Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Przemysłowe systemy wizyjne

Przetwarzanie obrazu jest jedną z najważniejszych i skomplikowanych technologii wykrywania. Do niedawna, integracja czujników wizyjnych do praktycznych aplikacji było trudna i bardzo kosztowna. Dziś, systemy wizyjne moga być zaimplementowane w różnego rodzaju gałęziach przemysłu i aplikacjach, oferując korzyści cenowe ponad standardowe rozwiązania w trudnych warunkach wykrywania.


Portfolio Pepperl+Fuchs zawiera szeroką gamę urządzeń i systemów wizyjnych. Posiadamy m.in. czytniki kodów kreskowych, czujniki wizyjne oraz kompletne systemy zaadaptowane do wymogów konkretnej aplikacji. Złożoność rozwiązania i koszty integracji wahaja się za każdym razem. Każda technologia posiada cechy najbardziej odpowiednie dla aplikacji.


Pepperl+Fuchs oferuje elastyczne rozwiązania wizyjne w przemyśle
Pepperl+Fuchs oferuje elastyczne rozwiązania wizyjne w przemyśle

Jako jeden z nielicznych dostawców przemysłowych systemów wizyjnych możemy spełnić wiele wymagań dotyczących przetwarzania obrazu w fabrykach przemysłowych, jak i zakładach budowy maszyn. Oferujemy zintegrowane rozwiązania wizyjne począwszy od dowolnie programowalnych urządzeń, skończywszy na dedykowanych, specjalnych wersjach na życzenie klienta. Dzięki naszej spółce VMT GmbH możemy również zaopatrzeć, w indywidualne rozwiązania, pojedyńcze aplikacje z wieloma wymaganiami. Nasza współpraca z VMT pozwala nam oferować cała gamę produktów do przemysłowego przetwarzania obrazu: czujników wizyjnych, inteligentnych kamer oraz całego, kompletnego systemu.


Z ponad 15-letnim doświadczeniem w dziedzinie przetwarzania obrazu, specjaliści VMT pracują razem z naszymi klientami nad aplikacjami i ich wymaganiami, w celu zapewnienia kluczowych rozwiązań w zakresie sterowania 2-D, 3-D oraz wizji robotów, korekcji ścieżki. Inne systemy wizyjne jak np. system multi-kamer dla monitorowania bezbłędnego połączenia części, również w imponujący sposób potwierdzają swoją skuteczność.