Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem
With a passion for automation and groundbreaking technology—automation is our world.

Skoncentrowani na najważniejszym.

Dążący do doskonałości.

Technologie jutra.

O nas

Automatyka to nasz świat. Naszym celem są idealne rozwiązania wdrożeniowe.

Walter Pepperl i Ludwig Fuchs otworzyli w roku 1945 niewielki zakład naprawy radioodbiorników w Mannheim w Niemczech, który rozwijali, opierając się na swojej pomysłowości, przedsiębiorczości i samowystarczalności. Zdobyte przez nich doświadczenie zostało zamienione na nowe pomysły, dzięki którym założyciele firmy mogli dalej rozwijać produkty dla klientów. Owocem tych prac było wynalezienie czujnika zbliżeniowego. Ta innowacja stanowi punkt początkowy historii sukcesu firmy.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w takich dziedzinach jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Dla nas głównym priorytetem są zawsze indywidualne wymagania klientów: Podchodząc z pasją do automatyki i dysponując przełomowymi technologiami, angażujemy się w partnerską współpracę z klientami – teraz i w przyszłości. Rozumiemy wymagania rynkowe, opracowujemy konkretne rozwiązania i integrujemy je w procesach klientów.


Pepperl+Fuchs osiąga wskaźnik miliarda


Fakty i liczby

Członkowie zarządu
Dr Gunther Kegel (prezes)
Werner Guthier (wiceprezes)
Lutz Liebers
Reiner Müller
Florian Ochs
 

Sprzedaż w 2022 r.
1010 mln EUR

Pracownicy
7100 na całym świecie

Branże
Czujniki przemysłowe
Ochrona przed wybuchem


Przeczytaj publikacje prasowe

W naszej sekcji publikacji prasowych znajduje się przegląd najważniejszych artykułów i wiadomości dotyczących produktów, przygotowanych dla wydawców i edytorów.

amplify — magazyn firmy Pepperl+Fuchs

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o sukcesach, raporty dotyczące zastosowań, wywiady oraz nowości z lokalnych rynków.