Fabrika Otomasyonu
Proses Otomasyonu

Sorumluluk Reddi

Bu beyan en son 4 Mayıs2018'de güncellenmiştir.

Bu internet sitesi (“İnternet sitesi”) aşağıdaki şirkete ait olup bu şirket tarafından işletilmektedir:

Pepperl+Fuchs Elektronik San. ve Tic. Ltd Şti.
Atatürk Mah. Şeref Sok. No: 9
34758 Ataşehir / İstanbul

Bilgiler, materyaller, ticari sırlar, teknolojiler, ürünler, süreçler, veri tabanları, yazılımlar, hizmetler ve daha genel anlamda bu Web Sitesinde yayınlanan veya önerilen tüm içerikler ("Bilgiler") aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir.

1. Şartların Kabulü
Web Sitesini kullanarak veya ziyaret ederek (ilke kez "kullanım şartlarını" okumak dışında) ilgili tüm hüküm ve şartlara uymayı kabul edersiniz. Web Sitesini kullanma hakkı kişiye özeldir ve sizden başka bir kişi veya kuruma devredilemez. Bir hesap açmanız gerekirse hesabın kullanılmasından ve duruma göre oturum açma ve parola bilgilerinin gizliliğinden kullanıcı olarak ("Kullanıcı") siz sorumlusunuz. Hesabınıza ilişkin tüm kullanımların Kullanım Şartlarına uyduğundan emin olmalısınız.

2. Fikri Mülkiyet
Web Sitesinde yayınlanan bilgiler, bunlarla sınırlı olmamak üzere, uluslararası telif hakkı, patent ve ticari marka kanunları tarafından korunan metin, yazılım, fotoğraf, video, grafik, müzik veya sesleri içerir.
Size; bu ticari markalar, patentler, telif hakkı bulunan materyaller, ticari sırlar, teknolojiler, ürünler, süreçlere yönelik bir lisans veya hak ve Şirketin ve/veya diğer tarafların sahip olduğu başka mülkiyet hakları verilmez ya da devredilmez.

Web Sitesinde yayınlanan herhangi bir bilgiyi kısmen veya tamamen değiştiremez, yayınlayamaz, iletemez, bunların aktarımına veya satışına dahil olamaz, bunlardan türemiş çalışmalar oluşturamaz ya da başka bir şekilde kullanamazsınız. Telif hakkı bulunan materyalleri yalnızca kişisel kullanımınız için indirebilirsiniz. Kanun gereği aksine açıkça izin verilmedikçe Şirketin ve telif hakkı sahibinin açık izni olmadan indirilen materyal kopyalanamaz, yeniden dağıtılamaz, yeniden iletilemez, yayınlanamaz veya ticari olarak kullanılamaz.
Telif hakkı bulunan materyalin kopyalanmasına, yeniden dağıtılmasına veya yayınlanmasına izin verilmesi halinde yazar atıfları, ticari marka açıklaması veya telif hakkı bildiriminde bir değişiklik yapılamaz veya bunlar silinemez.

Telif hakkı, ticari marka veya başka bir mülkiyet hakkı sahibinin açık izni olmadan telif hakkı, ticari marka veya başka bir mülkiyet hakkı ile korunan herhangi bir materyali Web Sitesine yükleyemez, burada paylaşamaz veya farklı bir şekilde kullanıma sunamazsınız.
Telif hakları ve mülkiyet haklarının ihlal edilmesinden kaynaklanan hasarlardan veya bu tür bir gönderim sonucu oluşan diğer zararlardan yalnızca siz sorumlu olursunuz. Web Sitesine materyal veya içerik gönderdiğinizde otomatik olarak Şirkete, bu materyali dünya çapında (kısmen veya tamamen) kullanması, çoğaltması, değiştirmesi, uyarlaması, yayınlaması, çevirmesi ve dağıtması ve/veya şu anda bilinen veya ileride geliştirilecek herhangi bir biçimde, ortamda veya teknolojide diğer çalışmalara dahil etmesi için bu materyalde bulunabilecek telif hakkı süresi boyunca telif ücreti, daimi, geri alınamaz, münhasır olmayan bir hak ve lisans verirsiniz veya bu materyal sahibinin açıkça bunu verdiğini garanti edersiniz.  Ayrıca, başka bir Kullanıcının da bu materyali kişisel kullanımı için kullanmasına, görüntülemesine, depolamasına veya çoğaltmasına izin verirsiniz. İşbu belge ile Şirkete, Web Sitesinde kullanıma sunduğunuz materyalleri düzenleme, kopyalama, yayınlama ve dağıtma hakkı verirsiniz.

