Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Dlaczego warto wybrać firmę Pepperl+Fuchs?

Istnieje wiele ważnych powodów...

W Pepperl+Fuchs zatrudniamy ponad 6600 osób, które pracują specjalnie dla Ciebie. Wysiłek, oddanie i uwaga poświęcana szczegółom, które wkładamy w naszą pracę każdego dnia, bazują na długiej tradycji, którą zapoczątkowali założyciele firmy: Walter Pepperl i Ludwig Fuchs. Bardzo dbali o swoich klientów – a my kontynuujemy to podejście prawie 70 lat później. Znajomość i zrozumienieprocesów naszych klientów, które zdobyliśmy w tym czasie, stanowią dziś fundament, na którym można opierać dalszy rozwój, gdy wybierze się produkty Pepperl+Fuchs. Korzyści płynące z podjęcia współpracy z nami:


Szeroka gama produktów

Niezależnie od tego, czy pracujesz z domu, czy zajmujesz się automatyzacją w fabryce lub zastosowaniami automatyzacji procesów, mamy w ofercie rozwiązania, które idealnie odpowiadają Twoim wymaganiom. Bogata oferta naszych produktów w obszarze czujników przemysłowych i interfejsów procesowych pozwala nam zaspokoić najróżniejsze rodzaje wymagań klientów – od dostarczania standardowych podzespołów po projektowanie i produkcjęskomplikowanych rozwiązań wdrożeniowych.

Najwyższe standardy jakości

Rozbudowaną ofertę naszych produktów wspiera ich niezrównana jakość. Nasze zakłady produkcyjne na całym świecie mają certyfikatyISO 14001, ISO 80079-34 lub ISO 9001 nadane przez zewnętrzne instytucje certyfikacyjne. Nieustannie optymalizujemy procesy, aby móc dostarczać klientom najnowsze technologie i zaawansowane produkty, na których można zawsze polegać.

Niezrównana jakość obsługi

Automatyzacja to nasza pasja, a tworzenie rozwiązań to dla nas powód do dumy. Właśnie dlatego każdy klient otrzymuje szczegółową analizę zastosowania i ocenę techniczną dla każdego produktu Pepperl+Fuchs.

Wsparcie na całym świecie

Firma Pepperl+Fuchs rozpoczęła działalność w 1945 roku i od tego momentu nieustannie się rozwija. Pod koniec lat siedemdziesiątych otworzyliśmy oddział w Singapurze w celu podkreślenia naszego globalnego zasięgu w czasach, kiedy określenie „globalizacja” nie było jeszcze tak znane, jak dzisiaj. Dziś obsługujemy klientów w dosłownie każdym zakątku świata dzięki ponad 40 filiomna 6 kontynentach.


amplify — magazyn firmy Pepperl+Fuchs

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o sukcesach, raporty dotyczące zastosowań, wywiady oraz nowości z lokalnych rynków.

Przeczytaj publikacje prasowe

W naszej sekcji publikacji prasowych znajduje się przegląd najważniejszych artykułów i wiadomości dotyczących produktów, przygotowanych dla wydawców i edytorów.