Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Dlaczego warto wybrać firmę Pepperl+Fuchs?

Istnieje wiele ważnych powodów...

Firma Pepperl+Fuchs zatrudnia 6300 osób, które pracują na Twój sukces. Podejmowane starania, poświęcenie i przywiązywanie uwagi do szczegółów, jakie wykazujemy każdego dnia, wynikają z wieloletniej tradycji, która została zapoczątkowana przez założycieli firmy: Waltera Pepperla i Ludwiga Fuchsa. Wykazywali oni niezwykłą troskę o swoich klientów, a my postępujemy tak samo pomimo upływu niemal 70 lat. Zdobyte z biegiem czasu wiedza oraz zrozumienie procesów używanych przez klientów stanowią fundament, na którym mogą oni budować solidne rozwiązania we współpracy z firmą Pepperl+Fuchs. Zapewniamy klientom wiele korzyści:


Szeroka gama produktów

W dziedzinie automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów oferujemy rozwiązania ściśle dopasowane do wymagań klientów. Dzięki szerokiej gamie produktów, obejmującej czujniki przemysłowe i interfejsy procesowe, jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie żądania klientów — od dostarczenia standardowych podzespołów po zaprojektowanie i wyprodukowanie skomplikowanych rozwiązań.

Najwyższe standardy jakości

Bogatą gamę produktów dopełnia ich wysoka jakość. Rozsiane po całym świecie zakłady produkcyjne mają certyfikaty zgodności z normą ISO 14001, ISO 80079-34 lub ISO 9001 wydane przez niezależne towarzystwa certyfikacyjne. Nieustannie optymalizujemy wykorzystywane procesy, aby dostarczać klientom najnowocześniejsze technologie i niezawodne produkty o najwyższej jakości.

Niezrównana jakość obsługi

Automatyzacja to nasza pasja, dlatego jesteśmy dumni z odkrywania coraz to nowych rozwiązań. Dzięki temu zapewniamy klientom szczegółową analizę ich aplikacji oraz doświadczenie techniczne związane z każdym produktem marki Pepperl+Fuchs.

Wsparcie na całym świecie

Firma Pepperl+Fuchs rozpoczęła działalność w 1945 roku i od tej pory nieustannie się rozwija. Pod koniec lat 70. otworzyła placówkę w Singapurze, podkreślając swój globalny charakter, gdy termin „globalizacja” nie był jeszcze tak znany, jak dzisiaj. Dziś jest dostępna w niemal każdym zakątku świata, ponieważ posiada siedziby w ponad 80 dużych miastach na 6 kontynentach.

amplify–The Pepperl+Fuchs Magazine

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o odniesionych sukcesach, raporty dotyczące zastosowań oraz nowości z lokalnych rynków.