Yukarıda belirtilen hükümler; Şirket, Şirketin bağlı kuruluşları, iştirakleri ve üçüncü taraf içerik sağlayıcılarının lehine olup bu kişilerin her biri, bu hükümleri doğrudan veya kendi adına beyan etme ve uygulama hakkına sahiptir.

3. Kullanıcı Davranışı
Web Sitesini, yalnızca yasal amaçlarla kullanmalı ve Web Sitesi üzerinden herhangi bir şekilde başkalarının haklarını ihlal eden veya çiğneyen; yasa dışı, tehdit, hakaret ve iftira içeren, gizlilik veya reklam haklarına saldıran, kaba, müstehcen, küfürlü veya farklı bir şekilde uygunsuz olan; ceza gerektiren suç teşkil eden, hukuki sorumluluğa yol açan veya diğer yasaları ihlal eden bir davranışı teşvik eden; Şirketin açık ön onayı olmadan ürünler ve hizmetler ile ilgili reklam ya da teklif içeren bir materyal göndermekten ve iletmekten kaçınmalısınız.

Kullanıcı, diğer Kullanıcılara Web Sitesine rakip olan diğer çevrimiçi bilgi hizmetlerinin abonesi olmayı teklif etmekle sınırlı kalmamak üzere Web Sitesini bir reklam veya ticari teklifte bulunmak için kullanmayacaktır.

Web Sitemizin doğru işleyişine müdahale edecek veya müdahale etme girişiminde bulunacak bir cihaz, yazılım ya da başka bir araç kullanmayacağınızı ve altyapımıza makul olmayan veya orantısız şekilde fazla yük yükleyecek bir eylemde bulunmayacağınızı kabul edersiniz. Ayrıca, Şirketin yetkili temsilcisinin ön açık izni olmadan web sayfalarımızı veya burada yer alan içerikleri izlemek ya da kopyalamak için herhangi bir robot, örümcek, başka bir otomatik cihaz veya manuel süreç kullanmayacağınızı da kabul edersiniz (ilgili izin, İnternet kullanıcılarını bu siteye yönlendirmek için İnternet arama web sitelerinin kullandığı standart arama motoru teknolojisi için verilmiş sayılır).
Son olarak, Şirketin ön yazılı izni olmadan Web Sitesine verilen bağlantılar başka herhangi bir web sitesine eklenemez.

4. Garanti Reddi ve Sorumluluğun Sınırlandırılması
Web Sitesi kullanımından tamamen sizin sorumlu olduğunuzu açıkça kabul edersiniz.

TÜM BİLGİLER; TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL DURUMUNUN OLMAMASINA İLİŞKİN ZIMNİ GARANTİLER İLE SINIRLI KALMAMAK ÜZERE, AÇIKÇA VEYA İMA YOLUYLA HİÇBİR GARANTİ İÇERMEDEN "OLDUĞU GİBİ" VERİLMİŞTİR. ŞİRKET, TÜM SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİRMİŞ OLSA DA BU WEB SİTESİNDE HERHANGİ BİR HATA VEYA BİLGİSAYAR VİRÜSÜ OLMAYACAĞINI GARANTİ ETMEZ.

Bu Web Sitesi, yalnızca bilgi amaçlı içerik sağlar ve Şirket bu web sitesinde yer alan tüm bilgilerin doğru olması için çabalar. Ancak Şirket Bilgileri, teknik hatalar ve yazım hataları içerebilir. Şirket; bu yanlışlıklar, hatalar veya ihmaller için sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Şirket, Şirketin iştirakleri, bilgi sağlayıcıları veya içerik ortakları ve onların görevlileri, yöneticileri ya da temsilcileri bilgilerdeki hata, yanlışlık, ihmal veya diğer kusurlardan; sebebe veya süreye bakılmaksızın bu Bilgilerin Kullanıcıya iletilmesinde yaşanan gecikme ya da kesintilerden veya bu sebeple doğan taleplerden ya da zararlardan sorumlu tutulamaz. İşbu belge ile bu bölümdeki hükümlerin Web Sitesinde yayınlanan tüm bilgiler için geçerli olduğunu kabul edersiniz.

