Benzersiz hassasiyet sağlar.
360° performans sunar.
Rakipsiz kullanım ömrü sağlar.

R2000 Serisi 2-D Lazer Tarayıcı (2-D LiDAR Sensör)

R2000 Serisinin Özellikleri

Yenilikçi Darbe Yansıma Süresi Teknolojisi

Yenilikçi Darbe Yansıma Süresi Teknolojisi

Darbe Yansıma Süresi Teknolojisi (PRT), çeşitli ortam ve nesne koşullarında son derece hassas ölçümler ve kısa yanıt süreleri sağlar. En hassas sanayi tipi mesafe ölçüm sürecinden faydalanın!
Küçük Nesnelerin Algılanması

Küçük Nesnelerin Algılanması

Yüksek açılı çözünürlüğe sahip keskin ışık noktası, hassas kenar algılamaya ve bir milimetre ve üzerindeki küçük nesnelerin algılanmasına olanak tanır. Maksimum hassasiyetle izleyin ve tespit edin!
360° Her Yönden Görünürlük

360° Her Yönden Görünürlük

360° ölçüm açısına sahip güçlü R2000 2-D lazer tarayıcılar (2-D LiDAR sensörü), her yönden görünürlük sağlar. Birden fazla sensör uygulamak gerekmez. Çevrenize göz atın!
Etkileşimli Ekran

Etkileşimli Ekran

Etkileşimli ekran metin ve grafik bilgileri sağlar. Temel ayarlar doğrudan cihaz üzerinde yapılabilir ve arıza teşhis bilgileri çalışma sırasında görüntülenir. R2000 serisi kolaylıkla taşınabilir!

Pepperl+Fuchs Fotoelektrik Sensörleri - Bir Adım Daha İleriye

Pepperl+Fuchs Fotoelektrik Sensörleri - Bir Adım Daha İleriye

Yeni nesil fotoelektrik sensörler, standart sensörleri en yeni ölçüm yöntemleriyle bir araya getirir. Darbe Yansıma Süresi Teknolojisine (PRT) sahip R2000 2-D lazer tarayıcılar (2-D LiDAR sensörler olarak da bilinir), tüm yönleri 360° tamamen görebilmesi sayesinde güvenilir ve son derece hassas ölçüm sonuçları sağlar.

Bir seri, birden çok sürüm:

  • Zorlu alan izleme uygulamaları için R2000 Detection lazer tarayıcı
  • Karmaşık ölçüm görevleri ve navigasyon için R2000 UHD (Ultra Yüksek Yoğunluklu) lazer tarayıcı
  • Nesne profili oluşturma ve robotik uygulamalar için R2000 HD (Yüksek Yoğunluklu) lazer tarayıcı

360° - R2000 Serisini Keşfedin

Çok Yönlü Uygulamalar

Hassas ölçüm, güvenilir algılama ve istikrarlı performans, R2000 2-D lazer tarayıcıları (2-D LiDAR sensörleri) nitelendirir. Benzersiz özellikleri sayesinde zorlu koşullar altında bile son derece güvenilir bir nesne algılama özelliği sunarlar. Videoyu izleyin ve bu fotoelektrik sensörlerin çeşitli uygulamalarda nasıl sorunsuz bir iş akışı sağladığını öğrenin.

İşlemleri Güvenilir Kılın

Anahtarlama tarayıcısı R2000 Detection, çıkıntılı parçalarla çarpışmaları önler.
R2000 Detection tarayıcı, piyasadaki dijital G/Ç tarayıcıları arasında en yüksek değer olan 0,071°'ye kadar açısal çözünürlükle en küçük nesneleri bile kolayca algılar. Anahtarlama tarayıcısı, bir istifleme vinci veya askılı konveyör sistemleri üzerindeki çıkıntılı parçalara çarpmayı önler.
R2000 Detection 2D lazer tarayıcı, kırık paletleri güvenilir bir şekilde tanır
Kusurlu paletler, yüksek raflı depolarda otomatik bölme ataması sırasında çarpışmalara yol açarak büyük maddi hasara neden olabilir. Ekstra düzlem tarama ekseni sayesinde R2000 Detection tarayıcı, küçük parçaları ve hatta kırık paletleri bile güvenilir bir şekilde algılar ve görüntüler.
50 Hz'lik yüksek tarama hızı sayesinde lazer tarayıcı, robotik gibi yüksek hızlı uygulamalar için ideal çözümdür.
R2000 HD ölçüm sensörü, robotik uygulamalarında ideal çözümdür. Saniyede 84.000 tarama noktasına ve 0,043°'ye kadar optimize edilmiş açısal çözünürlüğe sahip sensör, tipik robotik uygulamaların gereksinimlerini karşılar.
R2000 UHD lazer tarayıcı, otomatik kılavuzlu araçların gezinmesi gibi dinamik uygulamalarda doğru mesafe verileri sağlar.
R2000 UHD lazer tarayıcı, otomatik kılavuzlu araçların gezinmesi gibi dinamik uygulamalarda doğru mesafe verileri sağlar. 40 mm kadar küçük reflektörlerle 200 m'ye kadar hassas bir şekilde gezinme sağlar.

2-D LiDAR Sensör Ürünleri

Sensorik4.0® - 2-D LiDAR Sensörleriyle Bağlantılı Uyarlama

Bu uygulama, müşteri gereksinimlerinin üretimde nasıl esnek ve kişisel olarak uygulanabileceğini gösterir. R2000 2-D LiDAR sensörlerimize sahip akıllı çok sensörlü sistemler, nesne konturlarını hassas bir şekilde tarayabilir ve verileri 3-D noktalı bulutta birleştirebilir. Ardından, taranan nesnenin üç boyutlu görüntüsü, birkaç saniye içinde NeoNeon bulutta standart olarak mevcut hale getirilir, böylelikle diğer sistemler verileri hemen işleyebilir. HANNOVER MESSE'de sistem, fuar ziyaretçilerini taramak için hazırdı. Ziyaretçilere özel üretilen dijital portreler, eve götürmeleri için ziyaretçilere hediye edildi. 

R2000 2-D Lazer Tarayıcılar Hakkında Sorularınız Var mı?

Yardım etmek için buradayız!
Pepperl+Fuchs'un R2000 Serisi 2-D lazer tarayıcısı (2-D LiDAR sensörü) hakkında daha fazla bilgi almak için bize e-posta gönderin.