Fabrika Otomasyonu
Proses Otomasyonu

Proses Ekipmanları


Pepperl+Fuchs sensörleri, proses ekipmanlarında kullanılır.

Modern otomatik proses tesisleri; bilyeli ve kelebek valfler, bıçak sürgülü valfler, diyaframlı valfler ve benzeri valflerin açık/kapalı konumlarını doğru bir şekilde izlemek için endüstriyel sensörlere güvenir. Endüktif sensörler, manometreler ve debimetreler gibi ölçüm cihazlarında doğru ve güvenilir algılama için de kullanılır. Pepperl+Fuchs gerek genel amaçlı gerekse tehlikeli bölgelerde; kimyasal, ilaç, petrol ve gaz endüstrileri gibi birçok endüstride çok çeşitli uygulamalara yönelik sensörler ve sensör sistemlerine sahiptir.

Pepperl+Fuchs özellikle yiyecek ve içecek, selüloz ve kağıt, su arıtma ve atık su endüstrilerine yönelik çok çeşitli endüstriyel sensörler ve sensör sistemleri geliştirmiştir.

Proses ekipmanları alanındaki deneyimimiz ve uzmanlığımız sayesinde tüm algılama ihtiyaçlarınız için size mükemmel bir çözüm sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Uzmanlarımız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.


Proses Ekipmanları Uygulamaları için Sensör Çözümleri


Proses ekipmanları endüstrisine yönelik öne çıkan ürün


e-haberler

Bültenimize abone olun ve haberlere ve otomasyon dünyasındaki ilgi çekici gelişmelere düzenli olarak ulaşın.

Abone Olun
amplify-Pepperl+Fuchs Dergisi

Çevrimiçi dergimizi keşfedin! Heyecanlı başarı hikayeleri, uygulama raporları, röportajlar ve bölgesel haberler sizi bekliyor.