Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Przemysłowe systemy wizyjne

Przemysłowe systemy wizyjne są jedną z kluczowych technologii czujników przyszłości. Czujniki i systemy oferowane przez firmę Pepperl+Fuchs obejmują czujniki wizyjne i rozwiązania systemowe, które są dostosowywane do potrzeb konkretnych zastosowań. Firma Pepperl+Fuchs oferuje czujniki wizyjne przeznaczone do konkretnych zastosowań — od precyzyjnego pozycjonowania regałów w zautomatyzowanych systemach przechowywania przez systemy pobierania po weryfikację arkuszy w przetwarzaniu końcowym wydruków. Laserowe czujniki triangulacyjne oparte na unikatowej technologii SmartRunner umożliwiają niezawodne wykrywanie obecności, kompletności i pozycji, nawet w przypadku obiektów o niskim kontraście i w różnych warunkach oświetleniowych.

Specjaliści z firmy VMT Bildverarbeitungssysteme GmbH należącej do grupy Pepperl+Fuchs współpracują z klientami w celu opracowania profilu wymagań i wdrożenia wysoce skomplikowanych, innowacyjnych systemów przetwarzania obrazu i czujników laserowych oraz kompletnych rozwiązań do prowadzenia robotów z użyciem czujników i korygowania ścieżki.Poznaj naszą Wizję

Dzięki przemysłowym czujnikom wizyjnym i rozwiązaniom pod klucz firmy Pepperl+Fuchs Twoja wizja staje się rzeczywistością. Dowiedz się więcej!