Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Systemy HMI

VisuNet firmy Pepperl+Fuchs — przemysłowe panele operatorskie (HMI) do automatyzacji procesów

Od odporności na wstrząsy i drgania po standardy czystości dobrych praktyk produkcyjnych (GMP) — firma Pepperl+Fuchs oferuje rozwiązania HMI, które spełniają zróżnicowane wymagania przemysłu przetwórczego. Rodzina systemów HMI VisuNet obejmuje szeroki wybór wytrzymałych monitorów przemysłowych, skrzynkowych przemysłowych zubożonych klientów i komputerów PC, oprogramowania zubożonych klientów i urządzeń peryferyjnych.

Operatorskie stacje robocze VisuNet i systemy monitorowania są wykorzystywane na całym świecie w branży poszukiwań ropy i gazu, rafineriach, zakładach chemicznych i farmaceutycznych. Systemy HMI do zastosowań przemysłowych, takich jak praca w wilgotnych warunkach, praca w ekstremalnych zmianach temperatury czy użytkowanie i intensywna eksploatacja przez całą dobę. Aby zapewnić absolutną niezawodność, systemy VisuNet zostały zbudowane z podzespołów klasy przemysłowej i zoptymalizowane pod kątem długotrwałej pracy w trudnych warunkach.     


Asortyment produktów VisuNet

Niesprzyjające warunki wymagają innowacyjnych rozwiązań!

Wszystkie rozwiązania HMI VisuNet zostały opracowane z myślą o innowacyjności i bezpieczeństwie procesów. Od zdalnych monitorów sieciowych do w pełni zamkniętych dostosowanych stacji operatorskich — wszystkie urządzenia są zaprojektowane w celu spełnienia rygorystycznych wymagań układów sterowania procesami w czasie rzeczywistym:

  • Certyfikowane na całym świecie urządzenia do użytku w strefie 1 i 2 oraz Division 1 i 2

  • Długi czas eksploatacji i duża wydajność

  • Pewna ochrona

Technologia VisuNet opiera się na czterech różnych opcjach komunikacji i przesyłania danych. Bez względu na format wyświetlacza … rozwiązanie do montażu panelowego RM działa w sposób identyczny, jak RM EX1.


Międzynarodowe certyfikaty, wsparcie na całym świecie

Każdy panel operatorski VisuNet jest zbudowany w oparciu o zebrane przez dziesięciolecia doświadczenie w dziedzinie ochrony przed wybuchem. Panele operatorskie oraz podzespoły są zaprojektowane i certyfikowane do użytku na całym świecie w strefach niebezpiecznych ATEX/IECEx Zone 1/21, Zone 2/22, and NEC Division 1 / Division 2. Produkty są również dostępne do użytku w środowiskach przemysłowych bez ochrony przeciwwybuchowej.

Interfejsy operatora VisuNet są certyfikowane do użytku na całym świecie, dlatego firma Pepperl+Fuchs oferuje globalne wsparcie techniczne. Dzięki rozbudowanej sieci biur i oddziałów możesz skorzystać z usług i wsparcia firmy Pepperl+Fuchs w każdym miejscu na świecie.    

Kompletne rozwiązania

Firma Pepperl+Fuchs oferuje kompletne rozwiązania HMI od jednego dostawcy — nie tylko indywidualne komputery panelowe i monitory. Dostępne są różne obudowy, opcje montażu i urządzenia peryferyjne, w tym podstawy, opcje montażu na ścianie, klawiatury, czytniki kodów kreskowych i kompletne, zharmonizowane oprogramowanie do monitorowania i zarządzania wszystkimi cienkimi urządzeniami cienkich klientów firmy Pepperl+Fuchs.

Dostosowane do Twoich potrzeb   

Nie ma dwóch identycznych aplikacji. Firma Pepperl+Fuchs oferuje niestandardowe rozwiązania, które spełniają wymogi wykraczające poza standardową ofertę. Niezależnie od tego, czy jest to specjalne rozwiązanie dot. montażu, dodatkowy czytnik RFID, czy w pełni certyfikowany system dwumonitorowy, globalne centrum Solution Engineering Center (SEC) firmy Pepperl+Fuchs może zaoferować odpowiednie rozwiązanie.   


Usługa aktualizacji

Użytkownicy cienkich klientów firmy Pepperl+Fuchs mogą skorzystać z naszej nowej usługi.

Subskrybuj

Pozwól nam poinformować Cię o nowej aktualizacji oprogramowania!

Platforma VisuNet FLX

Odkryj nową platformę VisuNet FLX do niezwykle elastycznych operatorskich stacji roboczych i systemów monitorowania.