Serviceline
Fabrika Otomasyonu
Proses Otomasyonu

Elektronik Bültenleri Düzenleyen Gizlilik Politikası (EU)

Revizyon tarihi: 3 Temmuz 2018

Pepperl+Fuchs, bir web sitesi ziyaretçisi olarak size kaydolabileceğiniz çeşitli abonelikler sunar. Size mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bültenlerimizi okurken de kişisel veri toplarız. Verilerinizin korunmasına son derece önem verdiğimizden ve verilerinizi her zaman yürürlükteki veri koruma düzenlemelerine göre işlediğimizden emin olabilirsiniz. Aşağıdaki gizlilik bildirimleri, Genel Veri Koruma Düzenlemesi uyarınca haklarınız ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında bilgileri içerir.


Veri Kontrolörü ve Veri Koruma Görevlisinin Adı ve İletişim Bilgileri

The Data Controller is:

Pepperl+Fuchs Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Atatürk Mah. Şeref Sok. No: 9
34758 Ataşehir / İstanbul
Türkiye

Email: info@tr.pepperl-fuchs.com
Telephone: +90 (216) 5772250
Fax: +90 (216) 5772256


Kişisel Verilerin Toplanması, İşlenmesi, Türü ve Amacı

Bülten aboneliklerini yürütmek için kişisel verilerin işlenmesi gerekir. Bu verileri yalnızca alıcının izniyle işleriz. Bu kişisel veriler; hitap, adı soyadı ve e-posta adresi bilgilerini içerir. Bültenlerimizden birine kaydolursanız Pepperl+Fuchs GmbH'nin kaydolurken sağladığınız verileri ve bunlarda yapılan değişiklikleri işlemesine izin verirsiniz (ad, e-posta adresi, abonelik gibi). Pepperl+Fuchs'un bu verileri, sizinle iletişime geçmek, sorularınızı işlemek ve ilgilenebileceğiniz Pepperl+Fuchs GmbH ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi iletmek için kullanmasına izin verirsiniz.

Bir elektronik bülten kullanırken otomatik olarak oluşturulan ilk doğrulama e-postasını ve takip eden her e-postayı açtığınızda, kayıt verilerine ek olarak şu veriler de bize gönderilebilir:

  • Belirli bir bültenin açılma oranı
  • Hangi makalelerin ne sıklıkla okunduğu
  • Mümkünse kayıt tarihi ve abonelerin bülten aboneliğinden çıkıp çıkmadığı bilgisi
  • Mümkünse geri dönüşler (ör., ofis dışında olunduğunu, e-posta hesabının kullanımda olmadığını veya gelen kutusunun dolu olduğunu belirten iletiler)

Bu bilgileri, ilgili bülteni yönetmek için kullanırız. Anonim verileri, teklif ve hizmetlerimizi daha da optimize etmek için yalnızca istatistiki amaçlar doğrultusunda değerlendiririz. Bülteni kullanarak bu verilerin kullanılmasına izin verirsiniz. Verileriniz başka bir amaçla kullanılmayacak ve yalnızca, izninizin alındığı veya yasal gerekçesi olan durumlarda bir üçüncü tarafa aktarılacaktır.


Veri İşlemeye Yönelik Yasal Dayanak

Kişisel verilerinizin işlenmesi izninize tabidir ve Madde 6(1)(a) GDPR uyarınca yasaldır.


Alıcılar veya Alıcı Kategorileri

Verileriniz yalnızca yasal yönergeler çerçevesinde kullanılacaktır. Genellikle verileriniz, sözleşme ve yasal yükümlülüklerini yerine getirmek için bu bilgiye ihtiyaç duyan Pepperl+Fuchs çalışanları tarafından işlenecektir. Bazı durumlarda, kişisel verilerin bizim adımıza ve ilgili bir sözleşme kapsamında kullanılması amacıyla BT ve pazarlama alanlarındaki dış hizmet sağlayıcılarının erişimine sunulması gerekebilir (GDPR Madde 28'de tanımlanan şekilde "İşlemci").

Bültenin gönderilmesi için gerekli durumlarda kişisel verileriniz, Pepperl+Fuchs'a bağlı şirketlere aktarılacaktır; bazı durumlarda bu şirketler Avrupa Birliği (AB)/Avrupa Ekonomik Alanı (EEA) dışındaki ülkelerde yer alabilir. Bu aktarımlar, yasal düzenlemeler uyarınca gerçekleştirilecek ve bağlı şirketler aktarılan verileri yalnızca belirtilen amaçlarla kullanabilecektir.


Depolama Süresi ve Bu Sürenin Tanımlanma Kriterleri

Bülten göndermek için gerektiği sürece kişisel verilerinizi işleyeceğiz ve verileri işlemek için başka bir yasal dayanak olmaması kaydıyla en geç izninizi geri çektiğinizde verilerinizi sileceğiz.


Kişiselleştirmeye yönelik özel talimatlar

Ayrıca, her entegre bültene ilişkin kullanım alışkanlıklarınızı analiz etmemiz için bize ek bir izin de verebilirsiniz. Bu izni vererek çevrimiçi hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre uyarlamamıza yardımcı olursunuz. İzniniz ile Pepperl+Fuchs GmbH'nin, elektronik bültenleri okurken kullanım alışkanlıklarınızı işlemesini ve değerlendirmesini ve bu bilgileri sizinle veya e-posta adresinizle ilişkilendirmesini sağlarsınız. Kullanım alışkanlıklarınızın değerlendirilmesi özellikle, bültenin hangi alanlarına baktığınızı, takip ettiğiniz bağlantıları, neleri indirdiğinizi ve ziyaret ettiğiniz sayfaları içerir.

Elde edilen bilgiler Pepperl+Fuchs GmbH tarafından, teklif ve hizmetlerimizi ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlamak için kişiselleştirilmiş pazar araştırması, analiz ve pazarlama amacıyla kullanılır. Ayrıca sizinle posta, e-posta ve/veya telefon üzerinden irtibat kurmak için de kullanılır.

Verileriniz başka bir amaçla kullanılmayacak ve yalnızca, izninizin alındığı veya yasal gerekçesi olan durumlarda bir üçüncü tarafa aktarılacaktır.

Elbette kullanım alışkanlıklarınızın analiz edilmesine ilişkin verdiğiniz izni geri çekebilirsiniz. Bunun için ilgili e-postada yer alan iletişim bilgilerini değiştirme bağlantısına tıklayın.

Lütfen web sitemize ilişkin genel veri koruma bilgilerini de göz önünde bulundurun.