Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem
With a passion for automation and groundbreaking technology—automation is our world.

Focusing on the essential.

Striving for perfection.

Technology for tomorrow.

O nas

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

W roku 1945 Walter Pepperl i Ludwig Fuchs otworzyli niewielki zakład naprawy radioodbiorników w Mannheim w Niemczech, który rozwijali w oparciu o swoją pomysłowość, przedsiębiorczość i samowystarczalność. Zgromadzone doświadczenie przekuwali w nowe pomysły i z entuzjazmem opracowywali kolejne produkty dla swoich klientów. To podejście zaowocowało wynalezieniem czujnika zbliżeniowego. Ten wynalazek stanowił pierwszy ważny etap w pełnej sukcesów historii firmy.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości. Znamy wymagania rynkowe i na ich podstawie opracowujemy odpowiednio dostosowane rozwiązania, które następnie integrujemy z procesami naszych klientów.


Pepperl+Fuchs Reaches the Billion Mark


Fakty i liczby

Członkowie zarządu
Dr Gunther Kegel (prezes)
Werner Guthier (wiceprezes)
Mehmet Hatiboglu
Lutz Liebers
Reiner Müller
Florian Ochs
 

Sprzedaż w 2021 r.
790 mln EUR

Pracownicy
6600 na całym świecie

Branże
Czujniki przemysłowe
Ochrona przed wybuchem


View press releases

In our press release section you will find an overview of top articles and product news prepared and avaible to publishers and editors.

amplify–The Pepperl+Fuchs Magazine

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o odniesionych sukcesach, raporty dotyczące zastosowań oraz nowości z lokalnych rynków.