Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Dane inżynieryjne

Dane produktu dla narzędzi inżynierskich

Firma Pepperl+Fuchs wspiera klientów, umożliwiając wydajną i szybką integrację swoich produktów z ich narzędziami inżynierskimi. Zapewnione jest więc doskonałe wsparcie procesów planowaniakonstruowania zamawiania nowych narzędzi. Udostępniamy zapisane w różnych formatach dane dotyczące całej oferty naszych produktów. Można je pobrać bezpłatnie, wyszukując produkt za pomocą paskawyszukiwania. Więcej formatów i informacji o funkcjach produktów można znaleźć w poniższych portalach internetowych.


Portal danych EPLAN


W EPLAN można znaleźć spersonalizowane koncepcje integracji i konfiguracji systemów, a także dostosowane do indywidualnych potrzeb metody integracji ze środowiskami IT-/PLM oparte na standardowych rozwiązaniach inżynieryjnych. Aktualne dane produktów dotyczące EPLAN Electric P8 można pobrać z użyciem paska wyszukiwania dokumentów technicznych albo poprzez portal danych EPLAN.

Przejdź do:


PARTcommunity


PARTcommunity to portal internetowy, w którym znajdziesz certyfikowane modele CAD 2D i 3D przygotowane przez firmy produkcyjne z różnych krajów. Za pomocą paska wyszukiwania znajdziesz aktualne dane produktów do swoich modeli CAD w formatach STEP IGES . Więcej formatów — w tym DXF w 2D — znajdziesz w sekcji Cadenas portalu PARTcommunity 3D.

Przejdź do:

 


SISTEMA


SISTEMA to narzędzie programowe ułatwiające obliczenie parametru Performance Level (PL) dla wszystkich funkcji i części instalacji, które mają związek z bezpieczeństwem. Aby pomóc użytkownikom, udostępniamy szereg bibliotek SISTEMA, które zawierają ważne parametry bezpieczeństwa produktów standardowych i związanych z bezpieczeństwem. W celu skorzystania z bibliotek SISTEMA należy pobrać oprogramowanie SISTEMA.

Przejdź do:


Katalog produktów


Globalny standard danych ecl@ss obejmuje tysiące klas produktów, które umożliwiają standaryzację procesów zamówień, produkcji, dystrybucji i magazynowania bez względu na język, branżę i kraj prowadzenia działalności firm uczestniczących w tych procesach. ETIM umożliwia standaryzację elektronicznej wymiany danych produktów w zakresie inżynierii elektrycznej i pozwala na pobieranie danych technicznych produktów według ich klas lub charakterystyk.

Aktualne dane produktów są dostępne w różnych standardach i formatach. Ten katalog elektronicznej wymiany danych (EDI, OCI) może posłużyć do składania zamówień elektronicznych lub być źródłem danych dla sklepu internetowego. Oferujemy następujące standardy:

  • BMEcat 
  • CSV/Excel/CIV 

W przypadku zainteresowania danymi produktów w formie elektronicznej prosimy skorzystać z następującego łącza: Kontakt

 


e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj