Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Urządzenia elektryczne do ochrony przed wybuchem

Firma Pepperl+Fuchs oferuje szeroką gamę urządzeń elektrycznych i rozwiązań do instalacji i obsługi maszyn i sieci elektrycznych w trudnych warunkach i strefach zagrożonych wybuchem.

Różne klasy ochrony i wersje obudów oraz wysoka elastyczność umożliwiają projektowanie najbardziej efektywnych rozwiązań sterowniczych i rozdzielczych do wszelkich zastosowań i środowisk przemysłowych.

Doświadczeni projektanci z centrów Solution Engineering Centers firmy Pepperl+Fuchs na całym świecie pomagają użytkownikowi w znalezieniu najbardziej efektywnego rozwiązania spełniającego jego wymagania.Krótki przewodnik po produktach zabezpieczających urządzenia elektryczne przed wybuchem

Pobierz bezpłatną kopię PDF naszego Krótkiego przewodnika po produktach zabezpieczających urządzenia elektryczne przed wybuchem. Zawiera kompleksowy przegląd całego naszego portfolio produktów.

Obudowy GRP z serii GR

Firma Pepperl+Fuchs podjęła się pionierskiego zadania całkowitego przeprojektowania obudów serii GR wykonanych z poliestru wzmacnianego włóknem szklanym i oferujących ochronę poziomu „Ex e” (obudowa wzmocniona) oraz „Ex i” (obudowa iskrobezpieczna)...

Skorzystaj z naszego narzędzia online, aby szybko skonfigurować swoją indywidualnie zaprojektowaną skrzynkę zaciskową.

Ofertę otrzymasz w ciągu jednego dnia roboczego!