Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Połączenia

Przewody, złącza i rozdzielacze sygnału do systemów automatyki przemysłowej

Automatyka to nasz świat. Wymagania dotyczące technologii połączeń są równie złożone jak instalacje automatyki. Gama produktów połączeniowych firmy Pepperl+Fuchs umożliwia realizację w pełni zintegrowanych rozwiązań, w których czujniki i technologie łączenia są do siebie idealnie dopasowane.

Oferta obejmuje wszystkie potrzebne elementy: od przewodów czujników po złącza polowe, wieloportowe moduły podłączeniowe, gniazda kablowe czujnik-siłownik oraz złącza do przesyłania danych. Oferując czujniki oraz odpowiednie elementy połączeniowe, zwiększamy wydajność oraz dostępność maszyn i zakładów w branżach takich, jak inżynieria mechaniczna, spawalnictwo, przeładunek materiałów, zastosowania mobilne czy przetwórstwo.Produkcja kabli

Niezależnie od tego, czy chodzi o zastosowania specjalne, czy o wsparcie rozwoju: Firma Pepperl+Fuchs oferuje technologie połączeń dostosowane do potrzeb klienta nawet w przypadku pojedynczych zamówień — szybkie, nieskomplikowane i precyzyjnie dostosowane do Twoich wymagań.