VisuNet Control Center

Oprogramowanie zarządzające dla klientów zubożonych VisuNet

Scentralizowane zarządzanie zdalnymi monitorami i zubożonymi klientami VisuNet

Większa wydajność

Zwiększona wydajność

VisuNet Control Center umożliwia użytkownikom efektywne zarządzanie klientami zubożonymi z centralnego punktu bez konieczności wchodzenia do stref zagrożonych wybuchem czy pomieszczeń czystych. 
Uproszczona konserwacja

Uproszczona konserwacja

Dzięki Control Center administratorzy mogą zdalnie obsługiwać zubożone klienty Pepperl+Fuchs, instalować aktualizacje oprogramowania układowego i używać poleceń zdalnych, takich jak ponowne uruchamianie lub zamykanie systemu.
Zdalne wsparcie

Zdalne wsparcie

W przypadku awarii administratorzy mogą z łatwością połączyć się za pomocą funkcji obserwowania sesji (session shadowing) w celu zapewnienia zdalnej pomocy.
Dostosowanie do oprogramowania układowego

Optymalizacja pod kątem oprogramowania układowego

Narzędzie VisuNet Control Center współpracuje z oprogramowaniem VisuNet RM Shell i jest zoptymalizowane pod kątem oprogramowania układowego Pepperl+Fuchs.
Topologia VisuNet Control Center

Dodatkowe oprogramowanie dla VisuNet RM Shell

VisuNet Control Center jest narzędziem dodatkowym dla użytkowników VisuNet RM Shell. Umożliwia administratorom wydajne zarządzanie wszystkimi systemami HMI za pomocą VisuNet RM Shell z jednego miejsca. Nie ma potrzeby wchodzenia do stref zagrożonych wybuchem ani pomieszczeń czystych w celu konfiguracji i konserwacji zdalnego monitora lub klienta zubożonego, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

VisuNet Control Center umożliwia podłączenie dowolnego zdalnego monitora z RM Shell 4 lub 5, monitorowanie stanu urządzenia i zawartości ekranu, a nawet zdalne sterowanie. Jeśli operator potrzebuje pomocy, funkcja obserwowania sesji (session shadowing) umożliwia administratorom nawiązanie połączenia ze zdalnymi monitorami i zapewnienie wsparcia z poziomu ich stacji roboczej. Taki centralny punkt administracji upraszcza obsługę, oszczędza zasoby i zwiększa dostępność klientów zubożonych.

Wydajność wdrażania

W przeszłości administratorzy musieli zarządzać monitorami zdalnymi i je obsługiwać lokalnie. Jednak dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu VisuNet Control Center i VisuNet RM Shell mogą oni konfigurować urządzenia zdalnie i jednocześnie. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu i cennych zasobów.

Kilka kreatorów ułatwia zarządzanie klientami zubożonymi za pomocą VisuNet Control Center. Na przykład kreator klonowania urządzeń umożliwia użytkownikom szybkie i łatwe przenoszenie konfiguracji z jednego urządzenia do innych bez konieczności wchodzenia na teren obiektu czy łączenia się z każdym urządzeniem. Użytkownicy mogą również zaoszczędzić czas, instalując aktualizacje oprogramowania układowego na wielu klientach zubożonych jednocześnie. Jeśli konieczne jest jednoczesne wyłączenie lub ponowne uruchomienie wielu urządzeń, można to zrobić szybko i łatwo za pomocą kreatorów wyłączania i ponownego uruchamiania. 

Wydajność wdrażania

Kreator klonowania urządzeń umożliwia szybkie i łatwe przenoszenie ustawień z jednego klienta zubożonego do wielu urządzeń bez konieczności wchodzenia na teren obiektu czy łączenia się z każdym urządzeniem. Film pokazuje, jak korzystać z kreatora i zwiększyć wydajność zarządzania klientami zubożonymi. 

Oprogramowanie VisuNet Control Center jest wyposażone w kreatora aktualizacji oprogramowania układowego, który umożliwia jednoczesne instalowanie aktualizacji oprogramowania sprzętowego na wielu klientach zubożonych. Film zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z kreatora.

VisuNet Control Center i oprogramowanie zubożonego klienta VisuNet RM Shell 5 umożliwiają użytkownikom nawiązywanie połączeń obserwowania sesji na podstawie własnych certyfikatów. Film pokazuje, jak w kilku krokach wdrożyć certyfikat.

Skorzystaj z naszej usługi aktualizacji!

Jako użytkownik VisuNet Control Center lub oprogramowania układowego RM Shell 5 firmy Pepperl+Fuchs możesz skorzystać z naszej usługi e-mail. Będziemy informować Cię, jak tylko pojawi się nowa aktualizacja oprogramowania!

Rozróżniamy aktualizacje funkcjonalności i aktualizacje zabezpieczeń Zalecamy niezwłoczną instalację aktualizacji zabezpieczeń w celu szybkiego usunięcia luk w zabezpieczeniach. Aktualizacje funkcjonalności poprawiają lub rozszerzają istniejące funkcje i mogą być instalowane zgodnie z zapotrzebowaniem.

Najważniejsze cechy VisuNet Control Center

Wydajna, scentralizowana konfiguracja zdalna
Łatwa i uproszczona konserwacja
Monitorowanie i zdalne wsparcie
Uzupełnienia oprogramowania układowego VisuNet RM Shell

Kontakt

Masz jakieś pytania odnośnie do VisuNet Control Center lub może chcesz otrzymać więcej informacji? Chętnie pomożemy! Po prostu wypełnij formularz kontaktowy i wyślij nam wiadomość.