Perfecting precision.
Capitalizing on flexibility.
Increasing service life.

Magnetyczny enkoder obrotowy ENA58IL

Magnetyczna precyzja. W każdych warunkach.

Technologia enkoderów magnetycznych firmy Pepperl+Fuchs. Zwiększamy dokładność, wykorzystujemy elastyczność i maksymalizujemy trwałość użytkową — nowa seria enkoderów magnetycznych ENA58IL spełnia wszystkie te kryteria. Niezawodne enkodery działają na zasadzie wysoce skutecznego wykrywania zmian w polu magnetycznym i po raz pierwszy łączą czujniki Halla i Wieganda. Bezdotykowa technologia charakteryzuje się wyjątkową precyzją i wytrzymałością nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowych. Uzyskaj nowy poziom niezawodności i wydajności swojej instalacji!

 

Idealne uzupełnienie
Idealnie skoordynowana technologia połączniowa i montażu zapewnia optymalną integrację enkodera. Dla serii ENA58IL, magnetycznych absolutnych enkoderów, portfolio odpowiednich produktów komunikacyjnych jest już dostępne.

Funkcje enkoderów obrotowych

Precyzyjne wyniki pomiarów
Technologia bezdotykowa
Wiele zastosowań

360° - Explore the ENA58IL Rotary Encoder

Wszechstronność zastosowań

Nowa generacja magnetycznych enkoderów obrotowych firmy Pepperl+Fuchs została zaprojektowana specjalnie z myślą o trudnych warunkach przemysłowych. Precyzyjna i niezawodna technologia w połączeniu z kompaktową obudową sprawiają, że urządzenia nadają się nawet do najbardziej wymagających zastosowań. Nawet wysokie obciążenia mechaniczne, obejmujące wibracje, kontakt z brudem i ekstremalne temperatury, nie wpływają na niezawodne magnetyczne enkodery. Zapewnia to użytkownikom niezawodny proces produkcyjny dla szerokiej gamy zastosowań.

Gwarancja niezawodności procesów

Magnetyczny enkoder z serii ENA58IL zapewnia dane pozycji podczas butelkowania
W nowoczesnych rozlewniach nawet 90 000 butelek na godzinę jest napełnianych sokiem, piwem lub wodą gazowaną. Magnetyczny enkoder z serii ENA58IL, który osiąga dokładność <0,1°, zapewnia dokładne dane o pozycji, które umożliwiają precyzyjne rozmieszczenie butelek.
Magnetyczny enkoder z serii ENA58IL zapewnia precyzyjną kontrolę szybkości prasy drukarskiej
Gazety przechodzą przez prasy offsetowe z prędkością około 50 metrów na sekundę. Ruch rolek prasy musi być dokładnie dopasowany, aby uniknąć podarcia lub pogniecenia papieru. Magnetyczny enkoder z serii ENA58IL zapewnia precyzyjną kontrolę prędkości rolek.
Magnetyczny enkoder z serii ENA36IL niezawodnie wykrywa pozycję ramienia robota
Za sprawą kompaktowej obudowy enkodery z serii ENA36IL idealnie nadają się do ciasnych przestrzeni montażowych w robotach. Niezawodnie wykrywają one pozycję i prędkość ramienia robota oraz zapewniają płynność procesu.
Magnetyczny enkoder z serii 42H zapewnia precyzyjne pozycjonowanie wysięgnika żurawia
Niezwykle wytrzymała seria enkoderów magnetycznych 42H zapewnia precyzyjne pozycjonowanie wysięgnika żurawia, nawet w przypadku silnych uderzeń i wibracji. Bezdotykowa technologia magnetyczna gwarantuje całkowitą niezawodność i długi okres eksploatacji.

Czy masz pytania odnośnie magnetycznych enkoderów obrotowych?

Chętnie na nie odpowiemy!
 Aby dowiedzieć się więcej na temat magnetycznych enkoderów obrotowych firmy Pepperl+Fuchs, wystarczy wysłać wiadomość na nasz adres e-mail.