System SC

Niezawodność w najefektywniejszej formie.

With the new signal conditioner line SC-System, we have transferred our years of experience in hazardous areas into solutions for general purpose. The SC-System is optimally adapted to your individual requirements—offering the best value for Money.

Funkcje separatorów galwanicznych

Obudowa zapewniająca oszczędność miejsca

Obudowa zapewniająca oszczędność miejsca

Dzięki szerokości 6 mm i długości 97 mm, obudowa separatora galwanicznego zmniejsza wymaganą przestrzeń do minimum. Niezwykle kompaktowe moduły można umieścić w wąskich przestrzeniach między kanałami kablowymi. Zyskaj więcej przestrzeni w szafie sterowniczej!
Rozszerzony zakres temperaturowy

Rozszerzony zakres temperaturowy

Nowa linia separatorów galwanicznych System SC jest wyposażona w najnowszą konstrukcję obwodu zapewniającą niskie rozproszenie mocy. Uzyskaj większą elastyczność, dzięki rozszerzonemu zakresowi temperaturowemu od -25°C do +70°C!
Transmisja sygnału bez zakłóceń

Transmisja sygnału bez zakłóceń

Korzystające z technologii izolacji galwanicznej, separatory galwaniczne System SC zapobiegają błędom w transmisji i sterowaniu między poziomami pola i sterowania. Zapewnia niezawodną komunikację z instalacją!
Ochrona personelu i sprzętu

Ochrona personelu i sprzętu

Wykorzystując wysokie napięcie robocze i testowe wynoszące 300 V oraz 3,0 KV, izolowany galwanicznie separator chroni personel i sprzęt przed obrażeniami oraz uszkodzeniami spowodowanymi niebezpiecznymi przepięciami. Korzystaj z maksymalnego bezpieczeństwa!

360° - Explore the SC-System

Odkryj korzyści

Nowy separator galwaniczny System SC został opracowany w ścisłej współpracy z naszymi klientami i idealnie dopasowuje się do istniejących procesów przepływu pracy. Kompaktowa i przyjazna użytkownikowi konstrukcja czyni go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem, oferującym:

  • wysoką gęstość dzięki niskiej emisji ciepła
  • długotrwałą ochronę inwestycji
  • i wiele więcej

Niezawodny, wydajny i kompaktowy. Przekonaj się.

Odkryj korzyści

Co to jest separator galwaniczny?

Separatory galwaniczne zapewniają niezawodną komunikację między urządzeniem polowym a jednostką sterującą za pomocą izolacji galwanicznej. Chronią one personel i sprzęt przed niebezpiecznymi przepięciami.

Separatory galwaniczne mierzą, wzmacniają i monitorują sygnały w obwodach pomiarowych i sterujących oraz konwertują sygnały polowe na standardowe sygnały.

Separatory galwaniczne Pepperl+Fuchs charakteryzują się wysoką jakością sygnału i szerokim zakresem zastosowań. Nawet w instalacji!

Co to jest separator galwaniczny?

Niezawodne zasilanie i raportowanie błędów – Zasilanie za pomocą magistrali zasilającej

Magistrala zasilająca jest częścią szyny DIN. Zapewnia ona zasilanie modułów interfejsu przez moduły zasilania oraz tworzy zbiorcze komunikaty o błędach.

Jako alternatywa dla zasilania za pomocą zacisków w przypadku większych zastosowań, magistrala zasilająca umożliwia centralne zasilanie – bez żadnej wiązki przewodów.

Skorzystaj z łatwego i szybkiego montażu oraz mniejszej ilości przewodów!

Separatory galwaniczne System SC, Magistrala zasilająca, technologia interfejsu

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

System SC łączy w sobie najbardziej wydajne funkcje porównywalnych urządzeń w jednej rodzinie produktów. Separatory galwaniczne Pepperl+Fuchs zapewniają niezawodną komunikację na poziomie pola i sterowania oraz chronią personel i sprzęt przed niebezpiecznymi, wysokimi napięciami.

Uzyskaj kompletne wsparcie – począwszy od pojedynczych modułuów, aż po rozwiązania w dużych systemach od firmy Pepperl+Fuchs.