Fabrika Otomasyonu
Proses Otomasyonu
With a passion for automation and groundbreaking technology—automation is our world.

Focusing on the essential.

Striving for perfection.

Technology for tomorrow.

Pepperl+Fuchs Hakkında

Otomasyon bizim dünyamız, kusursuz uygulamalar ise hedefimiz

1945 yılında, Walter Pepperl ve Ludwig Fuchs Almanya'nın Mannheim kentinde; yaratıcılık, girişimcilik öngörüsü ve kendine güven prensiplerine dayalı küçük bir radyo atölyesi kurdular. Edindikleri tecrübe yeni fikirlere yol açtı ve bu sayede müşterileri için ürünler geliştirmekten keyif almaya devam ettiler. Son olarak ortaya çıkan sonuç yaklaşım sensörü idi (proximity switch). Bu icat şirketin başarı hikayesinin başlangıcını temsil ediyordu.

Bugün Pepperl+Fuchs, patlama koruma ve sensör teknolojisi alanında dünya çapındaki müşterleriler tarafından öncü ve yenilikçi bir firma olarak bilinmektedir. Bizim önem verdiğimiz en önemli nokta kişisel ihtiyaçlara odaklanmaktır:  Otomasyona olan tutkumuz ve çığır açan teknolojimiz ile, sizinle şimdi ve gelecekte işbirliği içerisinde olmaya kendimizi adamış bulunuyoruz. Pazar alanınızdaki talepleri anlıyor, kişiye özel çözümler üretiyor ve bunları proseslerinize aktarıyoruz.


Şirket Bilgileri

Üst yönetim
Gunther Kegel, Ph.D (CEO)
Werner Guthier
Lutz Liebers
Reiner Müller
Florian Ochs

2019 Satışlar
715 Milyon Euro

Çalışanlar
Dünya çapında 6,300'ü aşkın çalışan

Sektörler
Endüstriyel Sensörler
Patlama Koruması


View press releases

In our press release section you will find an overview of top articles and product news prepared and avaible to publishers and editors.

amplify - Pepperl+Fuchs Dergisi

Çevrimiçi dergimizi keşfedin! Heyecanlı başarı hikayeleri, uygulama raporları, röportajlar ve bölgesel haberler sizi bekliyor.