Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Automatyzacja Produkcji

Firma Pepperl+Fuchs zajmuje się od dziesięcioleci projektowaniem i dystrybucją czujników przemysłowych oraz systemów czujników o najwyższej jakości, wymaganej w automatyzacji. Szeroka gama produktów obejmuje czujniki do standardowych zastosowań oraz rozwiązania dostosowane. Dzięki bliskiej współpracy ze specjalistami otrzymasz system czujników idealnie dostosowany do Twoich wymagań.

Nasza oferta czujników przemysłowych przeznaczonych do automatyki przemysłowej cechuje się dużą innowacyjnością. Obejmuje czujniki indukcyjne, fotoelektryczne, pojemnościowe, magnetyczne i ultradźwiękowe. Dodatkowo oferujemy zaawansowane podzespoły, takie jak enkodery obrotowe, systemy pozycjonowania i identyfikacji (kody RFID, Data Matrix, kody kreskowe), produkty AS-Interface oraz odpowiednie akcesoria. Bogatą gamę produktów uzupełniają przemysłowe systemy i czujniki wizyjne.

Nowoczesne technologie oraz ogólnoświatowa sieć sprzedaży i produkcji sprawiają, że firma Pepperl+Fuchs to idealny partner w wielu gałęziach przemysłu na rynku globalnym. Obsługujemy branże takie, jak inżynieria mechaniczna, przemysł motoryzacyjny, transport i przeładunek materiałów, pakowanie, przemysł drukarski i papierniczy, konstruowanie drzwi, bram i wind, urządzenia przetwórcze, urządzenia mobilne i systemy pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych.


amplify — magazyn firmy Pepperl+Fuchs

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o sukcesach, raporty dotyczące zastosowań, wywiady oraz nowości z lokalnych rynków.

e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj