Fabrika Otomasyonu
Proses Otomasyonu

Çevrimiçi Hizmetlerimizin Kullanımını Düzenleyen Gizlilik Politikası (Türkiye)

Revizyon tarihi: 3 Temmuz 2018

Pepperl+Fuchs web sitesi ziyaretçisi olarak size çevrimiçi talep edebileceğiniz veya abone olabileceğiniz çeşitli hizmetler sunar. Size mümkün olan en iyi hizmeti sunabilmek için bazı hizmetlerimiz kişisel veriler toplar. Verilerinizin korunmasına son derece önem verdiğimizden ve verilerinizi her zaman yürürlükteki veri koruma düzenlemelerine göre işlediğimizden emin olabilirsiniz.


Veri Kontrolörü ve Veri Koruma Görevlisinin Adı ve İletişim Bilgileri

The Data Controller is:

Pepperl+Fuchs Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Atatürk Mah. Şeref Sok. No: 9
34758 Ataşehir / İstanbul
Türkiye

Email: info@tr.pepperl-fuchs.com
Telephone: +90 (216) 5772250
Fax: +90 (216) 5772256


Kişisel Verilerin Toplanması, İşlenmesi, Türü ve Amacı

Çevrimiçi hizmeti yürütmek için kişisel verilerin işlenmesi gerekir. Bu verileri yalnızca alıcının izniyle işleriz. Bu kişisel veriler; hitap, unvan, adı soyadı, görev/departman, şirket, e-posta adresi ve posta adresi bilgilerini içerir.

Çevrimiçi hizmetlerimizden birini kullanırken Pepperl+Fuchs GmbH'nin sağladığınız verileri ve bunlarda yapılan değişiklikleri işlemesine izin verirsiniz (ad, adres, telefon numarası gibi). Pepperl+Fuchs'un bu verileri, sizinle iletişime geçmek, sorularınızı işlemek ve ilgilenebileceğiniz Pepperl+Fuchs GmbH ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi iletmek için kullanmasına izin verirsiniz.

Çevrimiçi hizmetler şunlar olabilir:

 • Aşağıdakileri yapabilmek için form doldurma:
  • Bir uzmana soru sormak
  • Genel sorular sormak
  • E-posta ile SIL hesaplaması göndermek
 • Aşağıdaki yollarla sipariş ve satış bilgileri alma:
  • Bir siparişin durumunu sorma
  • Karşılaştırılabilir ürünler hakkında soru sorma
  • Sipariş literatürü
 • Aşağıdakilere kaydolma:
  • Seminerler
  • Ticari fuarlar ve etkinlikler
  • Bilgi kaynakları
  • İnternet portalı
  • İnternet mağazası

Bir çevrimiçi hizmeti kullanırken otomatik olarak oluşturulan ilk doğrulama e-postasını ve takip eden her e-postayı açtığınızda, form verilerine ek olarak şu veriler de bize gönderilebilir:

 • Gönderilen e-postaların açılma oranı
 • Mümkünse kayıt tarihi ve abonelerin çevrimiçi hizmet aboneliğinden çıkıp çıkmadığı bilgisi
 • Mümkünse geri dönüşler (ör., ofis dışında olunduğunu, e-posta hesabının kullanımda olmadığını veya gelen kutusunun dolu olduğunu belirten iletiler)

Bu bilgileri, ilgili çevrimiçi hizmeti yönetmek için kullanırız. Anonim verileri, teklif ve hizmetlerimizi daha da optimize etmek için yalnızca istatistiki amaçlar doğrultusunda değerlendiririz. Çevrimiçi hizmeti kullanarak bu verilerin kullanılmasına izin verirsiniz. Verileriniz başka bir amaçla kullanılmayacak ve yalnızca, izninizin alındığı veya yasal gerekçesi olan durumlarda bir üçüncü tarafa aktarılacaktır.


Veri İşlemeye Yönelik Yasal Dayanak

Kişisel verilerinizin işlenmesi izninize tabidir ve verilerinizin işlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair ilgili kanun hükümleri gereğince yasal olarak düzenlenmiştir.


Alıcılar veya Alıcı Kategorileri

Verileriniz yalnızca yasal yönergeler çerçevesinde kullanılacaktır. Genellikle verileriniz, sözleşme ve yasal yükümlülüklerini yerine getirmek için bu bilgiye ihtiyaç duyan Pepperl+Fuchs çalışanları tarafından işlenecektir. Bazı durumlarda, kişisel verilerin bizim adımıza ve ilgili bir sözleşme kapsamında kullanılması amacıyla BT ve pazarlama alanlarındaki dış hizmet sağlayıcılarının erişimine sunulması gerekebilir (GDPR Madde 28'de tanımlanan şekilde "İşlemci").

Çevrimiçi hizmetlerin sağlanması için gerekli durumlarda kişisel verileriniz, Pepperl+Fuchs'a bağlı şirketlere aktarılacaktır; bazı durumlarda bu şirketler Avrupa Birliği (AB)/Avrupa Ekonomik Alanı (EEA) dışındaki ülkelerde yer alabilir. Bu aktarımlar, yasal düzenlemeler uyarınca gerçekleştirilecek ve bağlı şirketler aktarılan verileri yalnızca belirtilen amaçlarla kullanabilecektir.


Kişiselleştirmeye yönelik özel talimatlar

Ayrıca, her entegre hizmete ilişkin kullanım alışkanlıklarınızı analiz etmemiz için bize ek bir izin de verebilirsiniz. Bu izni vererek çevrimiçi hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre uyarlamamıza yardımcı olursunuz. İzniniz ile Pepperl+Fuchs GmbH'nin, elektronik pazarlama e-postalarını okurken kullanım alışkanlıklarınızı işlemesini ve değerlendirmesini ve bu bilgileri sizinle veya e-posta adresinizle ilişkilendirmesini sağlarsınız. Kullanım alışkanlıklarınızın değerlendirilmesi özellikle, pazarlama e-postasının hangi alanlarına baktığınızı, takip ettiğiniz bağlantıları, neleri indirdiğinizi ve ziyaret ettiğiniz sayfaları içerir.

Elde edilen bilgiler Pepperl+Fuchs GmbH tarafından, teklif ve hizmetlerimizi ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlamak için kişiselleştirilmiş pazar araştırması, analiz ve pazarlama amacıyla kullanılır. Ayrıca sizinle posta, e-posta ve/veya telefon üzerinden irtibat kurmak için de kullanılır.

Verileriniz başka bir amaçla kullanılmayacak ve yalnızca, izninizin alındığı veya yasal gerekçesi olan durumlarda bir üçüncü tarafa aktarılacaktır.

Elbette kullanım alışkanlıklarınızın analiz edilmesine ilişkin verdiğiniz izni geri çekebilirsiniz. Bunun için ilgili pazarlama e-postasında yer alan iletişim bilgilerini değiştirme bağlantısına tıklayın.

Lütfen web sitemize ilişkin genel veri koruma bilgilerini de göz önünde bulundurun.