VisuNet Control Center

Oprogramowanie zarządzające dla klientów zubożonych VisuNet

Scentralizowane zarządzanie zdalnymi monitorami i zubożonymi klientami VisuNet

Większa wydajność

Zwiększona wydajność

VisuNet Control Center umożliwia użytkownikom efektywne zarządzanie klientami zubożonymi z centralnego punktu bez konieczności wchodzenia do stref zagrożonych wybuchem czy pomieszczeń czystych. 
Uproszczona konserwacja

Uproszczona konserwacja

Dzięki Control Center administratorzy mogą zdalnie obsługiwać zubożone klienty Pepperl+Fuchs, instalować aktualizacje oprogramowania układowego i używać poleceń zdalnych, takich jak ponowne uruchamianie lub zamykanie systemu.
Zdalne wsparcie

Zdalne wsparcie

W przypadku awarii administratorzy mogą z łatwością połączyć się za pomocą funkcji obserwowania sesji (session shadowing) w celu zapewnienia zdalnej pomocy.
Dostosowanie do oprogramowania układowego

Optymalizacja pod kątem oprogramowania układowego

Narzędzie VisuNet Control Center współpracuje z oprogramowaniem VisuNet RM Shell i jest zoptymalizowane pod kątem oprogramowania układowego Pepperl+Fuchs.
Topologia VisuNet Control Center

Dodatkowe oprogramowanie dla VisuNet RM Shell

VisuNet Control Center jest narzędziem dodatkowym dla użytkowników VisuNet RM Shell. Umożliwia administratorom wydajne zarządzanie wszystkimi systemami HMI z jednego miejsca za pomocą VisuNet RM Shell. Nie ma potrzeby wchodzenia do stref zagrożonych wybuchem ani pomieszczeń czystych w celu konfiguracji i konserwacji zdalnego monitora lub cienkiego klienta, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

VisuNet Control Center umożliwia połączenie dowolnego zdalnego monitora z RM Shell, monitorowanie stanu urządzenia i zawartości ekranu, a nawet zdalne sterowanie. Jeśli operator potrzebuje pomocy, funkcja obserwowania sesji (session shadowing) umożliwia administratorom nawiązanie połączenia ze zdalnymi monitorami i zapewnienie wsparcia z poziomu ich stacji roboczej. Taki centralny punkt administracji upraszcza obsługę, oszczędza zasoby i zwiększa niezawodność cienkich klientów.

Wydajność wdrażania

W przeszłości administratorzy musieli zarządzać monitorami zdalnymi i je obsługiwać lokalnie. Jednak dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu VisuNet Control Center i VisuNet RM Shell mogą oni konfigurować urządzenia zdalnie i jednocześnie. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu i cennych zasobów.

Kilka kreatorów ułatwia zarządzanie klientami zubożonymi za pomocą VisuNet Control Center. Na przykład kreator klonowania urządzeń umożliwia użytkownikom szybkie i łatwe przenoszenie konfiguracji z jednego urządzenia do innych bez konieczności wchodzenia na teren obiektu czy łączenia się z każdym urządzeniem. Użytkownicy mogą również zaoszczędzić czas, instalując aktualizacje oprogramowania układowego na wielu klientach zubożonych jednocześnie. Jeśli konieczne jest jednoczesne wyłączenie lub ponowne uruchomienie wielu urządzeń, można to zrobić szybko i łatwo za pomocą kreatorów wyłączania i ponownego uruchamiania. 

Wydajność wdrażania

Film przedstawia w kompleksowy sposób aplikację VisuNet Control Center. Dowiedz się, jak efektywnie zarządzać wszystkimi cienkimi klientami z jednego, centralnego punktu.

Zastanawiasz się, czy istnieje łatwy sposób przesyłania ustawień i profili z jednego urządzenia do wielu innych urządzeń? Ten film pokazuje, jak to zrobić za pomocą VisuNet Control Center 6.

Oprogramowanie VisuNet Control Center 6 umożliwia grupowanie urządzeń według lokalizacji lub zakładu. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak to zrobić krok po kroku.

Skorzystaj z naszej usługi aktualizacji!

Jako użytkownik VisuNet Control Center lub oprogramowania układowego RM Shell 5 firmy Pepperl+Fuchs możesz skorzystać z naszej usługi e-mail. Otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowa aktualizacja oprogramowania!

Rozróżniamy aktualizacje funkcjonalności i aktualizacje zabezpieczeń Zalecamy niezwłoczną instalację aktualizacji zabezpieczeń w celu szybkiego usunięcia luk w zabezpieczeniach. Aktualizacje funkcjonalności poprawiają lub rozszerzają istniejące funkcje i mogą być instalowane zgodnie z zapotrzebowaniem.

Najważniejsze cechy VisuNet Control Center

Wydajna, scentralizowana konfiguracja zdalna
Łatwa i uproszczona konserwacja
Monitorowanie i zdalne wsparcie
Uzupełnienia oprogramowania układowego VisuNet RM Shell

Kontakt

Masz jakieś pytania odnośnie do VisuNet Control Center lub może chcesz otrzymać więcej informacji? Chętnie pomożemy! Po prostu wypełnij formularz kontaktowy i wyślij nam wiadomość.