Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Informacje ogólne o produktach do ochrony przed wybuchem


Ogólne przeglądy


Product and Technology Guide for the Process Automation Pobierz

Broszura zawiera przegląd oferowanych przez nas produktów, technologii i usług do automatyzacji procesów. (luty 2022, 7,0 MB)

Explosion Protection Product Overview Pobierz

Ta karta linii produktów zapewnia szybki i przejrzysty wgląd w naszą ofertę produktów do ochrony przed wybuchem. (czerwiec 2022, 877 KB)


Ulotki i przeglądy dotyczące produktów i technologii


EC_CM_20231128_brochure_smart-ex_03_smart_digitalization Pobierz

This brochure will give you an overview of the Smart-Ex® 03. The high performance 5G smartphone for hazardous areas is certified and supported anywhere in the world.

EC_NP_Ex_p_Purge_Pressurization_Systems_Brochure_140px Pobierz

Dzięki tej broszurze poznasz możliwości firmy Pepperl+Fuchs jako globalnego dostawcy certyfikowanych rozwiązań w zakresie przewietrzania i utrzymywania nadciśnienia.

EC_CM_20230329_Brochure_Cover_PA_LRP_Series_Control_Units Pobierz

Everything Under Control. Up to five control functions in one compact unit. 

EC_NP_Electrical_Explosion_Protection_Equipment_QSG_140px Pobierz

Skrócony przewodnik po elektrycznych urządzeniach zabezpieczających przed eksplozją jest przeznaczony dla doświadczonych użytkowników, techników i inżynierów. Przedstawia on kompleksowy przegląd oferty produktów marki Pepperl+Fuchs oraz oferty rozwiązań opartych na typach ochrony Ex d, Ex e, i Ex p. Ułatwi on wybór odpowiednich urządzeń i systemów do planowania zastosowania. (maj 2023, 10,01 MB)

EC_CM_20230607_Brochure_Cover_Ethernet-APL.jpg Pobierz

Kształtowanie przyszłości. Pierwszy na świecie przełącznik, który wprowadza Ethernet w dziedzinie zakładów przemysłowych

VisuNet FLX – die modulare HMI Plattform zum Einsatz bis in Zone 2/22, Div. 2 Pobierz

Doskonałe dopasowanie. Wyjątkowy, idealnie dopasowany do Twojego zastosowania system HMI.

Elektrischer Explosionsschutz von Pepperl+Fuchs Pobierz

Maksymalna ochrona i wydajność. Nasza bogata oferta obejmuje wszystkie standardowe typy zabezpieczeń i międzynarodowe wymagania certyfikacyjne, strefy i podziały, z dopuszczeniem gazu i pyłu.

pa_epe_ps1000_brochure Pobierz

Zasilacze przemysłowe mają uniwersalne zastosowanie. Stanowią one idealne rozwiązanie do zasilania urządzeń wewnątrz szaf sterowniczych. Seria PS1000 zapewnia nieprzerwane zasilanie elektryczne przy maksymalnym natężeniu prądu 40 A (październik 2022, 404 KB)

Produktübersicht Remote-I/O-Systeme Pobierz

Systemy oddalone I/O są stosowane do integrowania urządzeń polowych z interfejsami analogowymi, takimi jak czujniki 4–20 mA w wersji NAMUR lub zawory elektromagnetyczne do cyfrowej komunikacji z systemami DCS. W tej broszurze dowiesz się więcej o naszych rozwiązaniach do instalacji w pobliżu czujników w strefie 2/Div. 2 lub strefy 1 zagrożonej wybuchem. (lipiec 2022, 4,15 MB)

EC_NP_SR_Series_Flyer_140px Pobierz

Ta broszura zawiera informacje na temat gamy modułowych obudów ze stali nierdzewnej w wersji Ex e, które doskonale nadają się do każdego zastosowania i to na każdym poziomie. (maj 2022, 404 KB)

Tab-Ex® 03 Tablet Series brochure cover Pobierz

W broszurze tej przedstawiono 8-calowy tablet z systemem Android Tab-Ex® 03 do użytku w strefie 1/21, Div 2 i strefie 2/22, Div 2. Funkcja Samsung DeX przekształca kompaktowy tablet w pełnowartościowy komputer stacjonarny, a dodatkowe akcesoria, urządzenia peryferyjne, cyfrowe produkty i usługi zapewniają maksymalną elastyczność. (sierpień 2022, 976 KB).

