesalainen@fi.pepperl-fuchs.com