Şirket, Şirketin bağlı kuruluşları veya iştirakleri ile onların görevlileri, yöneticileri ya da temsilcileri hiçbir şekilde, bu Web Sitesi veya bağlantı verilen herhangi bir web sitesi Bilgileri, içeriği, materyalleri ve fonksiyonlarının kullanılması ya da kullanılamaması ile ilgili üçüncü taraf taleplerinden veya doğrudan, dolaylı, özel ya da diğer zararlardan (sınırlı olmamak üzere kâr kayıpları, iş kesintisi, bilgi, program veya bilgi işleme sisteminizdeki diğer verilerin kaybı), Şirket bu tür zararlar olabileceği konusunda açıkça bilgilendirilmiş olsa bile, sorumlu tutulamaz.

Şirket, iştirakleri, bilgi sağlayıcıları veya içerik ortakları Web Sitesinde yayınlanan Bilgilere dayalı yatırım kararlarına ilişkin sorumluluk almaz.

5. Ürün Bulunurluğu
Şirketin İnternet web sitesi Pepperl+Fuchs Grubunun dünya genelindeki ürünleri hakkında bilgiler içerebilir, bu ürünlerin hepsi her konumda mevcut olmayabilir. Şirketin Web Sitesinde bir Pepperl+Fuchs Grubu ürünü veya hizmetinden bahsedilmesi, bu ürün veya hizmetin sizin bulunduğunuz konumda mevcut olduğu veya olacağı anlamına gelmez.

6. Üçüncü taraf Web Sitelerine bağlantılar
Bu Web Sitesinden Pepperl+Fuchs Grubu dışındaki diğer web sitelerine verilen bağlantılar aracılığıyla ayrılmayı tercih ederseniz Şirket, bu sitelerin gizlilik politikaları ve kullanım şartlarından veya kullandıkları çerezlerden sorumlu olmaz. Ayrıca, Şirket bu web siteleri veya kaynaklar üzerinde kontrol sahibi olmadığı için Şirketin, bu dış site veya kaynakların kullanılabilirliğinden sorumlu olmadığını, bunların doğruluğunu garantilemediğini veya bu site ya da kaynaklarda yer alan veya buralardan erişilebilen herhangi bir içerik, reklam, ürün veya diğer materyallerden sorumlu olmadığını kabul eder ve onaylarsınız.

7. Değişiklikler
Şirket; içerik, erişilebilir saatler ve erişim veya kullanım için gerekli ekipman dahil olup bunlarla sınırlı kalmamak üzere Web Sitesinin herhangi bir unsurunu veya özelliğini istediği zaman değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir.

Şirket, Kullanım Şartlarını veya bunun herhangi bir bölümünü istediği zaman değiştirme veya düzenleme ya da kullanım ücretleri ekleme gibi yeni hüküm ve koşullar uygulama hakkına sahiptir. Bu tür değişiklik, düzenleme, ekleme veya silme işlemleri, Web Sitesinde paylaşılarak veya Kullanıcının bildirimi alabileceği farklı bir yolla buna ilişkin bir bildirim yapıldıktan hemen sonra geçerli olur. Bu bildirimden sonra Web Sitesini kullanan Kullanıcı bu değişiklikleri, düzenlemeleri veya eklemeleri kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım Şartları en son 4 Mayıs2018'de güncellenmiştir.

8. Donanım ve ekipmanların bakımı
Kullanıcı, Web Sitesine erişim ve Web Sitesinin kullanımı için gereken tüm telekomünikasyon, bilgisayar donanımı ve diğer ekipmanların alınmasından, bakımından ve ilgili tüm masrafların karşılanmasından sorumludur.

9. YARGI YETKİSİ, GEÇERLİ KANUN
Bu siteyi görüntülediğinizde, doğabilecek yasal işlemlerde Şirketin iş yeri merkezinde bulunan mahkemelerin yargı yetkisine sahip olacağını ve bu iş yeri için geçerli olan ulusal yasaların uygulanacağını kabul etmiş olursunuz.