Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Iskrobezpieczne urządzenia przenośne

Dzięki przejęciu firmy ecomlidera na rynku iskrobezpiecznych urządzeń przenośnych, takich jak specjalistyczne telefony, smartfony i tablety przeznaczone do stref zagrożonych wybuchem — firma Pepperl+Fuchs poszerzyła swoją ofertę o partnera, który od dziesięcioleci ma ugruntowaną pozycję w branży.

Od telefonów komórkowych i smartfonów po tablety — wszystkie urządzenia przenośne są dostępne w wersjach przeznaczonych do użytku w trudnych warunkach (przemysłowych). Dostępne są wersje z ogólnoświatowymi certyfikatami ATEX/IECEx do stref Zone 1/21, Div. 1 i Zone 2/22, Div. 2, górnictwa, poszczególnych krajów oraz atestami radiowymi. Wyświetlacze i obudowy klasy przemysłowej zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo, chroniąc urządzenia przed pyłem i wodą oraz zapewniając ich odporność na uderzenia i wibracje. Indywidualne opcje konfiguracji, umowy dotyczące poziomu usług w połączeniu z produktami i usługami cyfrowymi oraz kompleksowa obsługa świadczona przez wyszkolony personel obejmują całą gamę rozwiązań przenośnych i komunikacyjnych.

Zapewnia to nowe możliwości i zwiększa bezpieczeństwo oraz efektywność i przejrzystość przepływu pracy — zarówno w zastosowaniach konwencjonalnych, jak i w scenariuszach Przemysłu 4.0.


Rozwiązania do zastosowań przenośnych i komunikacji


Pepperl+Fuchs poszerza swoją ofertę poprzez przejęcie firmy ecom, która przez dekady była rozpoznawalną marką w branży i liderem na rynku iskrobezpiecznych urządzeń przenośnych, takich jak telefony komórkowe, smartfony czy tablety do użytku w strefach zagrożonych wybuchem. Posiadając odpowiednie rozwiązania w zakresie mobilnego bezpieczeństwa i komunikacji, można przeprowadzać szybką cyfryzację zastosowań u klientów. Zapewnia to nowe możliwości i zwiększa bezpieczeństwo oraz efektywność i przejrzystość przepływu pracy - zarówno w zastosowaniach konwencjonalnych, jak i w scenariuszach Przemysłu 4.0.


leasing urządzeń mobilnych

Czy znasz już nasze usługi z zakresu mobilnych produktów komputerowych i komunikacyjnych? Leasing urządzeń mobilnych pozwala na skorelowanie wydatków z przewidywanymi zyskami z projektu i obniżenie całkowitego kosztu użytkowania. Dowiedz się więcej!

key visual produkty i usługi cyfrowe

Portal Produkty i usługi cyfrowe łączy zautomatyzowane przygotowanie z zarządzaniem urządzeniami przenośnymi i monitorowaniem w czasie rzeczywistym na jednej platformie...