Perfecting precision.
Capitalizing on flexibility.
Increasing service life.

Magnetyczny enkoder obrotowy ENA58IL

Magnetyczna precyzja. W każdych warunkach.

Technologia enkoderów magnetycznych firmy Pepperl+Fuchs. Zwiększamy dokładność, wykorzystujemy elastyczność i maksymalizujemy trwałość użytkową — nowa seria enkoderów magnetycznych ENA58IL spełnia wszystkie te kryteria. Niezawodne enkodery działają na zasadzie wysoce skutecznego wykrywania zmian w polu magnetycznym i po raz pierwszy łączą czujniki Halla i Wieganda. Bezdotykowa technologia charakteryzuje się wyjątkową precyzją i wytrzymałością nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowych. Uzyskaj nowy poziom niezawodności i wydajności swojej instalacji!

 

Idealne uzupełnienie
Idealnie skoordynowana technologia połączniowa i montażu zapewnia optymalną integrację enkodera. Dla serii ENA58IL, magnetycznych absolutnych enkoderów, portfolio odpowiednich produktów komunikacyjnych jest już dostępne.

Funkcje enkoderów obrotowych

Precyzyjne wyniki pomiarów
Technologia bezdotykowa
Wiele zastosowań

360° - Explore the ENA58IL Rotary Encoder

Magnetyczny enkoder z serii 42H zapewnia precyzyjne pozycjonowanie wysięgnika żurawia
Niezwykle wytrzymała seria enkoderów magnetycznych 42H zapewnia precyzyjne pozycjonowanie wysięgnika żurawia, nawet w przypadku silnych uderzeń i wibracji. Bezdotykowa technologia magnetyczna gwarantuje całkowitą niezawodność i długi okres eksploatacji.
Magnetyczny enkoder z serii ENA36IL niezawodnie wykrywa pozycję ramienia robota
Za sprawą kompaktowej obudowy enkodery z serii ENA36IL idealnie nadają się do ciasnych przestrzeni montażowych w robotach. Niezawodnie wykrywają one pozycję i prędkość ramienia robota oraz zapewniają płynność procesu.

Gwarancja niezawodności procesów

Magnetyczny enkoder z serii ENA58IL zapewnia dane pozycji podczas butelkowania
W nowoczesnych rozlewniach nawet 90 000 butelek na godzinę jest napełnianych sokiem, piwem lub wodą gazowaną. Magnetyczny enkoder z serii ENA58IL, który osiąga dokładność <0,1°, zapewnia dokładne dane o pozycji, które umożliwiają precyzyjne rozmieszczenie butelek.
Magnetyczny enkoder z serii ENA58IL zapewnia precyzyjną kontrolę szybkości prasy drukarskiej
Gazety przechodzą przez prasy offsetowe z prędkością około 50 metrów na sekundę. Ruch rolek prasy musi być dokładnie dopasowany, aby uniknąć podarcia lub pogniecenia papieru. Magnetyczny enkoder z serii ENA58IL zapewnia precyzyjną kontrolę prędkości rolek.

Rotary encoders are suitable for measuring the rotation, angular speed, or position of moving parts in a wide range of areas. In comparison to other magnetic encoders the new magnetic encoder family offers unique robustness and precision.

Wszechstronność zastosowań

Nowa generacja magnetycznych enkoderów obrotowych firmy Pepperl+Fuchs została zaprojektowana specjalnie z myślą o trudnych warunkach przemysłowych. Precyzyjna i niezawodna technologia w połączeniu z kompaktową obudową sprawiają, że urządzenia nadają się nawet do najbardziej wymagających zastosowań. Nawet wysokie obciążenia mechaniczne, obejmujące wibracje, kontakt z brudem i ekstremalne temperatury, nie wpływają na niezawodne magnetyczne enkodery. Zapewnia to użytkownikom niezawodny proces produkcyjny dla szerokiej gamy zastosowań.

Czy masz pytania odnośnie magnetycznych enkoderów obrotowych?

Chętnie na nie odpowiemy!
 Aby dowiedzieć się więcej na temat magnetycznych enkoderów obrotowych firmy Pepperl+Fuchs, wystarczy wysłać wiadomość na nasz adres e-mail.