Fabrika Otomasyonu
Proses Otomasyonu

Tamamen Ağ Tabanlı Haberleşme, Proses Verimliliği Sağlar

Güvenilir veri akışı ve şeffaf haberleşme, tüm üretim proseslerinin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Endüstriyel haberleşmenin temel amacı, tesisin yönetim seviyesinden saha seviyesine kadar uzanan tüm bölümlerini ağ tabanlı tek bir sistemde birleştirmektir. Sonuçta uçtan uca, yüksek performans sunan veri ağlarının kullanılması, makineler ve tesislerin kullanılabilirlik seviyesini ve verimini artırır. Pepperl+Fuchs sensörleri ve saha cihazları, mevcut sistemlere esnek bir şekilde entegre edilebilir, şeffaf haberleşme sağlar ve üretkenliği artırır.

Günümüzün endüstriyel ağ haberleşmesi, tüm işletme ünitelerinin entegre edilmesine olanak sağlar. Bu özelliğiyle Endüstriyel Nesneler Ağındaki verilerin kullanılabilirliği konusunda temel bileşen görevini üstlenir. Pepperl+Fuchs, tüm seviyelerde yüksek miktarda güvenilir ve etkin veri aktarımı yapabilmek için yüksek performanslı ve akıllı bileşenler sunar. Bunlar arasında AS Arayüzü sistemi bileşenleri, geniş endüstriyel Ethernet cihazları serisi, Ethernet IO modülleri, çeşitli IO-Link cihazları, IO-Link ana sistemleri ve arayüzler yer alır.IIoT Başlangıç Kiti

Fabrika zemini sensörlerinizi buluta bağlayın ve yeni IIoT başlangıç kitleriyle dijital dönüşümünüze başlayın.

Ücretsiz İndirme: TCP Tabanlı Haberleşme Protokolleri Tanıtım Metni (PDF)

Bu ücretsiz PDF tanıtım metninde, popülerleşen IIoT ve Endüstri 4.0'ın sağlayıcıları olarak kabul edilen farklı TCP tabanlı haberleşme protokolleri (AMQP, OPC UA, MQTT, REST API) karşılaştırılır. Hemen ücretsiz indirin!

Comtrol Portföyü

Comtrol Corporation kuruluşunu bünyesine katan Pepperl+Fuchs, bulut tabanlı uygulamalar için gelecek odaklı Endüstri 4.0 çözümleri portföyünü tamamlamaktadır.