Tab-Ex Pro Broschürencover Pobierz

Niniejsza broszura przedstawia Tab-Ex® Pro — pierwszy na świecie tablet z systemem Android z 10-calowym wyświetlaczem do użytku w strefie 2/22 i Div. 2. Po podłączeniu do ekranu i klawiatury ten wytrzymały, płaski i lekki tablet może służyć jako komputer stacjonarny. Zapewnia on użytkownikom wygodę zarówno w podróży, jak i na biurku. (październik 2020, 927 KB)

Konstante Stromversorgung – Verfügbarkeit dank PS3500-Stromversorgungsmodul Pobierz

Ta broszura przedstawia niezawodne zasilacze PS3500 o dużej mocy oraz oferowane przez nie funkcje, zalety, a także dane techniczne systemu. (maj 2021, 0,5 MB)

Smart-Ex 02 Brochure Cover Pobierz

W broszurze przedstawiono serię wytrzymałych smartfonów Smart-Ex® 02 do użytku w strefach przemysłowych zagrożonych wybuchem do strefy 1, strefy 21 oraz Div. 1. Dowiedz się więcej o zgodnym z międzynarodowymi certyfikatami iskrobezpiecznym smartfonie z dużym, 5-calowym wyświetlaczem, ergonomiczną konstrukcją, 21 pasmami częstotliwości LTE oraz zaawansowanym systemem operacyjnym. (czerwiec 2019, 772 KB)

Ex-Handy 10 feature phone series Pobierz

W broszurze przedstawiono telefon Feature Phone 4G/LTE. certyfikowany do pracy w strefach 1 i Div. 1. Dowiedz się więcej na temat urządzenia Ex-Handy 10, które idealnie nadaje się do szerokiej gamy zastosowań – od zwykłej komunikacji po ochronę pracujących samotnie pracowników i innowacyjne zastosowania Przemysłu 4.0. (czerwiec 2019, 666 KB)

Produktübersicht Interfacetechnik Pobierz

W tej broszurze przedstawiono technologię interfejsów firmy Pepperl+Fuchs. Firma Pepperl+Fuchs jest światowym liderem w dziedzinie interfejsów stref niebezpiecznych, dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu i wynalazcy wewnętrznej bariery bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o szerokiej gamie modułów i systemów dostosowanych do wymagań rynku. (sierpień 2018, 6,16 MB)

Klemmen- und Steuerkästen in GR-Serie in GFK-Gehäusen Pobierz

W broszurze przedstawiono obudowy GRP serii GR przeznaczone do skrzynek zaciskowych i sterowniczych. Dowiedz się więcej o serii szczególnie wzmocnionych obudów, które zapewniają prostszy montaż i konserwację. (lipiec 2018, 549 KB)

VisuNet RM Shell für Thin-Client-Bedienstationen Pobierz

W tej broszurze przedstawiono RM Shell 5, czyli oprogramowanie sprzętowe kolejnej generacji do zdalnych monitorów VisuNet. Dowiedz się, jak oprogramowanie ułatwia konfigurację i konserwację zdalnych monitorów. (kwiecień 2018, 586 KB)

brochure safety relays Pobierz teraz

Broszura ta zawiera przegląd przekaźników bezpieczeństwa wypróbowanego i przetestowanego systemu K, opartych na architekturze 1oo3, umożliwiających diagnostykę i zapewniających przejrzystość awarii linii. Poznaj sposoby uzyskania nowego poziomu niezawodności i wydajności swojej instalacji. (kwiecień 2018, 384 KB)

VisuNet GXP Remote Monitor Brochure Pobierz

Niniejsza broszura przedstawia VisuNet GXP, który jest dostępny jako zdalny monitor lub komputer. Wnosi on innowacyjne funkcje do strefy niebezpiecznej dzięki kompaktowej, modułowej konstrukcji, która umożliwia łatwą konfigurację i konserwację. (listopad 2017, 800 KB)

FieldConnex Fieldbus Brochure Pobierz

Ta broszura zawiera omówienie produktów z serii FieldConnex® – naszego bogatego portfolio elementów infrastruktury fieldbus. (wrzesień 2016, 3 MB)

Purging System Series 6500 Pobierz

Ta broszura przedstawia system przewietrzania i kontroli ciśnienia z serii 6500. Specjalnie dostosowany do strefy 1/21, innowacyjny system automatyczny zapewnia funkcje, które są niezbędne do zagwarantowania bezpieczeństwa w środowisku zagrożonym wybuchem, a przy tym jest to rozwiązanie kompaktowe i usprawniające procesy produkcyjne. (lipiec 2016, 1,2 MB)

Fill level control products summarized in a brochure Pobierz

Ta broszura zawiera skrócony przegląd wszystkich produktów naszej firmy służących do pomiaru poziomu. Przeczytasz w niej o wymaganiach, które musi spełniać technologia pomiaru poziomu, oraz o różnych metodach i zasadach pomiaru. (maj 2016, 3,5 MB)

isolated barrier, universal barrier, flyer, THE BARRIER, the barrier, interface technology, product information Pobierz

Ta broszura zawiera opis bariery (THE BARRIER). To pierwsza na świecie, zapewniająca pełną elastyczność i wyznaczająca nowe standardy, uniwersalna bariera iskrobezpieczna, którą można przystosować do niemal każdego typu sygnału polowego oraz wejść/wyjść systemu DCS/ESD.

Remote I/O Systems Produktübersicht Pobierz

Ta broszura przedstawia szeroką gamę jedno- i wielokanałowych modułów I/O umożliwiających podłączenie urządzeń polowych ze stref od 0 do bezpiecznej. (kwiecień 2014, 5,7 MB)